• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
bambi tak tvoja ucast je neista ? :unamused:
31. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď toto snáď nebude posledné stretko :grinning: uvidíme sa inokedy :wink:
31. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jar leto pred nami, slniecko,jááj ved tych stretiek hadam bude :sweat_smile: :grinning:
31. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog ... už si v poriadku? aj paulínka? :slight_smile:
31. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved si tiez myslim,ze ked bude pekne,tak sa mozme castejsie stretkovat :grinning:
ale tak este nehovorim na 100%,ze neprideme,ale ako emogeon napisala,nasa ucast je neista... :slight_smile: :frowning2: :slight_smile:
ved uvidime,co bude zajtra...
ale budem drzat palce,aby aspon to pocasie sa umudrilo,sice dnes bolo celkom pekne,ale teplo vyzera inak... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netreba žiadne balóniky ani ružu v hube. poznávacie znamenie je spýtavý pohľad, toto teda len pre tých prvých, potom už je veľká skupina
31. mar 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náhodou .. dnes ma spoznala ENA v tescu :grinning: nikdy sme sa nevideli ... len ja som ju nejak nespoznala :sweat_smile:
31. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,co sa to tu chysta,ake stretko??
31. mar 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento stvrtok pri auparku na preliezkach okolo 15h - 15.30h ak bude teplo ... prides? :slight_smile:
31. mar 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak nam do toho nieco nepride,urcite prideme :wink:
31. mar 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ... ty si kedysi pisala do BA3, ze?
31. mar 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, sa smeješ, ale keď prídeš, tak uvidíš, že je to fakt tak. no a potom dosť možné, že sa človek začne smiať, že je to pravda, tak možno ešte poznávacie znamenie výbuch smiechu
31. mar 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kili ma pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka ano sme :sunglasses:
no sama som zvedava babizne na nase velke stretko :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite berem foťááááák :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo to som sa chcela spytat zuzi lebo ja tentokrat moje velke hebedo necham doma :grinning:
31. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw nasa ba3 nejak zapada prachom v posl. case... :fearful:
31. mar 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog ... šak sme častejšie tu, v blaváčkach :grinning: :grinning:
tu to trochu viac žije .... ale tiež až po 22h :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja tiez beriem fotak len mi prosim este zajtra pripomente ze mam nabit baterky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už nabíjam od včera :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az po 22tej a rano potom nestiham citat co tu spachtosky popisali :grinning:
31. mar 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,ked mas mimozemstana,mozes pisat az po polnoci,teda ja aj cez den,ale malo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sa teskam

bambi snad ti to dovtedy prejde a pridete :slight_smile:

ja tiez beriem fotak :wink:
1. apr 2009 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,ja este strasim...opät...snad sa nejako dokyvem tam,uvidim,rada by som,bude urcite sranda :grinning: :slight_smile: :grinning:
tak dobru noc vsetkym...sladke sny a pokojne rano...a slnieckoooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 01:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka: ano, pozerali akciove hracky :slight_smile:) Uz to mame vesele, ked pri hrackach musim aj Mareka vylozit z kocika,lebo inak vresti na cely obchod..
My sme potom isli cikat, lebo Filip najnovsie stepuje do poslednej chvile, ze jemu netreba.. a tesco ma take "super" zachody barierove na medziposchodi, tak ocikal vonku travicku :slight_smile: Ved nenecham Mareka v kociku pod schodami ..

bambi09: tiez cestujes na velku noc na vychod? :slight_smile:

pipi1211: uz je ZAJTRA, takze, nezabudni nabit baterky :slight_smile:
1. apr 2009 o 01:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sem chodievam hlavne cez deň, keď malá spí a to tu stojí - nikde nikoho :unamused:

tam to bude bles za bleskom z foťáku. Ja beriem tiež foťák :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda aj ja beriem :grinning:
1. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena ... spominam si, ze si sa maleho pytala, ci mu treba na zachod :slight_smile:

a my chodime vsade cikat na travicku :sweat_smile: z tesca utekame z 3.poschodia von :grinning:
tusim len v detskych centrach chodi cikat na wc :slight_smile:

a nemal byt uz dnes hic, cecilko? :confused:
sak je tam kosa.....
1. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka: hej, utekali sme, lebo on sam od seba povie, ze treba cikat, az ked je to urgentne :slight_smile: ale doma v poho, len potrebuje garde so sebou, najnovsie vola mareka, ze nech s nim ide na wecko :slight_smile:
1. apr 2009 o 11:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok