Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
10. aug 2009

pozeram, pozeram 😅 😅 😅

ssissi
10. aug 2009

ja nie 😀

ssissi
10. aug 2009

Dnes je "náš" pondelok, že? Flákame úspešne, či stretko sa koná?
Ja dnes patrím zas medzi flákačov - musíme ísť konečne kúpiť kufre 🙄

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
10. aug 2009

Emog, nie, ak nekúpim, tak rodinu asi zbalím do billa igelitiek 😀

bambi09
10. aug 2009

ssissi,požičiam,máme takú sadu z Tesca,už asi 5 rokov,ale furt smrdia 😀 😀 😀
a stretko zas ništ 😝 😝 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
10. aug 2009

ssissi tak co kupila si kufre? alebo idete z igelitkami 😅 😅 😅

zuzitka
10. aug 2009

čafte

sme boli v sobotu na tej biofarme pri Stupave? poznáte? sme sa aj napapkali ...bryndzové halušky a makové šúlance 🙂 🙂

foto
http://zuzitka.blogspot.com/

capy
10. aug 2009

ahoj zuzi pozname, ale este sme neboli. chystame sa, ale akosi nebolo este casu 😅 ako varia?

bambi09
10. aug 2009

zuzitka a tomu koňovi čo bolo??? 😀 😀 😅
aj my chceme ísť,len sa tiež nevieme dokopať 😝 😝
a stretko by sme mohli dať podľa počasia,má niekto chuť??? 😕

zuzitka
10. aug 2009

no my sme sa konečne dokopali, aby sme tam zašli 😉 😉 😉
hlavne že chodíme každý víkend na záhorie, ale po dialnici ... tak sme konečne šli po "starej ceste" cez Stupavu 🙂

bryndzové halušky aj makové šúlance boli skvelé 🙂 🙂
ďuro si dal ešte zákvas, ja minerálku a dokopy sme platili niečo cez 8euro 🙂

bambi ... čo je s koňom? 🙂

ssissi
10. aug 2009

ahojte, kufre sme kúpili, konečne, také obyč. z tesca na kamennom. Bambi, nesmrdia 😀.
Ešteže pri kufroch majú v tescu odd. s hračkami, lebo inak neviem ako by naša opica vydržala vyberať tú nudu, tak lietala medzi regálmi ako šarkan na "požičanom" odrážadle 😀.

Stretko-super nápad, ak vyjde pridáme sa.

Zuzitka-som zvedavá zajtra na fotky (cez mobil je to neprehľadné).

Jaj a baby, ak kupujete Sunar, tak v lekarni na sustekovej majú fajn cenu- 7 eur (bežná je cca 10 eur). Tak som kúpila dve krabice a dostali sme este aj tričko 😉.

ssissi
11. aug 2009

Ahojte, včera posledná, dnes prvá 😀.
Zuzitka, krásne fotky.
Vidíte, tiež sa podelím o skúsenosť - boli sme na kupku v Hainburgu, kto nebol, nepozná, celkom odporúčam. Je to blízko, pekné, čistučké, nerezové bazéniky, detský bazénik so šmykľavkou pre krpcov, všade tráva, pod kopcami... pod hradom.. pekné prostredie. Také jednoduchšie, ale fajn. A plné slovákov 😀. Len voda myslím, že nevyhrievaná (kto je zvyknutý na termálparky, tak trošku studenšia 😝, ale našej malej nevadilo 😅).
Vstup po 15-tej - 2 eurá 😀 😀

Z kupka sme dali prechádzku na hrad, malinká klusala do kopca pešo 😀 😀, je hore pekne. S kočíkom na hrad moc neodporúčam - po tej kamienkovej ceste.

ssissi
11. aug 2009

ak mám porovnať s petržalskou matadorkou.. delfínom...rosničkou... atď... kde je vstupné porovnateľné (a voda rovnako nevyhrievaná - i keď v hainburgu možno trochu bola, neviem - na matadorke, rosničke... napr. do plaveckého bazéna zvládam maxi po kolená - brrrrr, v hainburgu sa celkom dalo).. tak kupko v hainburgu jednoznačne u mňa vedie.

zuzitka
11. aug 2009

ak nebude pršať, ja budem zajtra v sade janka krála okolo 16h 😉 ... teda pri auparku na preliezkach 😉

ideme sa stretnúť tehulky bruchaté, ktoré máme termín v decembri 😀 😀 😀

tak sa zastavte aj vy, kto chcete... šak som vás dlho nevidela 😎

bambi09
11. aug 2009

ahojte 🙂
ssissi,tak super,tie naše sú dobré,len majú taký zápach po nejakej chemikálii,aj po rokoch,na porazenie,už všetko oňuchám,než niečo kúpim 😠 😝 😀
a zuzi,ten kôň bol nejaký vzrušený,či to je takto normálne?? 😀 😀 😀 to som myslela a tá ovečka vyzerá,ako keby ju to drevo privalilo 😀 😀 ale krásne fotky,si ma véééľmi navnadila,možno skočíme cez víkend a ssissi,dím aj za tip na Hainburg 😉
no,my by sme sa možno aj dotrepali zajtra,teda podľa počasia 😝 a zuzi,už si za polkou tehu,ty brďo,ako to letííííííííííí 😕 😕 😉

bambi09
11. aug 2009

a teda tá tragédia v bani-hrozné dačo,ja nemám slov ☹ ☹ ☹

zuzitka
11. aug 2009

bambi ,,, kde to pozeráš tomu koňovi, hááá? 😀 😀 😀 😀
akú má krásnu hrivu si si nevšimla, čooo? 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
11. aug 2009

jéééééj,fakt,tak všetko najlepšie kočky Zuzanky 🙂 😉
a zuzi,aj hrivu má krásnu...ten koník 😀 😉
emegeon a fotky nemáš?? 😅 z toho jazera,mrknem na mape a v googli 🙂 😉 a do Ledníc by sme ešte tiež chceli stihnúť do konca prázdnin,syn tam bol asi 2 roky dozadu na koncoročnom výlete a veľmi to chválil 🙂

bambi09
11. aug 2009

emogeon,ja som tam videla maják a veterný mlyn na obrázkoch,no paráda,tak tam určite pôjdeme 🙂 😉

zuzitka
11. aug 2009

som sa dnes vybrala do mesta v tom krááásnom upršanom počasí 😠
ale aspoň samko súhlasil, aby sme sa schovali pred daždom rovno do sekáču, kde mali zrovna všetko za 1 euro 😀
tak mám nové triko 😀 😀

bambi09
11. aug 2009

zuzitka a v ktorom??? 😀 😉

zuzitka
11. aug 2009

... vďaka za gratulieren k meninám 😀 😀

v sekáči TextileHouse oproti kinu Tatra, Hviezda 😉

bambi09
11. aug 2009

hmmmmmm,dobre vedieť 😀 😀 😉 dík

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
12. aug 2009

kočky,tak dajme zajtra stretko,hádam už bude pekne,kto by prišiel??? 😕

netmona
12. aug 2009

bambi no ja by som uršite prišla na stretko, len zajtra ideme zas na dovolenku,,

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre