• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ak bude teplo, tak buduci tyzden v sade janka krala :grinning:
25. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, a to už predpokladáte teplo, dobré :grinning:
ja si teda na to netrúfam.
ja nemôžem v pondelok a štvrtok
25. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na predoslej strane niekto pisal, ze by mohlo byt okolo 14 stupnov uz ... ale ked nebude teplo, nebude stretko :slight_smile:
25. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné, záleží na tom ako spinkávajú detičky... :wink:
25. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne spia ako ich naprogramujem, čiže tak okolo 13-17h. ale nevadí, ak mi budú spať vonku, takže ja sa prispôsobím :wink:
a to už fakt má byť tak pekne :dizzy_face:
25. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked ste s kocikom, tak neni problem spinkat v kociku, cooo? :slight_smile:
25. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa uz organizuje stretkooo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nam cas nevadi my sa vyspime aj v kociku ale rano moc nestihame...
bambi a o tom by sme sa mohli bavit kto je stary mlady :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat ze my podla toho ako sa bude pauli citit ale zatial nejake zlepsienie nevidim.. kasle sopli aáách
25. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

jeeeho, tu sa organizuje stretko. Aj my by sme prišli kuknúť, rada vás aj uvidím. Sad JK je super :slight_smile:.
Čo sa týka dňa, tak pekne, teda nedaždivo, má byť budúci týždeň od stredy do štvrtka, v piatok má byť ojedinele dážď.
http://www.meteoinfo.sk/index.php?strana=10
Tak snáď streda, štvrtok??
25. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze,chvilu tu nie som a zrazu akaaa diskusiaaaa,pomoc,nestiham citaaat,tak pekne ste sa rozsupli,ze stretko, aj my radi,ale zatial soplime,odsavame,nervacikujeme,dnes zacala mala aj pokasliavat,takze u nas je to bohuzial otazne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale doobeda my spime,mame rezim mimozemstana,poobede po 14:00 by sme snad aj mohli,ak bude teplo a nejako sa podari dopravit tam z Karlovky
a stara paka...mam 38 rokov,v novembri uz 39 :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru noc vsetkym...ja este len leziem za chvilu do sprchy,dnes bol u nas den blbec... :cry: :cry: :cry:
25. mar 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeej tak tu to fici???? cloveka normalne potesi ked tema ktoru zalozil nezaostava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pipi .. kde si sa doteraz flakala? musime to tu tahat za teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty si zalozila na FB temu MK?
26. mar 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jj ja len temy zakladam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... a potom ides spat? co sa stalo???? :confused:

pipi ... som clenkou na FB :dizzy_face:
26. mar 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,no pekne vidiet autora po dllllhom case :grinning: :grinning: :grinning:
zuzitka,ved nestacilo,ze som dnes...teda uz vcera matala do rana??? :grinning: :grinning: :grinning:
to uz v mojom veku nezvladam,dva dni po sebe nespat... :grinning: :grinning: :grinning:
neviem,co mi je,ale obcas mam take obdobia,ze aj mala spi a ja nemozem,prehadzujem sa,rozmyslam do roztrhania mozgu,tak teraz aspon mam kde sa ventilovat,co som objavila MK,ale mi to trvalo,co???
tak na dnes...dost bolo srandy,dobru noc,babenky... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
26. mar 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne je jedno kedy.my spime v kociku :wink:
26. mar 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... ty kedy vstavas rano? :confused:

ja som asi tiez paka .... taka malicka ..... dnes mam 31 :dizzy_face:
26. mar 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mladucha,vykaj mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ze rano,okolo 12:00-13:00 sa mi mala budiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si dajte budicek na 10h a uvidis, ze vecer skorej zaspite ... potom za tyzden si dajte budicek na 9.00 a vecer zaspite zase skorej ..... mne samko chodil spavat o 23h :angry: tak sme to upravili ....

dobre teta bambi :grinning:
26. mar 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teta zuzitka :grinning: :grinning: :grinning: sa smejem,ja ked ju zobudim skor,ako ma svoju davku spanku,napr.ked ideme k MUDr.,tak je potom cely den zla jak cert :confounded: :confounded: :confounded:
este ju kojim,tak to az tak moc neriesim,neberiem to dramaticky,aj ked boli aj tazke chvile,ale ked sa odstavi,dufam v zlepsenie :frowning2: :unamused: :slight_smile:
26. mar 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, no ale to nemôžeš vzdať po jednom raze. jasné, že je zlá, je nevyspatá, ale časom sa to upraví, len treba zotrvať :wink:
26. mar 2009 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zuzi, všetko naj :wink:
26. mar 2009 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ,ale ma nakop,nech uz lezem do hajan :grinning: :grinning:
ale veru,ze uz idem,ocicka ma stipu,som tu dnes tazke temy citala,tak mam dost :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak dobru nocku este raz a prijemne ranko...uvidime,ako to vypali s tym stretkom... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2009 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili ... dikes :grinning:

bambi .. treba vydrzat ... lebo sak nemozte takto fungovat.... nikdy sa nestretnes na stretkach s inymi, lebo vy budete spat, ked sa budu ini stretavat :grinning: :grinning: :grinning:
sak ju das spinkat na obed, ked uz bude moc zla a potom do vecera zase vydrzis a o 21h sup ju do postele :grinning: :grinning: :grinning:

vidis ake lahke???? :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja chrrr chrrrr ... tak bruuu noc vsetkym :wink:
26. mar 2009 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka vsetko naj... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2009 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pojdem pomaly aj ja do hajan aj ked sa mi moc este nechce :sweat_smile: dobruuu noc vsetkym :pensive: :pensive: :pensive:
26. mar 2009 o 02:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som pridala neake foto a uz tu niesom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. mar 2009 o 02:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka - všetko naj k narodkám :wink:
26. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok