Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
8. mar 2009

no caute zase 😉

mne sa v lete celkom paci aj ihrisko na strkovci ... niekto to tu spominal 🙂
aj sad janka kraaaala 🙂

takze ked vyjde slnce, tak tam mozme vystartovat 😎 😎

zuzitka
8. mar 2009

guga ... teraz si kamarat studiencan bral za zenu kucanku 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
8. mar 2009

to je zena z Kutov 😀 dedina na zahoriiiii

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. mar 2009

no vidis 😀

emogeon ... na strkovec by si vedela prist peso? 😕

claudinka
9. mar 2009

neviem sa dockat lepsieho pocka.. tiez to vidim na strkovec, ale nie na ihriska, ale na kolecka ja este asi 😀

zuzitka
9. mar 2009

claudinka ... na co sa tesis? 😅

guga
9. mar 2009

emogeon - áno, v Prešporkove sa mi veľmi páči. Práve nám končí jeden kurz a zapísala som Mirku hneď aj do ďalšieho.

zuzitka - veď kúcanky sú dobré baby 😉 😉 😉 musím chváliť, keď mám od tial maminu 😀 😀 😀 Kamarát si dobre vybral 😀

ssissi
9. mar 2009

Ahojte kočky, pozrela som vaše albumíky, moc pekné. A zasmiala som sa na predposlednej fotke od jancia v albume nosenie.
už som sa pýtala v téme mat. centier, ale nemáte tiež nejaký tip na daždivé popoludnie?? Doma sa asi scvokneme a prechádzka vonku nič moc v takom počasí - malá sa mi nudí, hoc čo môžeme robiť, ak nikam nejdeme, tak sa pýta von, veď stále pozerať len na môj ksicht, brr 😝

zuzitka
9. mar 2009

ssissi ... ale ty mas uplne najkrajsie fotecky v albume, fakt 😵

ked sa niekto pyta, kam s detmi, tak vzdy tam supnem link na moj blog ... mam tam fotecky, kde sa chodime hrat my so samkom 😉

http://zuzitka.blogspot.com/search/label/detské...

😀 😀

claudinka
9. mar 2009

ako sa robi vlastny blog? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. mar 2009

claudinka ... ked pozeras moj blog, tak uplne hore je, ze: vytvorit blog 😀

len tam kliknes, vypises zakladne udaje ... meno blogu, mail a bla bla, vyberes si sablonu ako ma blog vyzerat a je to 😀 skus, rada ti pomozem ak nebudes vediet, co dalej 😎

zuzitka
9. mar 2009

... skor ako sa do toho pustis, trochu si pokukaj tie blogy, co tam mam ako oblubene, aspon budes mat trochu predstavu, ako to chces robit ... vies 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
9. mar 2009

emogeon - chodíme na fitlopty: chvíľku skáčeme a válame sa na loptách, potom rôzne riekanky, pesničky - tak aby to deti bavilo. To sa mi páči, že to nie je čisto len nejaké cvičenie, ale je spravené tak, že deti sa vydržia spolu hrať celú hodinu.

ssissi
9. mar 2009

zuzitka, ten blog je perfišný 😵 😵 .

zuzitka
9. mar 2009

emogeon, ssissi ... vdaka 😅

emog ... teraz som tam pridala fotecky, jak sme boli spolu na palisadoch sa hrat 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. mar 2009

claudinka ... uz tvoris ten blog?? 😀 😀

guga
9. mar 2009

zuzitka - aj mne sa páčil tvoj blog, že som to skúsila, ale musím pokračovať až zajtra. Malá sa zobudila, tak sa jej idem venovať. Dúfam, že to zvládnem... nie je to také jednoduché, ako to vyzerá ☹

zuzitka
9. mar 2009

mozno zo zaciatku sa ti to moze zdat zlozite, ale potom robis stale tie iste ukony 😀
len to zalozenie blogu a nastavenie pisma a farieb ... ale pytajte sa na vsetko, poradim 😀

claudinka
9. mar 2009

zuzitka este nie, ale je to len otazkou dni 😀 😀 daju sa tam vkladat aj videjka ci len fotecky a texty?

eimiky
9. mar 2009

Ahojte, no skúsim teda aj ja blogovať 😀 Ja som to skúšala cez picasaweb, ale nejako mi to nešlo 😒
Ja sa teším tiež na štrkovec 🙂 A kde parkujete, keď idete do sadu J.Kráľa? nerada parkujem v auparku tak preto sa pýtam...

zuzitka
9. mar 2009

daju sa aj vidia ... mam tam jedno z mobilu ... sankovacku 😀

ja cestujem MHD 😀

guga
9. mar 2009

eimiky - ja parkujem v garážach v Auparku; ešte minulý rok bolo otvorené to malé parkovisko za Auparkom - pre zásobovavanie, ale už tam dali rampu, aby tam nechodili parkovať takí ľudia ako ja 😀 Takže teraz parkujem v podzemných garážach, ale nie v tých poschodových, ale v takom tom podzemnom suterénovom parkovisku. 😀

claudinka
9. mar 2009

ja to tiez vidim na mhd.. dokym nenajdem obet s autom 😀

zuzitka
9. mar 2009

ja necham auto stat doma a radsej cestujem MHD 😅
lebo sak parkovisko ... premavka ... a samko rad ide busom alebo trolejbusom 😀 😀 neni problem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre