Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
26. mar 2009

jeeeej dakujem baby 😀

pipi1211
autor
26. mar 2009

aj ja prajem vsetko naj naj 😵

to mame dnes ale na prd pocasie, co? ani neviem kam dnes s malou pojdem ☹

zuzitka
26. mar 2009

pipi ... diky 😉

no pocasie je zase ukazkove 😠

claudinka
26. mar 2009

zuzitka vsetko naj naj naj 😵 😵

guga
26. mar 2009

tak už aj ja som na FB v skupine MK. 🙂

claudinka
26. mar 2009

guga supis supis 😉 😉

bambi09
26. mar 2009

ahojte baby,zuzitka,pridavam sa ku gratulantom,vcera som nechapala 😀 😀 😀
a s tym rezimom,nasim,dakujem za dobre mienene rady,ale uprimne,ked ziju 4 ludia na 51 m2,tazko sa tam da nieco vymysliet,naviac,ked mas suseda,co ti 3 mesiace sucha nad hlavou steny v ktorukolvek hodinu,si rada,ked ti dieta spi vtedy,ked sa da ☹ ☹ ☹
uz som z toho zufala,ale stahovanie je bohuzial v nedohladne ☹ 😖 😒

bambi09
26. mar 2009

co dnes nikto nepise??? ☹ ☹ ☹
ked dojdem ja,vsetky zmiznu... ☹ ☹ ☹
my sme nemali dnes net vecer,klikam na celo...a nic 😀 😀 😀
mala mi kasle,ach jaj,same dobre spravy...pocasie prenadherne... 😝 😝 😝 aspon mi nemusi byt luto,ze nemozeme ist von 😖

zuzitka
26. mar 2009

asi je nejaky serial v telke 😀

ja kukam primu ... VKV ... 😝

bambi09
26. mar 2009

aj my sme kukali...ale uz to roztahali,zapletky divne,postavy sa menia...uz nas to nebavi,ja mam pusteneho Poirota potichu-Agathu Christie mooozem... 😀

zuzitka
26. mar 2009

VKV si pozeravala?
ja som vytrvala, kukam furt ... 😀

potom idem zase kukat panelak 😀 😀

guga
26. mar 2009

na Panelák čakám už aj ja 😉

bambi09
26. mar 2009

ano,VKV od 1.serie,ale kazda je o niecom inom 😀 😀 😀
Panelak nepozeram vobec,ani Ordinaciu...pozeravala som Poistovnu stastia a na CT serialy niektore,teraz telku skoro nepozeram,len poobede Sama doma a Sudkyna Amy... 😀 😝 😀

bambi09
26. mar 2009

teda...vy zavislaaaacky... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
26. mar 2009

guga,mozem sa spytat,co to je FB v skupine MK?ak to nie je tajomstvo,nech som v obraze... 😉 😉
sa pytam,jak blbaaaa 😀 😀 😀

zuzitka
26. mar 2009

ale ja kukam tak jednym okom a pocuvam jednym uchom ... lebo popri tom som na konikovi, na facebooku a este aj blog si robim 😀 😀

http://zuzitka.blogspot.com/

😅

bambi09
26. mar 2009

ja som mala taaaky adrenaliiin teraz,som drazila korcule na MMA,prvykraaat,vyhrala som... 😀 😝

guga
26. mar 2009

ja som chcela pozerať "Sama doma", ale vydržím pozerať tak jeden príspevok. Neviem prečo ale niktoré moderátorky od tial mi nejak nesedia 😖

bambi09
26. mar 2009

zuzitka,mrknem,Sama doma tiez nekukam od A do Z,mam to ako podmaz a obcas sa nieco dozviem potrebne...napr.nedavno,ze sa absolutne zle staram o Phalenopsis...to potesiiii,aka som blbaaa 😀 😀 😀

bambi09
26. mar 2009

zuzitka,ty si ina novinarka,ty brdooo,to kedy stihas? ja sa nestiham niekedy ani najest,ale slaninka sa ma drziii 😀 😀 😀

guga
26. mar 2009

bambi - znamená to, že som na Facebooku v skupine Modrý koník 😀 😀 😀 a na výmenu: čo je MMA? 😀 😀

bambi09
26. mar 2009

😀 😀 😀 dik za vysvetlenie... 😀 😀 😀
MMA=Mimiaukcie 😀 😀 😀

kili
26. mar 2009

guga, tie moderátorky nazávame grácie 😉 . ohovárali sme ich už na príspevok o menštruačnom kališku, o noseni deti v šatke a najnovšie o látkových plienkach. toto som síce nevidela, ale viem si to živo predstaviť podľa popisu 🙄

bambi09
26. mar 2009

ja som mala rada Olgu Sipkovu ako moderatorku,ale nevadia mi nejako moc ani ostatne,to bude asi mojim vekom... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

kili
26. mar 2009

to bude skôr tým, že si ešte nenarazila na tému, ktorú oni totálne zhodili.
ako o menštruačnom poháriku (volali to lievik, akoby to malo na spodu dieru 🙄 ), oni na to natrafili na nete, tak si zavolali gynekológa, nech o tom porozpráva, ale zavolali takého, čo o tom vživote nepočul, tak si len našiel info na nete. ani ho nedoniesli ukázať, len tak rukou ukazovali, ako je asi veľký. no fakt trapas nad trapasy. ale ten, kto je neznalí veci si to asi ani nevšimne 🙄

bambi09
26. mar 2009

asi mas pravdu,ja som to tiez len tak zaregistrovala okrajovo,ale nevidela som to este v skutocnosti...to som tusim ani nepozerala,niekedy nestihnem aj cely tyzden...ja som sa vdaka tomu dozvedela o cviceni podla Ludmily Mojzisovej,v Dietati o tom pisali az nedavno...ale kazdy ma pravo na svoj nazor... 🙂 🙂 🙂

kili
26. mar 2009

bambi, ja netvrdím, že neprinášajú nové témy, ale informácie v tom žiadne, dosť často tú vec zhodia, lebo sa to im nepáči, tak rozhovor je smerovaný tým smerom, že je to blbosť. a to sú väčšinou tie alternatívne veci, čo som spomýnala. ešte som si spomenula na bezplienkovú komunikačnú metódu, tú tiež dobre zhodili

bambi09
26. mar 2009

jasne,asi by mali trosku byt nezainteresovane,ked uz o niecom diskutuju...chapem,co mas na mysli 😉 🙂 😉

guga
26. mar 2009

no bambi - skúsila som MMB a mám nové náušničky 😀 😀 😀 😀

kili
26. mar 2009

guga, a decku nič? ty si teda matka, pff
😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre