• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ahojte ja len zatial na skok.kuk panelak a idem este zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom som tu :wink:
26. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, a ty žehlíš? však to sa už nenosí, to už nikto nerobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ako by muz vyzeral v robote v neozehlenej kosele :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, jooooj, tak to sa pýtal kolega MM, keď zavádzali slušné oblečenie, že kde kupuje košele, že vyzerajú tak super neformálne, ležérne (už neviem aký výraz použil, ale chápete), no a MM, že to sú obyčajné košele ale neožehlené :grinning: . Ale je pravda, že to neboli také do saka.
26. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,chvilu som tu nebola,ale tlieskaaaam ti,dobraaaa :grinning: :grinning: :grinning:
capy, nechces aj k nam zabehnut????vdacne pridaaaam :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi dik ale staci mi ta moja kopa :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kili mam mu to povedat? neviem ako by to vyzeralo v obleku :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
26. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, no v obleku asi moc nie. ale to stačí prežehliť len tú časť, čo vidno :grinning:
26. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by bolo ake smiesne? :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tu zehlite? :grinning: :grinning: :grinning:

ja nezehlim nic :sweat_smile:
26. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak normalne,ale pocula som,ze niekto zehli aj ponozky... :confused: :confused: :confused:
mne vadi,ked mam veci pokrcene,ale na doma synovi nezehlim vsetko... :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc vsetkym,na zajtra prajem pekne pocasie... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som konecne dozehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ponozky,pancuchy, a slipy nezehlim ale ostatne ano. tiez to mam rada pekne nepokrcene :wink:
26. mar 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi zelam ti dobruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
26. mar 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,to ti zavidim,mna caka moj ruzovy kos zajtra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tiez nezehlim slipy,gate,ponozky,pancuchy a teplaky na doma,to len hned poskladam :grinning: :grinning: :grinning:
tak aj tebe dobru nocku,aj ostatnym maminkam a detickam...papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi papa :pensive: :pensive: :pensive: a nech to mas zajtra rychlo ozehlene :wink:
26. mar 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diiiky capy,mala kasle,uz aj ja,tak co ine sa da doma robit,ako blbnut so zehlickou,ze?
ale posnazim sa co najskor,aby som mala cas na MK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem do hajan. dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
27. mar 2009 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa vcera zehlilo ? :fearful:
ja len naozaj nutne veci ozehlim raz za tyzden :sunglasses:
27. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ............ huraaaa ... slnkoooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, kto teda ma zaujem o stretko buduci tyzden v stvrtok v sade janka krala? :slight_smile:
...ak bude teplo samozrejme :grinning:
27. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááá :grinning:
27. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pride niekto pre mna aftom? :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len stvrtok pripada do uvahy , ci aj piatok?
27. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi .. kde byvas? MHD to mas daleko?
my vsade len MHD, takze ta mozem zviest trolejbusom a potom autobusom :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je uplne jedno ktory den, len podla predpovede, co ste sem dali, to vyzera, ze bude svrtok pekne :slight_smile:

takze preto sa pytam, kto ma zaujem .... a kedy to komu vyhovuje ....
27. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja pridem
:slight_smile:
27. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stvrtok je pre nas naj :slight_smile:
27. mar 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tak krasne, nejdete von? ja byvam pri draziaku, tak by ste sa mohli ist niektore maminy prejst :slight_smile:
27. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute vsetky,ja zatial neviem,ako budeme zdravotne na tom,mala mi stale kasle... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dufam,ze do stvrtku sa to zlepsi...
a som solidarna,kaslem s nou... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tak sme solidarne :grinning:
mne vyhovuje koniec tyzdna lebo dufam ze budeme obe fit :sunglasses:
27. mar 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok