Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
20. júl 2009

ok tak niektory den buduci tyzden mozme 🙂

capy
20. júl 2009

ok budem sa tesit 😉

zuzitka
21. júl 2009

ahojte 🙂

dnes večer odchádzame na dofču, tak sa tu majte pekne ... budem na vás myslieť 😉 😉

pa pa

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
21. júl 2009

dakujem emog 😀

vy ste si už naplánovali kedy a kam? 🙂

capy
22. júl 2009

zuzi prijemnu dovolenku 🙂 🙂 🙂

guga
22. júl 2009

zuzitka - už som ťa nestihla, ale prajem peknú dovolenku 😉 😉 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
23. júl 2009

emog dufam ze ste mali prijemnu cestu 😉

my sme dnes boli zasa pri vode v lipote 😉

co je to vonku za vichricu 😠 😠 😠 az mi okna pukaju

capy
24. júl 2009

neako je tu pusto. idem haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

ssissi
24. júl 2009

ahoj bratislava 😉,
vidím, že sa tu o dušu dovolenkuje, tak super 😵.
capy, včera bola fakt metelica. Som pozerala na balkóne do lesíka na stromy, normálka som mala strach že kedy nejakú vetvu otrhne a šlahne o balkón na 11-te ku nám 😝. Aj netopiere boli nejaké splašené, asi tiež mali lepy 😀.
Inak aj my v rámci možností prázdninujeme (väčšinou Aquapark v Senci, vždy keď sa dá) a kooooonečne sme vybrali dovolenku na august.

Nejako som nemala čas tu byť, bolo v pondelok stretko?

capy
24. júl 2009

ahoj ssissi. my chodime do lipotu. je to tam ovela krajsie ako v senci 😉 mozme niekedy behnut spolu.

a kam idete na dovcu?

netmona
25. júl 2009

capy,,no my sa tam zberáme do lipotu,,,aj tvoje foto som kuk a je tam pekne aj zblízka 😉

ssissi
25. júl 2009

ahoj Capy, hej v lipote to vyzerá naozaj pekne, do Senca chodíme hlavne preto, lebo je bližšie a inak je tam fajn. Kúpili sme tam takú tú zvýhodnenú permanentku na celodenné vstupy.
Ale možme aj do Lipotu spolu 🙂.

capy
26. júl 2009

to by bolo super 😉 😉 😉 a kedy sa uvidime?

bambi09
28. júl 2009

áhojte 🙂
tak my sme boli týždeň na chalupe u kamošov na Záhorí,bolo super,aj počasie celkom vyšlo,vôbec sa nám domov nechcelo 😝 😝
vidím,že stretkové pondelky sa neujali,škoda ☹
netmona,mne sa ten Lipot tiež veľmi páči,aspoň raz by som išla omrknúť,len neviete, či tam nebýva cez víkend veľa ľudí???

capy
28. júl 2009

ahoj bambi. podla mna je v Lipote cez vikend natresk. my chodime cez tyzden a parada. kamoska bola v piatok a uz mali problem ako z parkovanik tak kopec ludi bolo v bazenoch 😒

ssissi
28. júl 2009

Ahojte,
capy, dnes idem von s kamoskou, ale ak nemas plany, pridaj sa ku nam, bude fajn.
Aj my chodime vsade len cez tyzden, cez vikend len na take miesta, kde nie su natresky. Teda ak ma muz zrovna volno.
Podla mna, tie pondelky sa este ujmu. Ked nas bude zozierat pocasie a tak... teraz je tolko moznosti, vsetci su rozlietani (teda myslim, a dufam, ze je to tym).

ssissi
28. júl 2009

bambi, tak ste mali fajn 🙂. My sme vikendovali v Mikulove - take malinke historicke mestecko na morave. Peknucko bolo.

ssissi
28. júl 2009

Jaj, capy a neodpovedala som - ideme na Kretu. Koncom augusta.
Tak dlho sme vyberali dovolenku, ze az... Malo ponuk je nejako + nasich milion kriterii + nie sme zrovna Mojsejovci 😀 . Chceli sme grecky ostrov, hotel tak, ze 2 kroky a som na plazi, pieskova plaz, pozvolny vstup do mora, .......... hotel aj s bazenom (ak by vadili malej vlny), bazen aj detsky (lebo miss chce "vsetko sama"), rodinny hotel - podla moznosti postielka, vysoke stolicky na jedenie.... nejake preliezky... podla moznosti all inclusive so svedskymi stolmi, nech nemusime riesit stravu... nie uplne v najvacsom disko-osiali - ale zas blizko k ruchu.... do 15 km vacsie mesto (ak budeme spaleni... pozriet... pripadne nebodaj pohotovost...)... moznost prenajat auto....

... boze tolko toho bolo, ale nasli sme 😉

ssissi
28. júl 2009

a este k tomu vsetkemu som mala podmienku, ze nie menej ako 10-dnovy pobyt (ked uz, tak uz) a este sme sa museli vtrepat do terminu od 22. augusta, kedy ma muz dovolenku 😀 😀

capy
28. júl 2009

bambi bolo by super ist von, al eza chvilu letik do race k mechanikovi. 😒 mozno nabuduce 😉

a uzite si potom dovolenku 😉

capy
28. júl 2009

ssissi prepac omylom som tam napisala bambi 😅 😅 😅

capy
28. júl 2009

mala si narocne podmienky ale super ze si nasla

ssissi
28. júl 2009

este sa vam chcem pochvalit - muz mal vcera narodky. Chcel nejake veci k svojmu hobby ako dar, tak to dostal este pred dvoma tyzdnami, ale chcela som este nejake prekvapko. Tak som mu dala "zrekonstruovat" v auparku jeho starsie swatch-ky hodinky, boli cele osuchane, otrasne, otrhnuty taky kozeny remienok, nepojazdne.. Tak krasne ich urobili - vylestili, dali prec skrabance aj zo sklicka, novy kraaaasny remienok z chir. ocele, taky matno strieborny, fakt sikovni ludia tam. A muz bol taky stastny z toho darceku, ze s nimi aj spal 😀 😀 😀 .

capy
28. júl 2009

tak vsetko naj k narodeninam prajeme muzikovi 🙂 🙂 🙂

ssissi
28. júl 2009

s autom k mechanikovi? tak dobre pochoďte.
capy, až sa hanbím, ale tých podmienok bolo ešte viac 😀 😀 😝 + finančný limit.

ssissi
28. júl 2009

odkazem 😀

capy
28. júl 2009

hej s autom. musi mi namazat riadenie a niekde mi unika olej, ale len pocas jazdy. ked stojim tak nie.

aj ja mam vzdy plno narokov na hotel. nemusis sa hambit 😉

padam. zatial papa

ssissi
28. júl 2009

tak papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre