Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

guga
18. mar 2009

bože, tak to by som asi nezvládla 😨 , ja idem spať okolo 23,00 a ráno vstávam o 6,30 a nevadilo by mi pospať si ešte dlhšie 😅

claudinka
18. mar 2009

capy no ty koki.. si na baterky? 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
18. mar 2009

my jak hodinky kazdy den o siestej 😠

capy
18. mar 2009

claudinka nie som na baterky.organizmus si neako zvykol 😅 ked som mala len vikina tak sme vstavali o desiatej 😀

claudinka
19. mar 2009

capy asi mas pravdu, ja som tiez neprespala celu noc vyse polroka a vobec si to neuvedomujem 😀 😀

capy
19. mar 2009

claudinka vidis tak si na tom podobne 😀 😀 😀

guga
20. mar 2009

kde ste všetky??? ☹ všimla som si, že sa to začalo rozdelovať podľa časti BA ☹

emogeon
20. mar 2009

ako bolo vcera v presporkove guga ?
tato tema dlho stala ako aj ostatne ba s vinimkou ba3 a ba 5 😉

guga
20. mar 2009

no aj Ba 5 dosť stála 🙂 V Prešporkove bolo dobre, ale boli sme tam vážne len na skok. Mirka sa rozhodla, že bude ešte do obeda spinkať 😀
V pondelok, ak nám do toho nič nepríde, tak by sme skočili na Gessayovu.
Kam sa chystáte dnes po obede? zasa ma nejak nič nenapadá ☹

emogeon
20. mar 2009

my cakame na manzela a ideme na ihrisko sa hupat 😵

guga
20. mar 2009

sa teším, malá mi ešte nechodí na nočníček a nechcem ju nútiť, ale dozvedela som sa o dobrej knižke k tejto téme, tak si ju idem dnes kúpiť. Keď sa malá zobudí, tak už aj bežím 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
20. mar 2009

volá sa: "Kniha o nočníku". Kamarátka mi hovorila, že jej malá začala chodiť na nočník od kedy jej to čítala. Tak to skúsime aj my 🙂

bambi09
20. mar 2009

Ahoj guga aj všetky maminky z tejto témy.Ďakujem za pozvanie sem,písala som do témy Maminky prisťahované do BA a guga ma zjazdila 😀 ,že sa separujeme,tak som vysvetlila,že som videla tému Origoš BA alebo také niečo,tak sa nejako nechceme vnucovať.Nebolo to myslené ako separácia,len som najprv klikla na spomínanú tému...tak som tu...Nevadí? 🙂 🙂

bambi09
20. mar 2009

tak neviem,či som vás vystrašila,alebo máte povinnosti,ale asi skôr to druhé... 🙂 Idem si dať kávu a venovať sa malej...potom mrknem...čaute... 🙂

bambi09
20. mar 2009

babulky,čo spinkáte 🙂 ???

claudinka
20. mar 2009

bambi09 😀 dnes je pekny dnik, asi vsetky su vonku konecne 🙂

bambi09
20. mar 2009

ahoj claudinka,som rada,že konečne niekto kuk,ale aj my sa obliekame,aspoň na poštu vybehnem,mám balíček... 🙂 potom sa určite rada stavím tu...papa zatiaľ 😀 treba využiť,že konečne nepršíííí...jupííí 🙂 🙂

zuzitka
20. mar 2009

my sme boli doobeda na dlhej prechadzke po jaskovom rade na vlakovu stanicu obzerat vlaciky 😀

a poobede sme doma, lebo prerabam a upratujem samkovi izbicku trochu 😀

bambi09
20. mar 2009

aj my sme sa boli prejst,ale teda je tam zima,vetrisko,tu na kopcoch vždy fučí,tak som rada,že sme už doma,v teplúčku... 🙂 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
20. mar 2009

my sme boli do obeda u lekárky na kontrole - našťastie všetko v poriadku 😉 a stihli sme trošku aj hojdačky- horko ťažko som ju od tiaľ dostala 😀 Keď sa vyspinkala, tak sme skočili do Auparku kúpiť tú knižku - už je aj prečítaná. Som zvedavá kedy zafunguje 😀 😀 😀 😀

hiha
20. mar 2009

Ahojte,tak aj ja som z temy Mamicky pristahovane do BA.My byvame v Petrzke pomaly 3rok 😉 .Mozme sa pridat? 😕

bambi09
20. mar 2009

ahojte všetky,tak som rad,že už sa to hýbe...ahoj emogeon... 😀 😀 😀 😉

bambi09
20. mar 2009

ahoj hiha,guga nás pozvala,ale nevyjadruje sa... 😀 😀 😀

bambi09
20. mar 2009

už všetko spí tu v tejto téme...?asi áno,to len my máme taký šiši režim... 😝 😀 😝

bambi09
20. mar 2009

tak dobrú nôcku všetkým,maminkám aj detičkám...zajtra sem mrknem,snáď vás bude viac 🙂 🙂 🙂 teším sa... 🙂

zuzitka
20. mar 2009

bambi ... tato tema dlho dlho stala, potom sme ju ozivili a teraz sa zda, ze tiez pomaly zapada prachom ... ale ja sem obcas mrknem 😀
... nemate len vy sisi rezim, tu sa chodi spat okolo polnoci ... precitaj si stranu dozadu .... 🙂

hiha ... odkial ste sa dostahovali? 🙂

zuzitka
20. mar 2009

... si myslim, ze vsetky dnes pozerali hriesny tanec 😀 😀 preto nik nepisal 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre