• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
no idem aj ja uz pomaly do hajan. tak dobruuu noc :pensive: :pensive: :pensive:
24. mar 2009 o 01:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty brdo,som myslela,ze len ja som taka sova,capy,si ma vyviedla z omylu :grinning: :grinning: :grinning: vdaka
mam deficit v citani,tak dobieham,ale aj ja uz idem.len sme sa kojili,tak som hore :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ideeeeeeeeeeeeem... :rolling_eyes: :sweat_smile:
24. mar 2009 o 02:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby, viete mi poradiť kde v BA su nejake dobre obchody s tehu oblecenim?
24. mar 2009 o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule,z ruzinova by nesiel dnes niekto okolo dvanastej kocikovat?
24. mar 2009 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojze zienky,tak noc brutalna Prehadzoval sa,piekol ako piecka a o 1hod.sme davali Ibalgin sirup,do 2,30hod.rev a o 6hod.sa uz zase metal ako haring.Dnes som ako vygrcany rezanec,cele telo ma boli,vsetko mi pada z ruk,otras.Ale Adamko je uz OK,teplota do 37,2,snad to vydrzi.
24. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hiha my tak podobne spala 10 minut zobudila sa plakala a takto az do rana , az ma hlava boli,
24. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nám sa tu už konečne zlepšilo - malá spala celú noc.

Peta26 - ja som vedela o dobrom obchode, ale neviem či ešte funguje - bolo to v meste obchod sa volal Sedmokráska. Potom je ešte aj v Auparku obchod pre tehulky, hneď pri výťahoch.
24. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky,tak u nas noc o hodne lepsia,aj ked k dobrej to ma este daleko,tiez mala nepokojny spanok,ale uz som ju nemusela drzat celu noc...sopliky v norme aj teplota,vila dobra od hihi pomohla-vdaka hiha :grinning: :grinning: :grinning:
a vy ste si teda uzivali krasy ockovania,joj,uz nech to maju drobci za sebou,zuby,ockovania,...potom vyrastu a papuluju...ale tak nech,len nech su ok :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a to pocasie,to uz co je?zly vtip??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peta,obchody moc neviempozri aj bazariky,da sa pekne aj tam a nie moc drahe,ja som len v Tescu pozerala tehu oblecenie,ale tie palky...na par mesiacov... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale dnes ma teda mala uz vytaca,robi zle a trucuje,opica mala...je mrzutaaa,nikoho nechce a ja som tiez nejaka otapena
tak sa drzte,maminky,pevne nervy :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,kde ste,nejako to tu mrzne...žeby tým počasím??? :slight_smile: :frowning2: :unamused:
24. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emogeon,my uz lepsie,.troska som sa vzchopila,s Adkom poobede zdriemla.Ten uz fici ako drak,uz sa stihol aj sam nakrmit,lez toaletakom :grinning:
24. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hiha,iiiha,to mate zvlastny jedalny listok :grinning: :grinning: :grinning: zajtra bude co? :grinning:
24. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peta26 v auparku v mathercare a hned vedla je cisto obchod s tehu oblecenim :wink:

bambi ja som tiez taky nocny vtak :wink:

nech je uz detickam len lepsie a lepsie :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ja som dnes bola s tominom v ikei a v hyperke. bolo super. len o tom pocasi sa to neda povedat :angry: :angry: :angry:
24. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
capy,ja by som ani nebola,to za mlada som bola inyyy nocnyyy ftaaak,citala som knihu aj do tretej :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak nasa princezna je svetova rarita,taky rezim,ako mame my,nema nikto :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sa teraz v noci neako casto budime :angry: dufam ze to coskoro prejde
24. mar 2009 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sa nielen budiiime,my sa aj hraaame :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je horsie. my sme natom takto odkedy smwe prisli z nemocky. a zaspavanie nam trva vyse hodiny :sweat_smile:
24. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
capy,a s cim ste boli v nemocke? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
uuu,s takym malym babom... :frowning2:
24. mar 2009 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vikino doniesol zo skolky rotavirusy :angry:
24. mar 2009 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale nebolo to az take hrozne ako ked sme boli s vikinom mesiac a pol s pneumokokom
24. mar 2009 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeezis,nestras,my este nemame ockovanie na pneumokoky :frowning2: :unamused:
bola si tam s nim?
a v ktorej nemocnici ste boli? ako tam bolo? my zatial klop,klop,len Kramare ORL pozname, nosna mandla isla von
a infekcne-brrr,chytili sme salmonelozu :unamused: :unamused: :unamused: ale to uz bolo daaavno
ale dakujem,stacilo,to infekcne jeden otras
uz len cakam,kedy sa ta budova rozsype :unamused: :unamused: :unamused:
24. mar 2009 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jezis pneumokoky!!!
ja som samka nechcela dat vobec ockovat, mal teraz 3 roky ... ale zacinam sa toho bat a premyslam, ze ho asi dam ... len musim dat dokopy prachy :frowning2:

vy ste ockovani vsetci proti pneumokokom???
24. mar 2009 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
s rotavirusmi sme boli na infekcnej klinike na kramaroch. akurat to tam zacali prerabat. :sweat_smile:

a s pneumokokmi tiez kramare. najprv na detskom, pretoze nevedeli co mu je a potom na usno,nosno,krcnom. bolo ako bolo a som rada ze je to uz za nami. je to dost na psychiku byt tam zavrety mesiac a pol. jasne ze som tam bola s nim. sameho by som tam nenechala :frowning2:
24. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne,blba otazka,ja len ci nerobia nejake prieky maminkam,mala by to byt samozrejmost :frowning2: :frowning2: :frowning2:
boze,tak si si uz uzila,nech vas uz vsetko zle obchadza,mate na dlho dufam vycerpane :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mna pri salmoneloze pustili skor,ale som revala,ked som s Patom mohla len cez mreze na okne komunikovat,ani vystiskat som ho nemohla,tam je to jeden otras,bola som hospitalizovana oproti cez chodbu a myslis,ze ma za nim chceli pustit??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: som sa naplakala tam,chuda male,ani ritku mu nemal kto natriet :frowning2: :frowning2: :frowning2:
zuzitka,konecne dalsia ziva dusa...huraaa :grinning: :grinning: :grinning:
my zatial nemame pneumokoky,lekarka nechcela,az po povinnom ockovani a ja si necham poradit,nehadzem sa o zem :grinning: :grinning: :grinning:
mam vakciny v chladnicke,minuly rok boli za maly doplatok,tak nam to doki dala na recept a teraz to len skladujem a cakam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tie rotavirusy,ja som nejako neuvazovala,mala je este kojena a v skolke surodenca nema,aj ked to urcite nie je sranda,tie vakciny su take drahe,ze si to dovolit nemozeme
aj ked teraz je uz aj tak neskoro na rotavirusy
24. mar 2009 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tie rotavirusy sa kedy maju ockovat?
24. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme boli tento rok 3x na vyšetrení na kramároch a z toho 2x si priniesli hnačku :rolling_eyes: . teraz na posledy to bolo u nich v pohode, len S. mal 2 dni vyššiu teplotu a obaja 1 deň trošku rešiu stolicu. ale čo bolo horšie, tak na druhý deň, čo sme boli na kramároch, sme išli do MC a tam sme nakazili kamoškynho malého a potom to prešlo aj na ňu a na jej rodinu a oni to už tak ľahké nemali :frowning2:
už som si povedala, že na budúce budeme jeden deň v karanténe a z nikým sa nestretneme. ideme zas 7ho. sakra, teraz ma napadlo, že 8meho som naplánovala kontrolu na plúcnom v biskupiciach, ja som ale kača :rolling_eyes:
24. mar 2009 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem spat, zajtra o 10h mame kruzok :grinning: budeme zdobit vajicka bavlnkami na velku noc :grinning:
zajtra si vas precitam :wink:

bru noc
24. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzitka,dobru noc,zas o jednu zivu dusu menej,ale tak v tuto hodinu su uz len nocne sovy a my hore :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a rotavirusy sa ockuju u malych babatiek,neviem,do kolkeho mesiaca... :slight_smile:
24. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kili,tak ak este nespis,ahoj,to je teda des,tie nemocnice,clovek tam tusim chyti dva krat tolko pliagy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a to ste mali tie rotavirusy??
ak sa mozem spytat,na plucne chodite preto,ze sa deticky narodlili skor? :frowning2:
a inak ta karantena je asi dobry napad...ja vzdy odriekam navstevy,ak sme chori a cakam este ason tyzden,pre istotu,aj ked vsetkemu sa clovek nevyhne
do MC zatal nechodime,ale mame blizko Klbko,pojdeme neskor omrknut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2009 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nespím :slight_smile:
ja neviem čo mali, neboli sme u doktorky, nemalo to ťažký priebeh.
a áno, chodíme, lebo sú nedonosení
24. mar 2009 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok