• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
jeeeej dakujem baby :grinning:
26. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja prajem vsetko naj naj :dizzy_face:

to mame dnes ale na prd pocasie, co? ani neviem kam dnes s malou pojdem :frowning2:
26. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ... diky :wink:

no pocasie je zase ukazkove :angry:
26. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka vsetko naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už aj ja som na FB v skupine MK. :slight_smile:
26. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga supis supis :wink: :wink:
26. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,zuzitka,pridavam sa ku gratulantom,vcera som nechapala :grinning: :grinning: :grinning:
a s tym rezimom,nasim,dakujem za dobre mienene rady,ale uprimne,ked ziju 4 ludia na 51 m2,tazko sa tam da nieco vymysliet,naviac,ked mas suseda,co ti 3 mesiace sucha nad hlavou steny v ktorukolvek hodinu,si rada,ked ti dieta spi vtedy,ked sa da :frowning2: :frowning2: :frowning2:
uz som z toho zufala,ale stahovanie je bohuzial v nedohladne :frowning2: :confounded: :unamused:
26. mar 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes nikto nepise??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ked dojdem ja,vsetky zmiznu... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
my sme nemali dnes net vecer,klikam na celo...a nic :grinning: :grinning: :grinning:
mala mi kasle,ach jaj,same dobre spravy...pocasie prenadherne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon mi nemusi byt luto,ze nemozeme ist von :confounded:
26. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi je nejaky serial v telke :grinning:

ja kukam primu ... VKV ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme kukali...ale uz to roztahali,zapletky divne,postavy sa menia...uz nas to nebavi,ja mam pusteneho Poirota potichu-Agathu Christie mooozem... :grinning:
26. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VKV si pozeravala?
ja som vytrvala, kukam furt ... :grinning:

potom idem zase kukat panelak :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Panelák čakám už aj ja :wink:
26. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,VKV od 1.serie,ale kazda je o niecom inom :grinning: :grinning: :grinning:
Panelak nepozeram vobec,ani Ordinaciu...pozeravala som Poistovnu stastia a na CT serialy niektore,teraz telku skoro nepozeram,len poobede Sama doma a Sudkyna Amy... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda...vy zavislaaaacky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,mozem sa spytat,co to je FB v skupine MK?ak to nie je tajomstvo,nech som v obraze... :wink: :wink:
sa pytam,jak blbaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja kukam tak jednym okom a pocuvam jednym uchom ... lebo popri tom som na konikovi, na facebooku a este aj blog si robim :grinning: :grinning:

http://zuzitka.blogspot.com/

:sweat_smile:
26. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala taaaky adrenaliiin teraz,som drazila korcule na MMA,prvykraaat,vyhrala som... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela pozerať "Sama doma", ale vydržím pozerať tak jeden príspevok. Neviem prečo ale niktoré moderátorky od tial mi nejak nesedia :confounded:
26. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,mrknem,Sama doma tiez nekukam od A do Z,mam to ako podmaz a obcas sa nieco dozviem potrebne...napr.nedavno,ze sa absolutne zle staram o Phalenopsis...to potesiiii,aka som blbaaa :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,ty si ina novinarka,ty brdooo,to kedy stihas? ja sa nestiham niekedy ani najest,ale slaninka sa ma drziii :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - znamená to, že som na Facebooku v skupine Modrý koník :grinning: :grinning: :grinning: a na výmenu: čo je MMA? :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: dik za vysvetlenie... :grinning: :grinning: :grinning:
MMA=Mimiaukcie :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga, tie moderátorky nazávame grácie :wink: . ohovárali sme ich už na príspevok o menštruačnom kališku, o noseni deti v šatke a najnovšie o látkových plienkach. toto som síce nevidela, ale viem si to živo predstaviť podľa popisu :rolling_eyes:
26. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala rada Olgu Sipkovu ako moderatorku,ale nevadia mi nejako moc ani ostatne,to bude asi mojim vekom... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude skôr tým, že si ešte nenarazila na tému, ktorú oni totálne zhodili.
ako o menštruačnom poháriku (volali to lievik, akoby to malo na spodu dieru :rolling_eyes: ), oni na to natrafili na nete, tak si zavolali gynekológa, nech o tom porozpráva, ale zavolali takého, čo o tom vživote nepočul, tak si len našiel info na nete. ani ho nedoniesli ukázať, len tak rukou ukazovali, ako je asi veľký. no fakt trapas nad trapasy. ale ten, kto je neznalí veci si to asi ani nevšimne :rolling_eyes:
26. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mas pravdu,ja som to tiez len tak zaregistrovala okrajovo,ale nevidela som to este v skutocnosti...to som tusim ani nepozerala,niekedy nestihnem aj cely tyzden...ja som sa vdaka tomu dozvedela o cviceni podla Ludmily Mojzisovej,v Dietati o tom pisali az nedavno...ale kazdy ma pravo na svoj nazor... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, ja netvrdím, že neprinášajú nové témy, ale informácie v tom žiadne, dosť často tú vec zhodia, lebo sa to im nepáči, tak rozhovor je smerovaný tým smerom, že je to blbosť. a to sú väčšinou tie alternatívne veci, čo som spomýnala. ešte som si spomenula na bezplienkovú komunikačnú metódu, tú tiež dobre zhodili
26. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,asi by mali trosku byt nezainteresovane,ked uz o niecom diskutuju...chapem,co mas na mysli :wink: :slight_smile: :wink:
26. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bambi - skúsila som MMB a mám nové náušničky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga, a decku nič? ty si teda matka, pff
:grinning:
26. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok