Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chruminka
26. apr 2008

ahojte,ja som este donedavna bola cista blavacka,tak ak moyem rada sa pripojim 😕

pipi1211
autor
26. apr 2008

jj mozes 😀 preco ste sa prestahovali? ako tak kukam tak si v dun.strede takze asi ste sli do rodinneho domceka ze?

chruminka
26. apr 2008

nie nie byvame v Samorine len 20 km od BA,boli tu lacnejsie byty 😉 ,len koli tomu,ale je tu celkom fajn. 😎

chruminka
26. apr 2008

Ale rodicia stale byvaju v Blave ,ja aj priatel tam pracujeme takze v blave som vlastne viac ako v Samorine 😅

chruminka
26. apr 2008

pipi preco nejdete nakoniec do tych Bojnic?

k.a.t.k.a.
26. apr 2008

aj ja som 😀

k.a.t.k.a.
26. apr 2008

ale ked počujem že "Blava" tak sa mi chlpy ježia 😝

chruminka
26. apr 2008

katka preco? 😨

marse
26. apr 2008

Tak dalsia Blavacka sa hlasi 🙂

ale tiez to oznacenie obcas ,,Blavaci" najma ked sme na vychode u znamych na navsteve mi lezie na nervy, sa citim akoby sme boli zvlastny ludsky druh 😖 😅

chruminka
26. apr 2008

ale vsak v blave teda v Bratislace 😀 uz zije aj tak pomalicky viac vychodnarov ako original bratislavcanov.

marse
26. apr 2008

chruminka presne, ked na ba ma niekto divne reci tam, tak sa ohradim tym ze vychodniari na nu nadavaju ale skoro kazdy druhy sem pride za robotou. 😀

certica
26. apr 2008

chruminka, to si teraz trafila 😀
inak caute, ja som origos, aj ked to tak nevyzera 😀 , vraj...
marse, pekna fotka 😉

marse
26. apr 2008

certica dakujem a zaroven mooooc gratulujem k Martinkovi je krasny, drzte sa a vela zdravicka, ako si nakoniec rodila??? klasicky?? 🙂

certica
26. apr 2008

marse dik. rodila som nakoniec cisarskym, aj ked pokus o normal tam bol, ale neotvarala som sa + nie idealna poloha maleho, ale v podstate som aj rada. bol to velmi prijemny porod celkovo 🙂

chruminka
26. apr 2008

...som sa trafila,lebo s jednym vychodnarom zijem 😀 , a dalsiu mam v praci....je to ako invazia 😀

chruminka
26. apr 2008

takze certica aj ja gatulujem krasne babatecko,marse vsak aj tebe sa to uz blizi 😉

certica
26. apr 2008

ved ono je to v pohode, nech tu zije a byva, kto chce. len i pripada fakt smiesne a scestne, ked sa nadava na "blavakov" 😀

k.a.t.k.a.
26. apr 2008

ahoj čerti, gratulujem k Martinkovi 😵

tiež origoš Bratislavčanka-Petržalčanka 😀 .. ale teraz už Dlhé Diely

certica
26. apr 2008

vdaka 😀
pravdu povediac, ja uz by som brala ovela radsej petrzku (samoska nie vsetky casti) nez dlhace

chruminka
26. apr 2008

babulky tak ja uz budem musiet utekat na bus idem totis do Blavy 😀 ,ku nasim na obedik a potom gratulovat nasmu krsniatku Matkovi mal 3r.
Prajem krasny vikendik , ked budem doma tak pozriem co ste pismenkovali papa

ikke
26. apr 2008

mna by zaujimalo, ci sa tu najde nejaka fakt origos bratislavcanka - ze aj jej rodicia, alebo este lepsie stari rodicia su rodeni prespuraci... 😕 😅
ja som rodena BA, ale odstahovana. a je mi strasne do placu, ked citam, co sa v tomto meste deje 😢

sranda
26. apr 2008

ikke, ja určite nie, pri starých rodičoch sa to láme......

petaba
26. apr 2008

ikke moja cela rodina az po babky a dedov su BA...Takze som naj origos 😀

petaba
26. apr 2008

certi a gratulujeme k Matkovi 🙂

kili
26. apr 2008

ikke, MM je rodený Prešporák až po starých rodičov.

kili
26. apr 2008

baby, som minule v správach videla, že čistili kanál, ako teda vyzerá? dobre? lebo čo som sa pri ňom bola preisť predvčerom tak des hrôza 😖

angua27
26. apr 2008

ahojte, aj ja sa hlásim do klubu. som síce prisťahovaná, ale dúfam, že ma nevyhodíte. do BA som chcela ísť vždy bývať. 😀

add uspávanie, čo ste tu rozoberali. ja som to na mojom praktikovala, to uspávanie a chodenie po 3, 4, 8 minútach. trvalo to 3 dni a odvtedy zaspáva v pohodke sám. dovtedy sme uspávali na prse, skákajúc na fitlopte, alebo v šatke. bol to des. naučili sme ho, keď mal 3 mesiace, takže nikdy nie je skoro. ale bolo to ťažké, to vám poviem. ešte, že sme sa pre to rozhodli s drahým obaja a podporovali sme sa navzájom.

chruminka ja pochádzam zo Šamorína. 😀

certica, gratulácia k prírastku do rodiny.

pipi1211
autor
26. apr 2008

dobry vecer,nakoniec sme nesli lebo sa nam zrusil odvoz,teda musov brat nemohol ☹

angua27
26. apr 2008

pipi a to vybavuješ svoj svadobný obrad? 😉

zuzana_t
26. apr 2008

cauteeeeeeeeeeee 😉 idem ku vam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre