• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
bože, tak to by som asi nezvládla :fearful: , ja idem spať okolo 23,00 a ráno vstávam o 6,30 a nevadilo by mi pospať si ešte dlhšie :sweat_smile:
18. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy no ty koki.. si na baterky? :grinning:
18. mar 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo my vstavame cca o 9 tej... :fearful:
18. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jak hodinky kazdy den o siestej :angry:
18. mar 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka nie som na baterky.organizmus si neako zvykol :sweat_smile: ked som mala len vikina tak sme vstavali o desiatej :grinning:
18. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy asi mas pravdu, ja som tiez neprespala celu noc vyse polroka a vobec si to neuvedomujem :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka vidis tak si na tom podobne :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky??? :frowning2: všimla som si, že sa to začalo rozdelovať podľa časti BA :frowning2:
20. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako bolo vcera v presporkove guga ?
tato tema dlho stala ako aj ostatne ba s vinimkou ba3 a ba 5 :wink:
20. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj Ba 5 dosť stála :slight_smile: V Prešporkove bolo dobre, ale boli sme tam vážne len na skok. Mirka sa rozhodla, že bude ešte do obeda spinkať :grinning:
V pondelok, ak nám do toho nič nepríde, tak by sme skočili na Gessayovu.
Kam sa chystáte dnes po obede? zasa ma nejak nič nenapadá :frowning2:
20. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my cakame na manzela a ideme na ihrisko sa hupat :dizzy_face:
20. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa teším, malá mi ešte nechodí na nočníček a nechcem ju nútiť, ale dozvedela som sa o dobrej knižke k tejto téme, tak si ju idem dnes kúpiť. Keď sa malá zobudí, tak už aj bežím :grinning:
20. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka knizka ? :fearful:
20. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volá sa: "Kniha o nočníku". Kamarátka mi hovorila, že jej malá začala chodiť na nočník od kedy jej to čítala. Tak to skúsime aj my :slight_smile:
20. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj guga aj všetky maminky z tejto témy.Ďakujem za pozvanie sem,písala som do témy Maminky prisťahované do BA a guga ma zjazdila :grinning: ,že sa separujeme,tak som vysvetlila,že som videla tému Origoš BA alebo také niečo,tak sa nejako nechceme vnucovať.Nebolo to myslené ako separácia,len som najprv klikla na spomínanú tému...tak som tu...Nevadí? :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem,či som vás vystrašila,alebo máte povinnosti,ale asi skôr to druhé... :slight_smile: Idem si dať kávu a venovať sa malej...potom mrknem...čaute... :slight_smile:
20. mar 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky,čo spinkáte :slight_smile: ???
20. mar 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi09 :grinning: dnes je pekny dnik, asi vsetky su vonku konecne :slight_smile:
20. mar 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj claudinka,som rada,že konečne niekto kuk,ale aj my sa obliekame,aspoň na poštu vybehnem,mám balíček... :slight_smile: potom sa určite rada stavím tu...papa zatiaľ :grinning: treba využiť,že konečne nepršíííí...jupííí :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli doobeda na dlhej prechadzke po jaskovom rade na vlakovu stanicu obzerat vlaciky :grinning:

a poobede sme doma, lebo prerabam a upratujem samkovi izbicku trochu :grinning:
20. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme sa boli prejst,ale teda je tam zima,vetrisko,tu na kopcoch vždy fučí,tak som rada,že sme už doma,v teplúčku... :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez boli vonku a an hupackach ale je zima fuuj ale nasej dcere nebola hlavne
ze sa hojdala :grinning:

ahoj bambi :wink:
20. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli do obeda u lekárky na kontrole - našťastie všetko v poriadku :wink: a stihli sme trošku aj hojdačky- horko ťažko som ju od tiaľ dostala :grinning: Keď sa vyspinkala, tak sme skočili do Auparku kúpiť tú knižku - už je aj prečítaná. Som zvedavá kedy zafunguje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak aj ja som z temy Mamicky pristahovane do BA.My byvame v Petrzke pomaly 3rok :wink: .Mozme sa pridat? :confused:
20. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky,tak som rad,že už sa to hýbe...ahoj emogeon... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hiha,guga nás pozvala,ale nevyjadruje sa... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už všetko spí tu v tejto téme...?asi áno,to len my máme taký šiši režim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú nôcku všetkým,maminkám aj detičkám...zajtra sem mrknem,snáď vás bude viac :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teším sa... :slight_smile:
20. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... tato tema dlho dlho stala, potom sme ju ozivili a teraz sa zda, ze tiez pomaly zapada prachom ... ale ja sem obcas mrknem :grinning:
... nemate len vy sisi rezim, tu sa chodi spat okolo polnoci ... precitaj si stranu dozadu .... :slight_smile:

hiha ... odkial ste sa dostahovali? :slight_smile:
20. mar 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... si myslim, ze vsetky dnes pozerali hriesny tanec :grinning: :grinning: preto nik nepisal :grinning:
20. mar 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok