• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
rotavirusy sa ockuju len do 6 mesiaca :frowning2:
25. mar 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka vikina sme dali zaockovat az potom co sme si to pretrpeli to mal tri a bola to jedna vakcina a tomina hned ako to bolo mozne. uz mame za sebou vsetky tri preockovania :wink:
25. mar 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze tu uz nik nieje tak to vypinam a idem kukat telku :wink: dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
25. mar 2009 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa teda mylis,ze tu nikto nie je :grinning: :grinning: :grinning: ja som ako inak este tu,mala sa prehadzuje,ako velryba na suchu,dnes bola otrasne upistanaaaa,robila nam zle,bosorka mala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale idem aj ja,len mam este mokre vlasy,tak vysusim a zalahnem,u nas nic vynimocne,my mame fakt sisi rezim... :grinning: :grinning: :grinning: tak vsetkym pokojnu noc a krasne ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2009 o 02:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bambi a toto uz je nespavost ci co? :grinning:
mala ti bola este hore ?
25. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky,emogeon,praveze mala mi spala dnes,len sa trochu prehadzovala,ale ja mam obcas take noci,ze nemozem spat,aj ked mozem :grinning: :grinning: :grinning:
za ten posledny rok sa mi tak rozhodil biorytmus,ze mam obcas problem zaspat,aj ked som unavena,to bude aj stresom,mame "skvelych" susedov,co beru ohlad na nase male dieta,maly byt,ktory sa nedari vymenit-ponorka jak hrom,tak ma to obcas chyti a nezalomim,len sa prehadzujem,asi by som to mala liecit,len kartu mam dva roky v supliku...lekarku vybranu mam,dokonca je blizko,ln s malou sa tam trepat nechcem,tak musim ist niekedy poobede,ked manzel pride nacas domov... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ahááá :dizzy_face:
ja som tak bola v tehu a potom mi mala bola v noci hore :unamused:
25. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,ja som nemohla posledne dva mesiace tehu spat,mala som zahu,ale aj stres... :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
ale teraz to nechapem,snad to nebude na psychiatra :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ani ja nie ufff ale cez den som spala skoro cely den
25. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som posledný mesiac ako tehu skoro celý prespala. Skoro celý som ho strávila v nemocnici a čo iné sa tam dalo vlastne aj robiť??? :grinning: :grinning: :grinning: a malá teraz celkom dobre spí, párkrát sa v noci prehodí - vypýta si čajík, potom sa otočí na druhý bok a spí ďalej. :grinning:
25. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak bude budúci týždeň pekne, tak by sme sa mohli všetky čo budú môcť stretnúť napr. v Sade Janka Kráľa. Nech sa spoznáme aj osobne :wink: Čo vy na to?
25. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim guga :dizzy_face:
ak budeme my zdravi a bude fakt pekne tak prideme :wink:
25. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mohli by sme to navrhnúť aj na iných Bratislavských témach kde píšeme a bude nás tam veľa veľa veľa. Deti sa aspoň dobre zabavia a vybehajú :wink: :grinning: :grinning: Bude to také MK stretko :grinning:
25. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,vidis,treba v tehu spinkat a budu spinkat aj deticky :grinning: :grinning: :grinning:
to stretko by som brala,len neviem,ako mala,vase sa uz aj vybehaju,moja este ani nechodi... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale ked bude teplo,bude sa dat mozno castejsie,aj do SJK chodime,ked je teplo
25. mar 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby sme sa baby casovo zorganizovali :fearful:
25. mar 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,vy ste same mladulky,nevadi,ze ja som uz stara paka?budeme sa mat o com rozpravat? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale necitim sa na tolko,kolko mam :frowning2: :frowning2: :frowning2: duchom som stale mlada a blaznivaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
ale rada sa pridam na stretka,ak bude pekne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že tém na rozprávanie bude dosť, keď žiadne iné tak aspoň toľko koľko detí tam bude behať, loziť, skákať, sedieť, padať, kričať, jačať... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bambi - videla som tvoj album a žiadnu "starú páku" som tam nevidela :dizzy_face:
25. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to je stara paka? okolo 30 - 40 rokov? :confused: :grinning: :grinning:

ja sa tiez rada pridam na stretko v sade janka krala :sunglasses:
25. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa raada pridam :wink:
25. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ste to chceli zorganizovat? buduci tyzden ak bude teplo? :slight_smile:
25. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze ked bude teplejsie :wink: aspon ja
25. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na budúci týždeň tuším hlásili už tak aspoň okolo 14 stupňov :slight_smile:
25. mar 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej .... ale tak predbezne piste, ze ktory den a ktora hodina vam vyhovuje .... lebo to potrva, kym sa dohodneme vsetky :wink:

ja mozem kazdy den :grinning:
25. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najskôr teda.. doobeda alebo poobede? :slight_smile:
25. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja najradsej poobede ... o 13-14h ... ale prisposobim sa :grinning:
25. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka vstáva najskôr o 15-stej :wink: :unamused:
25. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, ci sa budu chcet baby stretnut po 15tej :confused:
25. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do obeda by sa ti nedalo? :fearful:
25. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to