Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
22. mar 2009

no,my sme teda mali zazitok ☹ mala spala cca 4 hodiny,z toho prvu hodinu striedavo spala na mne a revala,dalsiu pol hodinu revala a vzlykala na striedacku,dala som jej cipok a vatu s kvapkami do uska,za sileneho vzlykotu ako-tak zaspala,ale spala na mne...som cela strpnuta 😒 uz je hore a hra sa,ale tesim sa na dalsiu skvelu noc...teplota aj u nas ide hore ☹ ☹ ☹ som total znicena...kde beriete energiu a trpezlivost,ked mate chore deticky?ja som zrela na psychiatra dnes 😒 ☹ 😒

capy
22. mar 2009

prajem vsetkym chorym skore uzdravenie ☹ ☹ ☹

my sme boli cez vikend u nasich tak som ani pri compe nebola 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
22. mar 2009

no ahojte, ja teraz nestiham nic...skola.....mato je tiez chory 😖 , tak manzel je nadseny, minuly tyzden som bola v skole a teraz zas to vyzera, ze budem s malym doma....proste som zamestnanec roka 😀 😅 😵

capy...hej presne v tom dome byvame, este som nebola pozriet u susedov, ale jeden z tych bytov pod strechou musi byt obrovsky, lebo na chodbe su len 2 byty a ten druhy poznam, je taky prdi asi 50m2 odhadujem...no a maju 100metrovu terasu..ale viem len z pocutia 🙂 ..ale ani ten nas nie je na zahodenie 😉 😎

ked budete na vikend v krasnanoch, tak sa ozvi, mozeme vybehnut, ak budeme fit...pozeram, ze nasi chalani su vekovo pribuzni 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
22. mar 2009

bambi - priznám sa, že dnes sa mi tisli slzy do očí od únavy a vyčerpania. Dve noci som sa nevyspala a malá má dnes poriadne ukričaný deň a aby vyrovnala to, že včera prespala skoro celý deň - tak dnes spala tak jednu hodinku ☹ Musela som na chvíľku vypnúť, tak som išla na hodinku do obchodu, s malou bol zatiaľ mužík. Keď som sa vrátila, tak bol unavený z tej jednej hodiny s ňou... 😀 😀
Uvidíme čo bude zajtra...

capy
23. mar 2009

qweedy kuk ip. jasne ze sa ozvem ked tam budem a bude cas 😉 vikino ma o dva tyzdne 4 roky. neviem ako tie byty vyzeraju ja len tak zvonka to mam omrknute. jasne ze ani vas byt nieje na zahodenie 😉

bambi09
23. mar 2009

ahojte baby,guga,to je mi veľmi ľúto,že ste tiež choručkí...ja som teda dnes v noci plakala s malou,už nemám silu byť statočná,bola horúca jak rozpálená žehlička,kvičala a ja som jej nevedela pomôcť...dala som jej sirupček,gél na ďasienka,čípok,kvapky do nošteka,v jednom kuse odsávame...no,neviem,či toto je nič...ako povedala pani MUDr.na pohotovosti,bola milá,ale asi to celkom netrafila ☹ mám pocit,že sa z toho zbláznim,alebo zrúti,malá sa až trasie,keď jej dávam čípok a ja pri tom revem,príde mi to také brutálne... ☹ ☹ ☹ tak vám držím všetkým choručkým palčeky,nech to máme čím skôr za sebou... ☹ 🙂 ☹

netmona
23. mar 2009

ahojte dievčat,,,,,,

bambi09,,,,,,,,,tak ti džím palce,,ja som si tiež prešla a bolo to často,, teraz chvala bohu , dávno nebolo,,ale ked vidí že, po 3dnoch stále teplota tak, idem k lekárke inák nie lebo len zbytočne čakať medzi chorými detmi,,,,

bambi09
23. mar 2009

ahoj netmona,dakujem za podporu 🙂 😀 🙂 ja si tym prechadzam uz druhy krat,so synom som si uzila od troch rokov,po prekonani mononukleozy bol chory skoro stale,este aj v lete,imunita nulova,bola som s nim doma 6 rokov na materskej nedovolenke,nemohol chodit do skolky
no,u malej mam este vacsi strach,mame totiz aj kardiologicku diagnozu-VVV srdiecka,tak tie horucky prezivam dramaticky,aj nasa MUDr,je u nej viac opatrna,tiez nechodim zbytocne,len ked musim,lebo tam clovek chyti este nieco naviac... ☹ 😒 ☹

capy
23. mar 2009

bambi drzim palceky nech vam to rychlo prejde. aj my sme si toho uz dost uzili ☹ ☹ ☹ ale co narobime. neviem preco musia byt take male deti chore. je to take nespravodlive ☹ ☹ ☹

bambi09
23. mar 2009

capy,dakujeme,veru,radsej by som bola chora 10 krat ja,ako raz moje dieta,je jedno,ci velke,alebo male... ☹ ☹ ☹ tvoj Tomasko je tusim nejako tak stary,ako moja Katka,ze?
nasa sa narodila 15.3.08... 🙂 🙂 🙂

capy
23. mar 2009

hej tomino je 21.3 🙂 🙂 🙂

bambi09
23. mar 2009

capy a kde si rodila? ja na Antolskej ☹ 😒 🙂

capy
23. mar 2009

na kramaroch 😉

bambi09
23. mar 2009

aha,tak sme sa stretnut nemohli 😀 😀 😀 ja som 21.3. isla domov,musela som cakat,kym mi vytiahnu snururu z brucha 😀 😀 😀 no,vtedy mi do smiechu nebolo
a bola si spokojna s Kramarmi?aj ja som tam "patrila",ale som nejako po citani diskusii zmenila nazor 😝 😝 😝

bambi09
23. mar 2009

oprava...snuru z brucha 😀 😀 😀 😝

capy
23. mar 2009

ja som rodila na kramaroch uz druhy krat a nemozem povedat nic zle. mne je zasa nesympaticka antolska aj ked ju mam blizie pri dome radsej som sla na kramare 😉

hiha
23. mar 2009

Ahojte,tak my uz tiez teplotujeme,ale skrz ockovania.Mame 38st a Panadol v ritke,snad to do zajtra prejde.Ja som rodila tiez na Kramaroch a som bola absolutne spokojna 😉 .Skor som zle zase pocula na Ruzinov,ale to je skor vec nazoru.

bambi09
23. mar 2009

tak vidis,to je na porazenie...ja sa necham nachytat na motuzy pod nosom a potom skoro lutujem ☹ 😝
ale tak,ja som sa tak bala porodu po tych 12-tich rokoch,ze som v podstate rada,ze je to uz za mnou
syna som rodila v KE na Moyzeske,ale to bol oproti tomuto na Antolskej horor ☹ 😝 ☹ 😠
a ty inak samych chlapov capy,co?? 😀 😀 😀
este do tretice bude pokus neskor,ci si uz spokojna s vasou rodinnou zostavou?ta buu nosit na rukach traja chlapi 😀 😀 😀

bambi09
23. mar 2009

hiha,tak to ma mrzi s tou teplotkou,ale neboj,zajtra uz bude lepsie,to aj my po ockovani mavame
a uz to u nas vyzera lepsie,mala si pospala bez revu,je celkom v pohode a teplota pod kontrolou zatial,aj sopliky uz lepsie,ale vcera odsavacka dostala zabrat 😀 😝
a co sa tyka porodnic,najlepsia je osobna skusenost,to clovek potom vie posudit,co sa mu paci a co nie 🙂 ☹ 😒

guga
23. mar 2009

baby píšete tu o nejakých čípkoch.. .čo sú to za čípky? 😅 Ja som dávala Mirke proti horúčke na striedačku sirup Panadol Baby a Nurofen pre deti. O čípkoch mi MUDr. nič nehovorila 😒 . Ale asi je ten sirup menej trápením pre to dieťa, nie?

bambi - držím moc moc palce, nech už máš zdravé bábo 😉 😉 😉 Túto noc sme sa s mužíkom striedali so vstávaním k Mirke, síce to bolo asi tak dvakrát ja raz on, ale aspoň to 😀 😀 😀 Ale dnes už konečne nemala horúčku. Cez víkend sme kúpili dobrý dotykový teplomer. Pred tým sme mali iba ten klasický digitálny, musela som v noci kvôli meraniu teploty malú budiť (merali sme v zadočku). Teraz teplomer len priložím na čelo a je to zmerané (tento teplomer je aj do uška). Tak si to veľmi pochvalujem. 😉 😉 😀

Inak ja som rodila na Antolskej a nevymenila by som. Sestra rodila na Kramároch. Tak som porovnávala. Na Antolskej som mala Mirku stále pri sebe, podporovali kojenie...

capy
23. mar 2009

bambi chcela by som este dievcatko ale teraz nie,mozno neskor 😉

guga aj ja som mala malych stale pri sebe a pani laktacna je strasne mila a dobra 😉 mne sa na kramaroch lubi este aj to ze som ich nemusela ukazovat cez sklo ale hned ho mohli vsetci chytit na ruky 😉

guga
23. mar 2009

capy - to áno, to máš pravdu. To mi vadilo, že si tatino nemohol celý čas čo sme boli v nemocnici malú ani podržať ☹

capy
23. mar 2009

guga na antolskej mi rodila svagrina a tiez sa jej pacilo. je to len osobny nazor a pocit 😉

bambi09
23. mar 2009

guga,my mame cipky Viburcol,fakt zaberaju,to su homeopaticke,mne mala sirup vypluva,bohuzial,tak davam do caju,odoberiem do malej flasky,nech to rychlo vycucne 😀
a dakujem vsetkym za podporu,klop,klop,klop,uz sa to snad k dobremu ubera...teplota pod kontrolou,aj ked je este mrzutucka chvilami
a k tej porodnici,tiez mi vadilo,ze tatino ani brat si nemohli malu popestovat,ako keby som sama nemohla rozhodovat o vlastnom dietati...fakt blbe ☹ ☹ ☹
ale viac mi vadilo,ked som dosla do porodnice o druhej v noci a taka super krava PA mi povedala,ze slusni ludia v noci spia...doteraz na nu mam zlost,by som ju nakopla...vtedy som nebola taka hrdinka,bala som sa,co a ako,ako prvorodicka po tych rokoch
keby som nemala zaplatenu doktorku cez zmluvu k porodu,tak neviem,neviem 😠 ☹ 😠

capy
23. mar 2009

bambi hadam uz bude dobre ☹

bambi09
23. mar 2009

capy,snad 🙂 klop,klop,klop,dakujem,uvidime rano-mudrejsie vecera 😀 😀 😀
prajem vsetkym dobru nocku a pekne ranko,aj ked u nas spanie este dalekoooo 😀 😀 😀

capy
23. mar 2009

bambi kludnu noc 😔 😔 😔 dobruuu

bambi09
23. mar 2009

capy,aj vam a vsetkym maminkam,aj detickam,zdravym aj choruckym,tym hlavne skore uzdravenie 🙂 🙂 🙂
dakujeme... 🙂 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre