Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
12. sep 2009

ahojte

my sme dnes boli na vinobrani. bolo super a hlavne po dlhom case neprsalo 🙂 deturence sa vyblaznili na kolotococh 😉
len bolo straaasne vela ludi 😝 potom sme maminke zagratulovali k meninkam, dali sme si kacicku s kapustou a loksami (tatino robil) mnamky mnam.

capy
16. sep 2009

stale nikto? ☹ ☹ ☹

capy
20. sep 2009

stale pusto ☹ ☹ ☹ to blavacky uz uplne vymreli?

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzitka
21. sep 2009

no fakt ..... kde su vsetky? 😕

to stretko v pondelok bolo vobec niekedy? 😀 😀 😀

capy
21. sep 2009

no my sme na ziadnom neboli ☹

zuzitka
22. sep 2009

ani ja ... a asi ani ziadne pondelkove stretko nebolo 😅

capy .... co sa vam to stalo zase, aka havaria? 😨

capy
22. sep 2009

vikino nabral tomina s riadidlami na bicykli. tak hrca uz zmyzla, ale ma tam lysaj. my sa asi tym urazom nevyhneme ☹ ☹ ☹

zuzitka
22. sep 2009

no teším sa prevelice, ked sa narodí môj druhý chlapček .... že čo budú spolu vyvádzať 😀 😀

lilyk
22. sep 2009

ahojte 😉
tak my sme mali podobnu nehodu, Maju sedel na sedacke, Tomino kruzil okolo neho, chytal mu nohy az sa Maju nahneval a prastil mu vlacik do hlavy, chuda zacala mu tiect krvicka nad okom normalne som nevedela ako mu to zastavit, a taaaaak plakaaaal, mi ho bolo luto 😖 a to som bola tam pri nich, to bola 1sekunda...to sa fakt niekedy neda tomu zabranit 😉
ja sa tesiiiim ze je este pocko krasne a mozme byt cele poobedie vonku 😉

capy
22. sep 2009

zuzi mas sa na co tesit 😅 😅 😅

zuzitka
22. sep 2009

capy .... bola som v tej ikei .... pre mňa tam bolo všetko nové, ja som tam skoro rok nebola 😝
a mali všelijaké akcie, kúpila som tam vázičky, ktoré sa dajú uložiť vedla seba do kruhu ... viete si to predstaviť? 😅

ale išla som tam hlavne toto kúpiť:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

to hniezdo to postielky 🙂

capy
22. sep 2009

zuzi tak super si kupila aj svagrinka ho ma.

my ideme zajtra k chirurgovi na kontrolu tak som zvedava ako je na tom tominova nozicka.

a dnes sme bez urazu 😵 😵 😵

zuzitka
23. sep 2009

capy ... tak ako ste dopadli na kontrole? 🙂

to hniezdo do postielky ... pri samkovi som to nemala, sa mi to zdalo nepotrebné .... ale teraz nemám do čoho prachy pchať, kedže mám skoro všetko po samkovi ... kočíky, oblečenie .... tak som si povedala, že malý drobček tiež môže mať niečo nové 😉 😉

a ešte sa mi teraz ujde aj ten jednorazový príspevok, takže nebudem vedieť čo s peniazmi 😀 😀 😀
cha cháááá ... robim si samozrejme srandu 😀 😀

pri samkovi som dostala len to kočíkové okolo 4.500sk .... a teraz že 25.000 .... no jo

a ešte sledujem, či ten rodičovský príspevok dvihnú od januára alebo nie 😝

čo sa tu stalo? nepohádali sa baby ... alebo prečo už nepíšu? 😕 😕

zuzitka
23. sep 2009

lilyk ... tak aj tvoji chalani sú teda usilovný v úrazoch .... 😅

medzi mojimi bude rozdiel 4 roky, teda myslím, že samko bude mať už rozum 😀 😀 😀

capy
24. sep 2009

tak my uz mame druhy den obe tenisky. tak sa vytesujeme, len si musi este zvyknut. akosi sa potkyna 😅 😅 😅

no to mas super my sme to nechytili ani pri jednom 😠 a aj ten rodicovsky ak prejde tak sa nas bude tykat len tri mesiace 😠

neviem co sa stalo s babami 😒 😒 😒

zuzitka
24. sep 2009

capy ... tak už je dobre, teším sa 😀 a zase striehnuť, aby niečo nevyviedli 🙂

no bohvie v akom znení nakoniec ten príspevok odsúhlasia..... či vôbec 😒

idem spať, ráno zase vstávam 🙂
dobrúúúú

capy
25. sep 2009

zuzitka ved to. nechame sa prekvapit 😅 😅 😅

dobruuu nocku 😔 😔 😔

ssissi
25. sep 2009

ahojte kočky,
ja len pozdraviť,
fajn capy, že už nožička ok, my sme mali tiež úraz - s chrastou na čele, potom od obočia až popod očko - vyzeralo to dosť desivo, samozrejme, že neváhala jedna ježibaba vonku skonštatovať, že "maminka by mala dávať väčší pozor" 😔, no neviem čo mala na mysli, keďže som s malinkou stále, asi makový odvar navariť, ako sa robilo kedysi a detičky boli potom pripečené 😅. Beháme za detičkami ako divé kozy, ale nie vždy sa podarí byť v správnej stotine sekundy na správnom centimetri štvorcovom.. o to viac to potom mrzí 😔.

Na koňa sem tam kuknem, ak mám čas, prispejem, ale väčšinou sme vonku, a väčšinou mám otvorený facebook, teda aj keď pri ňom nesedím (PC nevypínam cez deň, malá by ho aj tak zapla). A keď sa spinká, tak buď niečo robím, alebo sa sem tam do školských vecí kuknem a začínam robiť na mužovej bakalárskej práci (teda zatiaľ len tak v "hlave" tvorím a zbieram) 😝 😝.

Myslím, že koňové časy ešte len prídu - dlhé zimné večery a tak, brrrr.

Zuzitka, krásne hniezdo 😵.

capy
25. sep 2009

ahoj ssissi ved aj my sme cele dni vonku 🙂 🙂 🙂 kym je este pekne a na kona chodim len v noci a sem tam cez obed 😉

a tie maminy si nevsimaj 😠 😠 😠 hlavne ze je nataska v poriadku

ssissi
28. sep 2009

čaute baby,
vie niekto ako je to ďaleko pešou chôdzou do Horského parku od SAV-ky (štefánikova ulica)?
Viem len autom ako je to - po hlbokej ceste, prípadne pešo od slavína, al. búdkovej cesty, ale nejak nemám odhad, že koľko je to od tej štefánikovej pešibusom.

Dííík 😉

capy
28. sep 2009

ahoj ssissi tak v tomto ti neporadim. co ides na turu? 😅 😅 😅

ssissi
28. sep 2009

maťka 😀, dúfam, že nie 😀, preto sa pýtam. Chce sa mi ísť do HP, tak premýšlam, že či je to od SAV blízko alebo ďaleko (k SAV mi ide 83-ka), lebo chcem sa poobede prechádzať cez HP a nie cez mesto len tam dlho šlapať a prísť tam za tmy 😅.
Od slavína pešo k fraňa kráľa a tak.. to bolo vždy do 30 min., tak snáď od SAV smerom hore k HP by to malo byť podobne, ale fakt neviem, nikdy som odtiaľ tam pešo nešla.

ssissi
28. sep 2009

píšem ako hotentót, že? 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
29. sep 2009

ahojte ..... ja som vedela, že emogeon ti pomôže s tou peši-trasou 😀 😀

emog ... ako bolo???? 😎 😎 😎

lenocka84
29. sep 2009

ahojte dievcata

rada sa pripojim do debaty 🙂
su tu aj nejake tehulky na zaciatku tehulkovania?

lili136
29. sep 2009

ahojte baby blavačky...

chcela by som zmenit gynekologičku.... len nemám žiadne odporúčania na nikoho...
kam chodíte?? koho by ste doporučili?

aktuálne chodím do Petržalky na Záporožskú, ale nie som spokojná 😒

díky moc

ssissi
29. sep 2009

ahojte,
emogeon, vďaka moc. Po Hlbokej ceste je naj. že? Len mám podozrenie na vyskočenú platničku, akurát že som teraz v stave, že "stabilizovaná", tak hor sa do kopcov, keď len 15 min. do kopca tak to naháňať našu opicu zvládnem 😀.
Ozaj, už ste po dovolenke, či pred? A keď ste boli, kde ste boli??

Lenocka, vitaj, tehotku tú máme - našu zuzitku, aj keď tá už ide pomaly ale isto do úspešného finále, a ktovie, možno sa tu ešte nejaká pridá do klubu tehotiek 😉.

Lili, v petržalke ti neporadím. Chodím do Ružinova - do ružinovskej nem.- poliklinická časť - mudr. Stanko. Taký milý starý pánko vtipálek a má hrozne zlatú sestričku.

lili136
29. sep 2009

ssissi
ďakujem,.... ja nehľadám len v Petržke, takže v pohode by mi vyhovovalo aj niekde inde.....

rozmýšľala som nad nejakým súkromným, ale neviem, či to je o niečo lepšie ako klasický "štátny" doktor..... či si len nezoberie peniaze navyše a ten "štandard" poskytovaný bude taký istý 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre