• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
mia - áno, ležala som na piatom :slight_smile: :wink: Pozrela som si tvoj album, ale máš tam malinkú fotku, tak som ťa tam nespoznala :sweat_smile: Daj si do albumu väčšiu fotku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alebo sa mi nejak pripomeň :sweat_smile: :sweat_smile:

zuzitka - aj mne sa to zdá málo, som myslela, že nás tam bude aj dvadsať mamín.... :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
1. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ak sa nám podarí, dojdeme aj my
...hanculka ja už mám doma nové dieťa, čo by si potrebovala vedieť?
1. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne asi suseda nejde, ale nevadiiiii
1. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga, uz som si dala jednu foto do albumu :wink:
no a my sme sa parkrat rozpravali na obede ci veceri, v nemocke a este sme sa potom raz stretli u dokiny s drobcami na antolskej.
1. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia a tuším sme sa stretli aj v Senci v aquaparku - vtedy si bola tehu :slight_smile: :wink:
1. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon
zuzitka
ssissi
mimmka (nepísala sem, ale tiež sa rada pridá)
guga
claudinka asi so susedou
kili
pipi
capy
chasencha
verulka
ena
asi zuky

+ kto som zabudla

No zaujímavé to bude, toľko detí pokope :grinning: . Baby, dosť veľa sa tu písalo, že nevie sa, či sa bude stíhať na tretiu. Príde vôbec niekto na tú tretiu?
1. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja píšem nejak od veci, ale šak neva :grinning:
mi zmrzol kôň, tak sa mi to tu pridalo s nejakým dosť omeškaním :sweat_smile:
1. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia - kde presnejšie v Petržalke bývaš? prídeš zajtra na to stretko? :wink: :wink: :wink:
1. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na 3tiu asi budem, keďže z kramárov pôjdem niekedy o 11tej, ale možno ešte niekam medzitým zbehnem, ale myslím, že o 3tej som tam ako na koni
1. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved sa tam nazbierame od 15h do 16h ... he he :grinning:
ja budem tiez urcite meskat, ako sa poznam :sweat_smile:

kukam na prime TOP star magazin :slight_smile: a vy?
1. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste sa krasne dopisali super :grinning:
ja tam budem cca o 15tej, ved presne do 16 tej sa pozbierame a spocitame :grinning: :grinning:
teraz nic pre mna, zuzi stihas aj MK + top star ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozerala CSI na JOJke a teraz sa chystám na to nové JOJkárske Rádio :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to radio ide až za hodinu, tak prepínam na Top star :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,ano,kedysi som pisala..teraz chodim obcas na racu a sem som par krat nakukla :grinning:
1. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepozerám nič, teda je niečo zapnuté, ale nepozerám to. skoro nikdy tam nič nejde :rolling_eyes:
1. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,taky bulvar pozerate?? :grinning: :grinning: bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: mat tak ich starosti a vrece penazi,tak som za vodou :grinning: :grinning: :grinning:
a ked nedojdeme na stretko,vy sa pozoznamujete,budete sa tu s nami ostatnymi este bavit?? :grinning: :grinning: :frowning2:
1. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bambi hadam si nemyslis ze sa budeme bavit :grinning: :grinning: :grinning:

ale vedieme 2.1 :grinning: ..zatial..
1. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda my dojdeme,meskat asi pravdepodobne nebudeme tak my mame cerveny sportak :slight_smile: a na sebe budem mat asi cierny kabatik po kolena ale myslim ze nebude problem najst sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
len aby som neoslovila niekoho nespravneho :grinning:
vyhrali smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :sunglasses:
1. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieze by som stihala aj konika aj telku ... len som si sem odbehla cez reklamu :wink:

ak tam pridu vsetky baby, tak neviem, ci sa kazda s kazdou zoznamime :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ci sa k sebe dostaneme vobec :grinning:
1. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka to ma dnes napadlo ci sa k sebe dostaneme vsetky vobec :grinning:
1. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zobereme si casenky a postavime sa do rady :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale sak ajtak budeme pobehovat za detmi ... teda ja za samkom urcite, lebo on je mimo seba, ked je niekde :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no co, bude to sranda :slight_smile:
1. apr 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda dufam hej :grinning:
1. apr 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,tak diky ti,sa budem bat od zajtra aj napisat sem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a o com sa bavite,ze vyhravate?? som nejak mimo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak vam prajem kraaaasne pocasie,pozoznamujte sa pekne a potom poreferujte,co,kto,kedy,kde,ako :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sledujem, ze bude prevaha cervenych kocikov asi, aj my mame cerveny :slight_smile:
a ja som zabudla, ze som chcela radio hijo mrk, no hadam to bude na nete..
2. apr 2009 o 00:34  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena a vsetky ostane,ktore este nespia,dobru noc,ja strasim,ako vzdy,pred chvilou sme sa kojili,tak uz tiez padaaaam :wink: :grinning: :grinning:
ale aj tym buvajucim dobruuuuu :grinning: :slight_smile: :wink:
2. apr 2009 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaaaasne pocasie, uplne nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa tesiiim.. ale dojdeme iba na hodku-dve, muzik pre mna pride rovno z robotky, lebo busmi sa tazko dotrepem az dozadu do vrakune :unamused:
2. apr 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak ja som ani nevedela, ze taketo tu je a teraz ani nejdem na stretko :angry: , lebo som sa to dozvedela len vcera. :frowning2: No skoda, hadam este dake dame a tam uz pojdem aj ja. :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agojte
jej dnes je fakt krasne , aj by som isla na stretko ale neviem ci by som sa doteperila s dvoma drobcami :sweat_smile:
guga, jasneee stretli sme sa aj v senci :slight_smile: som stale rozmyslala, ze sme sa este nikde srtli ale nevedela som kde :sweat_smile:
inac byvam, pri zrkadlaku kuturaku, ale asi za mesiac sa stahujeme na Budatinsku.
2. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena: no ja som to radio hijo kukla a to je ina blbost !!! Nechapem naco to je a naco do takeho vobec investuju... .
:rolling_eyes:
2. apr 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia114: som si kukla album - no teda jaku tortu ste mali? My sme este malej nepripravili :frowning2: . Deticky mas zlate... :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok