Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
16. júl 2009

ahojte 🙂
jééééééj,ďakujeme veľmi pekne za všetky gratulácie,oslávenec je ešte v posteľovciach,ale odkážem 🙂 🙂 😉 nechápem,ako môžu v tom rámuse spať 😕 😕 😕ale malá sa akurát budí,takže huráááá 😀 😀 😀
a k tým komárom,claudinka,oni ich striekali,ale až keď sa premnožili-klasika 😀 😀 😀
pritom vždy po záplavách sú epidémie komárov,tak to už mohli predpokladať,ale...naši cestári sú tiež vždy pripravení na zimu a napadne 1cm snehu a je kalamita 😀 😀 😀 😝 takže tak 😅 😅

claudinka
16. júl 2009

bambi vsak to 😒 to len u nas ale tusim je, ci aj v zahranici?

petaba
16. júl 2009

podme sa niekam kuuuuuupat.... 😅 pridate sa?

guga
16. júl 2009

bambi - pripájam sa - všetko najlepšie 😉 😉

my sme boli dnes u svokrovcov na záhrade - bolo super, malá plávala prvýkrát vo VEĽKOM jazere (v kolese s rukávikmi), potom sme jej dali mali taký menší nafukovací bazén na trávu, tam sa hrala s hračkami a nakoniec sme išli asi o päť chát ďalej k svokrovmu kamarátovi a ten tam má normálny bazén, tak tam Mirka sama plávala iba s rukávikmi a skákala do vody... 😀 😀 😀 tak myslím, že dnes pre ňu nebude problém prespať celú noc - dnes je zničená 😀 😀 😀 😀 😀

peta - ja by som zajtra aj išla, ale všade počujem, že je studená voda v tých detských bazénoch...

petaba
16. júl 2009

A kam by si chcela ist na ktore kupalisko?

capy
17. júl 2009

ahojte my sme dnes boli na kupalisku v lipote. tam nieje studena voda 😉 je tam voda ako doma vo vani. no proste parada 🙂 🙂 🙂 prisli sme az o stvrt na desat vecer 😅 hodim aj foto 😉

bambi aj my sa pripajame ku gratulacii 🙂 🙂 🙂

petaba
17. júl 2009

Capy pekne fotecky... aj my sa tam chystame ist pozriet 😉

Guga ako dnes? Pipi ma vola na delfin... tak podte aj vy tam 🙂 ze vraj je tam dobra voda, nie je studena pre deti...

prida sa este niekto?

majula
17. júl 2009

Peťka, my by sme sa k Vám pridali dnes, ale okolo druhej odchádzame do NR, babky trošku pozrieť...tak budúci týždeň možno.
Capy perfektné fotky, kúpalisko vyzerá super...musíme sa aj tam vybrať niekedy...ako ďaleko to je? Inak my sme z Petržalky...hneď na začiatku, do je Daňový úrad.
Pred chvíľou sme prišli z Auparku, dnes začali výpredaje v Nexte...hotové šialenstvo to tam bolo...malému som nakúpila celkom slušnú výbavu...ak budete chcieť choďte mrknúť, ale či tam ešte niečo zostalo...hmmm...každý bral minimálne 10 vecí a viac 😒 😒 Na pokladňu som čakala dobrú pol hodinu, ale oplatilo sa 50% je slušná zľava.
Tak krásny víkend Vám všetkým želám 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. júl 2009

jeeeej, tak si užívajte všetky krásny víííkend 😵 😵 😵

my asi za hodinku frčíme k našim do mini-bazénika 😎 😎 😎

capy
17. júl 2009

peta dik

majula my byvame pri dostizke a od nas je to 50km teraz lebo sa musi ist trosku obchadzkou. nakolko opravuju most v halaszi tak nejdes cez moson ale cez dunakiliti a tie dedinky 😉 ale naozaj to stalo za to 🙂 supis bolo urcite tam pojdeme este velakrat 😉

my teraz hajkame a potom ideme uz len k nam na ihrisko 😉

pekny vikend vam prajeme 🙂 🙂 🙂

bambi09
17. júl 2009

ahojte 🙂
ešte raz vďaka všetkým za priania a capy,tam je to teda fakt nááááádherné,si ma navnadila,len ja nerozumiem po maďarsky ani ň,teda nem a igen,nič viac a to som bola ako decko v tábore v Egeri 😀 😀 😀
no,tam na kupku vždy hlásili figyelem,figyelem,teda neviem,či to píšem správne,ale viem,že to znamená pozor,pozor 😀 😀 😀 😀 môj muž síce rozumie aj trochu rozpráva vďaka starým rodičom maďarsky,ale mááálo 😅 😅 😅
ale išla by som aj hneď 😀 😀 vyzerá to tam supiš 🙂 😉
a baby,už spíme na novej posteli,parááááda...

capy
17. júl 2009

bambi ani ja neviem po madarsky. a poho sme boli. trochu nemecky, trochu anglicky a rukami nohami 😀 😀 😀

petaba
18. júl 2009

capy a kolko je vstupne?

my sme boli vcera nakoniec na kupalisku v krasnanoch... malej sa velmi pacilo 🙂

Co ste robili vy?

netmona
18. júl 2009

bambi,,blahoželam k posteli,,no a pokrstiť už len 😀 ......jaj v lipote je pekne,,my tam ideme ked , konečne bude čas aj na to,,lebo sme daky rozlietaný

netmona
18. júl 2009

jej,,vonku sneží ,,či čo,,,no hrmalica,,,včera 33a dnes 17 stupeň 😨

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
18. júl 2009

peta 2200 forintov. jej vy ste boli u nasich na kupku? ja som tam chodievala ako deco kazdy den. teraz to konecne zrekonstruovali 😅

no dnes to bol des den. 😠 😠 😠

petaba
18. júl 2009

to teda bol ... cely sme ho presedeli doma 😠 zajtra to uz bude lepsie snad 😅

capy tak musite aj tam niekedy skocit a mozme vybehnut spolu... popripade aj viacere z temicky 🙂

petaba
20. júl 2009

Babule kde ste vsetky... 😒

claudinka
20. júl 2009

my sme boli doobeda v tom novom MC u nas vo Vrakuni a poobede tam ideme zase.. su tvorive dielne pre deticky 🙂 kreslenie farbickami, vodovkami a tak 🙂

petaba
20. júl 2009

baby kuknite tuto akciu nepojdete? http://www.bratislava.sk/vismo/ka.asp?p1=202745

petaba
20. júl 2009
claudinka
20. júl 2009

vyzera to fajn

petaba
20. júl 2009

ze 😉

guga
20. júl 2009

capy - fotky sú super 😉 😉 😉

peta- ako bolo na kúpalisko v krásňanoch? 🙂 škoda, že nám to minulý týždeň nevyšlo - nejak sa za celý deň neviem dopracovať k tomu, že by som si zapla PC 😅

bambi - pekné sníčky v novej posteli 😉 😉 😉

počula som o nejakej akcii na Veľkom Draždiaku, ktorá bude 16.8. - niečo s pirátmi - zatiaľ viac neviem... 😅 😅

petaba
20. júl 2009

guga tak zisti sa mozno pridame 😉

capy
20. júl 2009

peta my sa chystame aj zajtra a kludne mozme niekedy vybehnut aj spolu 😉

guga dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre