Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
10. nov 2009

emog ... IP sa mi asi stratila v tom množstve IPčiek 😀 😀
totiž mi píšu žienky ohladne dobrovolného nemocenského poistenie kvôli materskej 😀 lebo som si ako nezamestnaná platila nejakú čiastku do sociálky a už mi prišlo rozhodnutie, že mi bude chodiť materská mesačne okolo 16tis. /ked som robila, tak som nemala takú materskú 😝 / tak sa ma vypytujú - kolko platiť a pod. 😉

ja som dnes vystrčila nos z domu 😀 som ráno musela Samka do škôlky odniesť a potom do obchodu. ale preňho už išiel tatinko autom. zajtra má byť tak isto hnusno 😝 😝 😝 😖 😖 😖

som ešte pokope 🙂 štvrtky mám poradňu vždy. priberám, opuchám, panva už bolíííí 😝
ale už tých pár týždňov vydržím 😉 😉

capy
11. nov 2009

ahojte

zuzitka my sme boli aj vonku. tomino sa stale pytal. tak sme dali gumaciky a prsiplast a sli sme na chvilu. tak sa mu pacilo 😀 😀 😀 inak sme si citali a hrali sme sa a pozerali mcqeena 😉

emog tak to dufam aj ja ze uz bude vsetko ok ☹ ☹ ☹

zuzitka
11. nov 2009

jak som ráno zbadala, že prší, tak sme ani do škôlky nešli 😅 😅

ajtak furt bojujeme so soplíkmi .... chvílu sa samkovi polepší, potom ide do škôlky a akokeby sa mu to zhoršilo znova. už ma poráža z toho 😠

tak dnes samulo jazdí na odrážadle po byte, kuká dvd "autobusy v jednom kole" ... na mc queena si ešte nespomenul 😀

ale malujem farbičkami na sklo, tak očumuje aspoň 🙂
lebo máme v spálni ešte skrine po našich, potom sme ich mali so sestrou v detskej a teraz ich užívame ešte my 😅 😅 sú biele, ale sú polepené nálepkami trapnými 😀 😀 😀 tak si na to malujem zeleno-žlté kruhy, tak som zvedavá, na to dielo 🙂
som chcela kúpiť nálepky hotové v obchode, a že 600sk 😕 😕

capy
11. nov 2009

ahojte tak sono dopadlo dobre.

no pocasie uplne paradne 😠 😠 😠 ale boli sme chvilku vonku poskakat po vode 😅 😅 😅 hodim aj fotky

zuzitka
11. nov 2009

zajtra mám poradňu o 12.30h, tak som zvedavá, čo nové 🙂
potom sa ozvem

capy
11. nov 2009

zuzitka budeme cakat 😉

zuzitka
12. nov 2009

ešte nerodím 😀
ale dnes mi dr.povedala, že do termínu nevydržím 😅

inak všetko okej 🙂
za týždeň vždy priberem 1kg 🙂 ... keby som tak aj chudla potom 😝 😝

capy
12. nov 2009

tak sa drzkaj a nech je vsetko ok. na a s tym chudnutim je to fakt ovela tazsie 😅

bambi09
14. nov 2009

ahojte 🙂
zuzi,neboj,na fotkách nevidno,žeby si bola "oplácaná",veď tam máš kluka jako buka,4-kilového,tak čo chceš+ plodová voda,placenta,neboj,vybeháš to raz dva pri dvoch detičkách 😵
inak tie fotky s mašľou sú super,nechcem Ťa vyplašiť,ale jedna kočka v inej téme písala,že jej kolega si robí "dobre" pri pozeraní tehuľkovských fotiek,nejaký úchyl 😠 😠 😠 😠 ,tak len aby si vedela 😝 😝
a to som Ťa chválila,že máš všetko nachystané,ja som síce tašku do pôrodnice mala zbalenú včas,ale výbavičku pre malú som prala a dokupovala až na materskej,keď som už nechodila do práce,ale stihla som všetko načas,aj mužovi do postieľky pripraviť,čo má doniesť do pôrodnice,keď sme išli domov 😀 😀 😀 on by ani nevedel perinku nájsť,ale inak je fajn ocko 😀 😀 😀
mrzí ma,že Samko stále soplíkuje,to človeka "poteší" 😝 😝 😝 ja by som preto malú nerada dávala do škôlky a keď mi schvália predĺženie materskej,budem rada,ale to budem riešiť až o rok...je to síce občas na mozog,stále riešiť len deti a domácnosť,ale vydržala som so synom 6 rokov doma,vydržím aj s malou,len dúfam,že nie až tak dlho 😅
tak sa pekne pripravuj,myslíme na Teba a jasné,že nebudeš písať v pôrodných bolestiach na koňa 😀 😀 😀
stačí potom zahlásiť,že ste už štyria a že ste v poriadku-držíme veľmi palce,ani sa mi veriť nechce,ako to ubehlo 😅 😅
capy,tak super,že sono je v poriadku,aj tak nemám slov na dnešné deti a výchovu,niektorých rodičov by som prefackala 😠 😠
emog,tá fotka je ok,nemusíš sa obliekať 😀 😀 pekná 😉 u zubára sme už boli,že teraz majú narvané,neviem,či si volala,ale skôr berú nových pacientov po novom roku,teraz sa všetci vrhli na preventívky,tak majú plné termíny 😝 😝 😝 mne nič nenašiel,len mi zhodil zubný kameň z dvoch zubov,ale mladý má čo opravovať,tak tam budeme ešte do Vianoc asi 2x 😝 😝 a potom aj ortodontistu musíme nájsť kvôli strojčeku,tak "teším" 😝 😝
má jeden spodný zub nejako zakliesnený,má tam málo miesta a ten zub sa nevie celý dať von,tak problém 😝
ja teda až keď dokojím RTG a náhrady-mostíky,ale to musím počkať 😝
tak sa držte,keď je také pľuhavé počasie na mozog,za chvíľu máme Vianoce 😅
ale ešte predtým Mikuláš a zuzitkin mikulášsky darček 😵 😵 😵 😵 😵

capy
15. nov 2009

ahojte tak my sme dnes prvy krat bez deti. tomina som rano odviezla svokre, upratali sme cely byt, boli na kave na hrade, na pizzu a teraz nam odisli susedia. no super den. len kazdu chvilku pozeram na telefon ci nevolala svokra, ale zatial nie, tak sned tomino krasne hajka

bambi tak nech zubar dobre dopadne

bambi09
15. nov 2009

capy...sa niekomu žije 😀 😎 😎
ale človeku to nedá,musí na tých drobcov myslieť 😵 😵 😵
a dík za zubára,mladý nie je nadšený,ale tak čo už 😝

capy
15. nov 2009

ahojte tak tomino u babinky pekne posluchal. v noci sa zobudil len raz o tretej tak mu spravila kakavko a dedko sa s nim zatial rozpraval, vypil, otocil sa a spinkal az do rana do osmej. tak to pekne zvladol. cez den bol vraj podareny, kazdy s nim musel citat jeho oblubene knizky 😀, boli aj vonku na prechadzke a v draciku, ze nech si vyberie neake auticko, ked tak poslucha a on si vybral dalsiu knizku 🙂 🙂 🙂

vecer sme sa pekne hrajkali, raz si pytal mliecko, ale som mu vysvetlila, ze mliecko piju len babatka tak si potom dal dzusik, napapali sme sa a od deviatej hajka. tak som zvedava aka bude noc 😒 ale uz sme dva dni bez MM tak to vyzera, ze je to na dobrej ceste

zajtra pojdeme pozriet k nasim vikina tak sa tesim 🙂 🙂 🙂

bambi bolo super prvy spolocny vikend bez deti po dvoch rokoch 😉
my ideme k zubarke v stredu na preventivku aj s tominom aj s vikinom. tak dufam ze vsetko bude ok 😅

zuzitka
17. nov 2009

ahojte

kde ste? štrngocete klúčami na námestí? 😀 😀

capy
17. nov 2009

ahoj ako sa citis?

my sme boli pozriet v meste dali sme si pecene gastany, presli cez most a uz sme doma 😀

zuzitka
17. nov 2009

no cítim sa ako v 9.mesiaci 😀
gúlam sa, panvová kosť bolííí 😝
už sa bojím lentak si vyjsť do mesta ... akurat samka do škôlky odvediem a potom radšej len okolo domu sa mochlem 🙂
no a čakám a čakám ... iked by som rada rodila po 23.11 ... nechcem škorpionika 😀 😀
ale to si človek nevyberie

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. nov 2009

ja by som rada aj na vianočné trhy šla, začínajú asi 28.12 ... ale to iste nestíham 😀

nebola som so samkom u zubára 😅 ani si neviem predstaviť, ako ho tam dostanem a hlavne ako ho udržím na kresle 😝 😝
šak len u lekárky, ked mu brali ster z hrdla, sme ho držali s doktorkou a sestrička dávala paličku do krka 😀 😀
katastrofa

capy
18. nov 2009

emog myslim ze v poho. uz sme na jednej preventivke boli a dokonca mu uz aj brusila ten zlomeny zubok. a vikino sa tesi ze si bude moct zasa vyskusat vsetky tie vrtacky 😀 😀 😀 a zajtra napisem ako sme dopadli 😉

zuzitka ja mam muza skorpiona tak viem preco sa obavas. snad to vydrzis do 24.11. a dnes sme boli v meste a stromcek uz stoji aj stanky uz su, len este prazdne. 😅 😅 😅

zuzitka
18. nov 2009

že by som si išla kuknúť aspoň strom a drevené prázdne stánky?? 😀 😀 😀 😀

capy
18. nov 2009

skus 😀 😀 😀

tak u zubara vsetko ok. vikino ma dva male kaziky tak mu ich v januari spravi 😉 a tominovi sa este ta dvojka trolinku hybe tak mame este davat pozor

zuzitka
19. nov 2009

dnes bola poradňa .... furt som 2 v 1 🙂

capy
19. nov 2009

tak sa drzkaj 🙂 🙂 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
23. nov 2009

oddnes je strelec 🙂 🙂 🙂 🙂

tak teraz ešte čakám, či november alebo december 😉 😉 😉

capy
23. nov 2009

emog hej drzali, uvidime ci bude aj v january taky statocny ked mu ich bude vrtat 😀

zuzitka drzkaj sa 😉

bambi09
24. nov 2009

Zuzi,drž sa,bude to Strelec,ako vyšitý 😀 aj ja som Strelec 😅
myslíme na Teba a držíme palce 😵 😵 😵 😵
emog,2.12,ide muž s mladým na plomby,ak by si chcela,opýta sa,či berie nových pacientov 😉
inak sme doma chorí,tak sa "vytešujem",vo štvrtok máme ten koncert,tak sa aj bojím tešiť dopredu 😒

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre