Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kili
15. mar 2009

guga, tak sa tam stretneme 🙂

katka432
15. mar 2009

capy...tesim sa ,ze ste uz v poho 😉 a snad aj ie sopliky coskoro prejdu
capz,tak ak budes mat dakedy cas,ozvy sa,dame stretko,hm??co ty na to?? 😀 😀 😀

ssissi
15. mar 2009

Ahojte,

jaaaaj, Capy, aké dobré správy. Ako dobre, že ako to prišlo, tak to odišlo. Dúfam, že všetky výsledky budú už len OK. Moc sme na vás mysleli.

ssissi
15. mar 2009

katka432, do MC chodia také mamičky, ako si ty (žiadni ufoni 😀 ). Teda ja som bola len v Krtkovi a Budatkovi (to v rámci cvičenia), ale v pohode. Alebo sa dohodni s nejakou kočkou odtiaľto, čo je tiež z rače (myslím, že ich je tu viac), a máš to .
Hej, hej, som miešanka - mama z rače, otec z prievozu, chvíľu na záluhách, potom petržka, podunajské biskupice, teraz zas petržka 😀 😀 .

katka432
15. mar 2009

ssissi dik za napad
tak ty si si vyskusala byvanie uz v kazdej dasti ba,hihi 😀

capy
15. mar 2009

katka jasne ked budem u nasich mozme sa stretnut 😉

ssissi no to dufam ze vsetko uz bude ok. 🙂

zuzitka
16. mar 2009

ja asi pojdem zajtra /v utorok/ do presporkova, ale o 16hod 😉

tu sa niekto dohadoval, ale na doobedie, vsak? 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
16. mar 2009

zuzitka - hej dohadovali sme sa na doobedie 🙂

zuzitka
16. mar 2009

nooo ... ja doobedie nestiham 😅 😅
ale keby som sa moc moc snazila... 😀

qweedy
16. mar 2009

boooze capy, tak to teda fasa zazitok, ja si ani neviem predstavit, zeby som mata nechala sameho v nemocke....ale to ked uz mas dve deti, tak to uz je vysoky managment...hlavne, ze uz je lepsie 🙂
a odkial z krasnan si? my sme sa sem teraz nastahovali, takze my to tu len spoznavame 😅

claudinka
16. mar 2009

kedy uz mozu detuse chodit do Mc?

kili
16. mar 2009

guga, tak zajtra to ruším, tak nás nehľadajte. dnes sme niekam mali ísť, ale nedalo sa, tak ideme zajtra. tak možno o týždeň 😉

kili
16. mar 2009

emogeon, možno my vo štvrtok 😉 , ale to je fakt ďaleká budúcnosť, to nemôžem sľúbiť, či sa niečo nevyskytne 😀

terezka044
16. mar 2009

baby ahoj 🙂 kam chodite s detmi do prirody?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
16. mar 2009

kili - no to neva, tak budúci týždeň 😉 možno nakoniec vo štvrtok dofrčím do Prešporkova aj ja - uvidím. Vo štvrtok chodievam do Hojdany s jednou kamarátkou, ale skúsim ju prehovoriť, aby vyskúšala aj iné MC. Tak potom sa tam možno stretneme. Taká malé čo sa bude skovávať v domčeku, tak to bude Mirka 😀

ssissi
16. mar 2009

Ahojte,
dnes som šla okolo tej Gessayovej 🙂 - poobede, som premýšľala, že kuknem dnu, ale vyzeralo tam tak prázdno, tak sa mi tam nechcelo trepkať sa s kočíkom a nemala som veľa času ani. Tak som okukla aspoň zvonka.
Baby, čo tam chodíte, je to hore - čo sa ide cez tú terasu, alebo dole - tak zboku vchod?

Zuzitka, aj my sme skôr poobední - ísť von, do MC a tak.. doobeda sa hráme doma. Len zajtra už mám program poobede, tak škoda, pozrela by som aj ja rada do toho prešporkova.

capy
16. mar 2009

qweedy ja som z hagarovej. to su tie sestposchodove veziaky. a ty si odkial?

capy
16. mar 2009

ahojte tak som dnes volala do skolky ze vikino bude este tyzden doma a hned som sa spytala jeho ucitelky ako to vyzera v skolke. a ona ze teraz je u nich v triede len sedem deti. ostatne su chore. tak som sa pytala ci nevie ako su na tom ci nemaju hnacky a tak a ona mi povedela ze vecsina ma hnacky. tak uz viem kde sme to chytili 😠 ☹

chalanom je uz ovela lepsie. hlavne vikinovi. ten uz vymysla a lieta ani keby nebol chory. 😅 dokonca chcel ist dnes von na bicykli 😀 tomino je este taky umrncany stale na mne visi, ale uz je sto krat na tom lepsie ako predtym a dokonca bol dnes aj lepsi a uz sa aj usmial a uz aj rozky vystrkuje.

ssissi vsak aj my by sme sa uz mohli stretnut 😉

claudinka
17. mar 2009

capy ty kedy chodis spavat? 😀 😕 😕

capy
17. mar 2009

claudi ako kedy ale vacsinou okolo druhej. 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kili
17. mar 2009

ja tiež výnimočne pred polnocou a dnes zalomím bohvie kedy, kedže som spala nejaké dve hodiny po obede

qweedy
17. mar 2009

capy, my sme sa teraz pristahovali na hlinicku, taky novy dom 🙂 ja tu zatial poznam len hubeneho, cyprichovu a kadnarovu 😅
my sme takto tento rok schytali v skolke chripku, ale taku, ze dovi dopo...a tiez zostali pocas toho tyzdna v skolke v matiho triede 3 deti z 11 😨

capy
17. mar 2009

qweedy viem ten novy dom vedla zdravotneho strediska. paci sa mi. hlavne tie byty pod strechou musia byt super 😉 ked budem u nasich mozme ist na prechadzku 😉

claudinka
18. mar 2009

capy a kedy vstavate? 😝

capy
18. mar 2009

vacsinou o 7 lebo nosim vikina do skolky 😉

guga
18. mar 2009

baby a spávate aj cez deň? keď chodievate tak neskoro spávať?

capy
18. mar 2009

guga ani nie len obcas sa snazim tomina uspat a hodinku si s nim polezim.ale to je tak raz za tyzden 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre