• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
zasa raz višlo počasie :cry:
pipi - havo je veľmi podarený :slight_smile: :slight_smile:
kili - bodaj by si mala pravdu - mohla by si vymeniť Dr. Ilka :wink: :wink:
29. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, kili - dvojnásobné všetko najlepšie :wink: :wink: :wink:
29. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si všimla to moje "vIšlo" no hrozné, pardon :confounded: VYŠLO - na opravu
29. mar 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,neboj,my to chapeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík baby :slight_smile:
29. mar 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili ... vsetko najlepsie prajem tym tvojim dvom chlapom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no dnes fakt teda .... uuuzasna nedela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili pripajame sa ku gratulacii :dizzy_face:
29. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne pocasie vsak ? co dnes robite?
my sme aspon vsetky hracky oprasili co mame :grinning:
a teraz ti moji dvaja spia
podla tohto pocasie vychadza dufajme ze aj na stvrtok bude :fearful:

http://www.weatheronline.co.uk/Slovakia/Bratislava.htm
29. mar 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili aj mi gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

aj mne tomino spinka,uz cakam kedy sa zobudi :wink: vikino kuka minimax a papa :slight_smile: a ja periem a papam :sweat_smile:

super pocko, ale hlavne ze uz od utorka hlasia pekne :slight_smile:
29. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka mi poobede spala ŠTYRI hodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude asi tým počasím :grinning: :grinning:
29. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zdravim vas :sunglasses:
29. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ak sa bude dat tak by som ju zobrala so sebou, uvidim este co a ako bude :wink:
29. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak tu sa toho popísalo, čo som preč :slight_smile:
Dík za infošky ku kojeniu + detox. (dnes som si kúpila tepláky na cvičenie :sweat_smile:)
A aká krásna rekapitulácia k stretku, kočky šikovné.

Kili-ne dvojčence majú narodeniny? Všetko najlepšie obom chlapcom, nech sú šťastní a robia stále len radosť.
Pipi, ak som správne pochopila, teraz máš dve detičky :dizzy_face: . My máme tiež hava.
29. mar 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ssissi ako sa mas?
29. mar 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj capy :slight_smile: ,
dakujem, máme sa dobre, len to hrozné dnešné počasie :rolling_eyes: .
A čo ty? Ako sa máš? Chlapci sú už zdraví? Všetky výsledky už negatívne? Som pozerala fotky, tie z nemocnice, Tominko tam vyzeral taký smutnučký, chudatko malé.
Musím odtiaľto letieť, som si prečítala neskoro tvoj príspevok, zajtra dočítam, muž si šiel ľahnúť, a že počká na mňa, tak nech dlho nečaká :grinning: .
30. mar 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievčat ,,,akosi sa nedá spať,,,a to všetko len pre zmenu hodín,,,, :unamused:
30. mar 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi chalani su uz v poriadku.chvalabohu.

pocasie otras,este stale prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dufam ze si mangela stihla skor nez zaspal :sweat_smile:

netmona uy spinkas?
30. mar 2009 o 01:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji papa :pensive: :pensive: :pensive:
30. mar 2009 o 01:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak ak neva, ja sa vtirknem na stretko :sweat_smile: pevne dufam, ze dojdeme na biku, kedze mabyt peknucko :grinning: vyborne je, ze amm teraz len 1 dtko, takze mega pohodicka :dizzy_face:
pipi, tesim sa, ze sa vidime..po tak dlhej dobe :wink:
30. mar 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozme sa aj my pridat? Teda, pokial bude normalne pocasie ;)
30. mar 2009 o 12:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, pridajte sa vsetky, ved to stretko je pre vsetky, ktore maju cas :grinning:

takze si znacim do kalendara stvrtok o 15h v sade janka krala na preliezkach za auparkom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

.... ak bude teplo a pekne, jo? :sunglasses:
30. mar 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello hello uz sme doma, slzny kanalik vyplachnuty.. tak kedy je to stretko a kde? v sade janka krala vo stvrtok poobede? ahaa uz citam posledny prispevok.. mno tak ak sa postasti, dobehneme aj my :wink:
30. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze pevny datum cas stoji zatial :grinning:
tam na ihrisku to je naj miesto sa urcite najdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky,boze som jak vymleta...idem si dat kafe...my,ak sa bude dat na tu 15-tu asi stihat nebudeme z Dlhych Dielov :frowning2:
ale tak sa uvidi...
mne teda tu zmenu casu bol cert dlzny,pocasie tiez "nadhera",normalne zas kurime :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ze vonku okolo 9 stupnov,ale sa mi moc nechce verit...len som vysla na balkon a brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja to nestihnem na tú 15-stu. Teraz je 15,30 a Mirka ešte stále spí. A to spala ešte aj do obeda. Malý spachtoško :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my ideme do obeda k logopedičke, takže od tiaľ rovno do auparku (aj keď to nemáme ďaleko), ale proste vyspia sa za pochodu a je to :slight_smile:
30. mar 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga vy uz kocik nepozivate..mne sa mala vyspi cestou v kociku :wink:
30. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,tak to vyzera,ze stretko sa asi rozdeli na spachtosov a nespachtosov a mimozemstanov-to sme my...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mrkla som do kalendara a zistila som,ze by sme mali ist na KO,ale mala este sopli,tak to skresli asi vysledky,tak asi az buduci tyzden alebo po Velkej noci... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. mar 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sme tiez z BA, mozeme sa pridat na stretko, ak nam to casovo vyjde? rada by som Jakubka zobrala do spolocnosti, nech si zvyka, zatial je to dost katastrofa...Dufam, ze uz nebudeme spat...
30. mar 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok