• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
no,my sme teda mali zazitok :frowning2: mala spala cca 4 hodiny,z toho prvu hodinu striedavo spala na mne a revala,dalsiu pol hodinu revala a vzlykala na striedacku,dala som jej cipok a vatu s kvapkami do uska,za sileneho vzlykotu ako-tak zaspala,ale spala na mne...som cela strpnuta :unamused: uz je hore a hra sa,ale tesim sa na dalsiu skvelu noc...teplota aj u nas ide hore :frowning2: :frowning2: :frowning2: som total znicena...kde beriete energiu a trpezlivost,ked mate chore deticky?ja som zrela na psychiatra dnes :unamused: :frowning2: :unamused:
22. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vsetkym chorym skore uzdravenie :frowning2: :frowning2: :frowning2:

my sme boli cez vikend u nasich tak som ani pri compe nebola :sweat_smile:
22. mar 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez prajem nasim detickam skore uzdravenie ...
nasa mala sa tvari ze je uplne zdrava, pobede ani nespala :fearful:
22. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte, ja teraz nestiham nic...skola.....mato je tiez chory :confounded: , tak manzel je nadseny, minuly tyzden som bola v skole a teraz zas to vyzera, ze budem s malym doma....proste som zamestnanec roka :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:

capy...hej presne v tom dome byvame, este som nebola pozriet u susedov, ale jeden z tych bytov pod strechou musi byt obrovsky, lebo na chodbe su len 2 byty a ten druhy poznam, je taky prdi asi 50m2 odhadujem...no a maju 100metrovu terasu..ale viem len z pocutia :slight_smile: ..ale ani ten nas nie je na zahodenie :wink: :sunglasses:

ked budete na vikend v krasnanoch, tak sa ozvi, mozeme vybehnut, ak budeme fit...pozeram, ze nasi chalani su vekovo pribuzni :slight_smile:
22. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
qweedy zase ste chori ?
22. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - priznám sa, že dnes sa mi tisli slzy do očí od únavy a vyčerpania. Dve noci som sa nevyspala a malá má dnes poriadne ukričaný deň a aby vyrovnala to, že včera prespala skoro celý deň - tak dnes spala tak jednu hodinku :frowning2: Musela som na chvíľku vypnúť, tak som išla na hodinku do obchodu, s malou bol zatiaľ mužík. Keď som sa vrátila, tak bol unavený z tej jednej hodiny s ňou... :grinning: :grinning:
Uvidíme čo bude zajtra...
22. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
qweedy kuk ip. jasne ze sa ozvem ked tam budem a bude cas :wink: vikino ma o dva tyzdne 4 roky. neviem ako tie byty vyzeraju ja len tak zvonka to mam omrknute. jasne ze ani vas byt nieje na zahodenie :wink:
23. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,guga,to je mi veľmi ľúto,že ste tiež choručkí...ja som teda dnes v noci plakala s malou,už nemám silu byť statočná,bola horúca jak rozpálená žehlička,kvičala a ja som jej nevedela pomôcť...dala som jej sirupček,gél na ďasienka,čípok,kvapky do nošteka,v jednom kuse odsávame...no,neviem,či toto je nič...ako povedala pani MUDr.na pohotovosti,bola milá,ale asi to celkom netrafila :frowning2: mám pocit,že sa z toho zbláznim,alebo zrúti,malá sa až trasie,keď jej dávam čípok a ja pri tom revem,príde mi to také brutálne... :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak vám držím všetkým choručkým palčeky,nech to máme čím skôr za sebou... :frowning2: :slight_smile: :frowning2:
23. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčat,,,,,,

bambi09,,,,,,,,,tak ti džím palce,,ja som si tiež prešla a bolo to často,, teraz chvala bohu , dávno nebolo,,ale ked vidí že, po 3dnoch stále teplota tak, idem k lekárke inák nie lebo len zbytočne čakať medzi chorými detmi,,,,
23. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj netmona,dakujem za podporu :slight_smile: :grinning: :slight_smile: ja si tym prechadzam uz druhy krat,so synom som si uzila od troch rokov,po prekonani mononukleozy bol chory skoro stale,este aj v lete,imunita nulova,bola som s nim doma 6 rokov na materskej nedovolenke,nemohol chodit do skolky
no,u malej mam este vacsi strach,mame totiz aj kardiologicku diagnozu-VVV srdiecka,tak tie horucky prezivam dramaticky,aj nasa MUDr,je u nej viac opatrna,tiez nechodim zbytocne,len ked musim,lebo tam clovek chyti este nieco naviac... :frowning2: :unamused: :frowning2:
23. mar 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi drzim palceky nech vam to rychlo prejde. aj my sme si toho uz dost uzili :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale co narobime. neviem preco musia byt take male deti chore. je to take nespravodlive :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. mar 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,dakujeme,veru,radsej by som bola chora 10 krat ja,ako raz moje dieta,je jedno,ci velke,alebo male... :frowning2: :frowning2: :frowning2: tvoj Tomasko je tusim nejako tak stary,ako moja Katka,ze?
nasa sa narodila 15.3.08... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tomino je 21.3 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy a kde si rodila? ja na Antolskej :frowning2: :unamused: :slight_smile:
23. mar 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kramaroch :wink:
23. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak sme sa stretnut nemohli :grinning: :grinning: :grinning: ja som 21.3. isla domov,musela som cakat,kym mi vytiahnu snururu z brucha :grinning: :grinning: :grinning: no,vtedy mi do smiechu nebolo
a bola si spokojna s Kramarmi?aj ja som tam "patrila",ale som nejako po citani diskusii zmenila nazor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava...snuru z brucha :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodila na kramaroch uz druhy krat a nemozem povedat nic zle. mne je zasa nesympaticka antolska aj ked ju mam blizie pri dome radsej som sla na kramare :wink:
23. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak my uz tiez teplotujeme,ale skrz ockovania.Mame 38st a Panadol v ritke,snad to do zajtra prejde.Ja som rodila tiez na Kramaroch a som bola absolutne spokojna :wink: .Skor som zle zase pocula na Ruzinov,ale to je skor vec nazoru.
23. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidis,to je na porazenie...ja sa necham nachytat na motuzy pod nosom a potom skoro lutujem :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tak,ja som sa tak bala porodu po tych 12-tich rokoch,ze som v podstate rada,ze je to uz za mnou
syna som rodila v KE na Moyzeske,ale to bol oproti tomuto na Antolskej horor :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :angry:
a ty inak samych chlapov capy,co?? :grinning: :grinning: :grinning:
este do tretice bude pokus neskor,ci si uz spokojna s vasou rodinnou zostavou?ta buu nosit na rukach traja chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiha,tak to ma mrzi s tou teplotkou,ale neboj,zajtra uz bude lepsie,to aj my po ockovani mavame
a uz to u nas vyzera lepsie,mala si pospala bez revu,je celkom v pohode a teplota pod kontrolou zatial,aj sopliky uz lepsie,ale vcera odsavacka dostala zabrat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co sa tyka porodnic,najlepsia je osobna skusenost,to clovek potom vie posudit,co sa mu paci a co nie :slight_smile: :frowning2: :unamused:
23. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby píšete tu o nejakých čípkoch.. .čo sú to za čípky? :sweat_smile: Ja som dávala Mirke proti horúčke na striedačku sirup Panadol Baby a Nurofen pre deti. O čípkoch mi MUDr. nič nehovorila :unamused: . Ale asi je ten sirup menej trápením pre to dieťa, nie?

bambi - držím moc moc palce, nech už máš zdravé bábo :wink: :wink: :wink: Túto noc sme sa s mužíkom striedali so vstávaním k Mirke, síce to bolo asi tak dvakrát ja raz on, ale aspoň to :grinning: :grinning: :grinning: Ale dnes už konečne nemala horúčku. Cez víkend sme kúpili dobrý dotykový teplomer. Pred tým sme mali iba ten klasický digitálny, musela som v noci kvôli meraniu teploty malú budiť (merali sme v zadočku). Teraz teplomer len priložím na čelo a je to zmerané (tento teplomer je aj do uška). Tak si to veľmi pochvalujem. :wink: :wink: :grinning:

Inak ja som rodila na Antolskej a nevymenila by som. Sestra rodila na Kramároch. Tak som porovnávala. Na Antolskej som mala Mirku stále pri sebe, podporovali kojenie...
23. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi chcela by som este dievcatko ale teraz nie,mozno neskor :wink:

guga aj ja som mala malych stale pri sebe a pani laktacna je strasne mila a dobra :wink: mne sa na kramaroch lubi este aj to ze som ich nemusela ukazovat cez sklo ale hned ho mohli vsetci chytit na ruky :wink:
23. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy - to áno, to máš pravdu. To mi vadilo, že si tatino nemohol celý čas čo sme boli v nemocnici malú ani podržať :frowning2:
23. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga na antolskej mi rodila svagrina a tiez sa jej pacilo. je to len osobny nazor a pocit :wink:
23. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,my mame cipky Viburcol,fakt zaberaju,to su homeopaticke,mne mala sirup vypluva,bohuzial,tak davam do caju,odoberiem do malej flasky,nech to rychlo vycucne :grinning:
a dakujem vsetkym za podporu,klop,klop,klop,uz sa to snad k dobremu ubera...teplota pod kontrolou,aj ked je este mrzutucka chvilami
a k tej porodnici,tiez mi vadilo,ze tatino ani brat si nemohli malu popestovat,ako keby som sama nemohla rozhodovat o vlastnom dietati...fakt blbe :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale viac mi vadilo,ked som dosla do porodnice o druhej v noci a taka super krava PA mi povedala,ze slusni ludia v noci spia...doteraz na nu mam zlost,by som ju nakopla...vtedy som nebola taka hrdinka,bala som sa,co a ako,ako prvorodicka po tych rokoch
keby som nemala zaplatenu doktorku cez zmluvu k porodu,tak neviem,neviem :angry: :frowning2: :angry:
23. mar 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi hadam uz bude dobre :frowning2:
23. mar 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,snad :slight_smile: klop,klop,klop,dakujem,uvidime rano-mudrejsie vecera :grinning: :grinning: :grinning:
prajem vsetkym dobru nocku a pekne ranko,aj ked u nas spanie este dalekoooo :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi kludnu noc :pensive: :pensive: :pensive: dobruuu
23. mar 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,aj vam a vsetkym maminkam,aj detickam,zdravym aj choruckym,tym hlavne skore uzdravenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dakujeme... :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
24. mar 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok