Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

guga
1. apr 2009

mia - áno, ležala som na piatom 🙂 😉 Pozrela som si tvoj album, ale máš tam malinkú fotku, tak som ťa tam nespoznala 😅 Daj si do albumu väčšiu fotku 😀 😀 😀 😀 alebo sa mi nejak pripomeň 😅 😅

zuzitka - aj mne sa to zdá málo, som myslela, že nás tam bude aj dvadsať mamín.... 😀 😅 😀 😅 😀

zuky
1. apr 2009

...ak sa nám podarí, dojdeme aj my
...hanculka ja už mám doma nové dieťa, čo by si potrebovala vedieť?

claudinka
1. apr 2009

mne asi suseda nejde, ale nevadiiiii

mia114
1. apr 2009

guga, uz som si dala jednu foto do albumu 😉
no a my sme sa parkrat rozpravali na obede ci veceri, v nemocke a este sme sa potom raz stretli u dokiny s drobcami na antolskej.

guga
1. apr 2009

mia a tuším sme sa stretli aj v Senci v aquaparku - vtedy si bola tehu 🙂 😉

ssissi
1. apr 2009

emogeon
zuzitka
ssissi
mimmka (nepísala sem, ale tiež sa rada pridá)
guga
claudinka asi so susedou
kili
pipi
capy
chasencha
verulka
ena
asi zuky

+ kto som zabudla

No zaujímavé to bude, toľko detí pokope 😀 . Baby, dosť veľa sa tu písalo, že nevie sa, či sa bude stíhať na tretiu. Príde vôbec niekto na tú tretiu?

ssissi
1. apr 2009

ja píšem nejak od veci, ale šak neva 😀
mi zmrzol kôň, tak sa mi to tu pridalo s nejakým dosť omeškaním 😅

guga
1. apr 2009

mia - kde presnejšie v Petržalke bývaš? prídeš zajtra na to stretko? 😉 😉 😉

kili
1. apr 2009

ja na 3tiu asi budem, keďže z kramárov pôjdem niekedy o 11tej, ale možno ešte niekam medzitým zbehnem, ale myslím, že o 3tej som tam ako na koni

zuzitka
1. apr 2009

no ved sa tam nazbierame od 15h do 16h ... he he 😀
ja budem tiez urcite meskat, ako sa poznam 😅

kukam na prime TOP star magazin 🙂 a vy?

emogeon
1. apr 2009

vy ste sa krasne dopisali super 😀
ja tam budem cca o 15tej, ved presne do 16 tej sa pozbierame a spocitame 😀 😀
teraz nic pre mna, zuzi stihas aj MK + top star ? 😝

guga
1. apr 2009

ja som pozerala CSI na JOJke a teraz sa chystám na to nové JOJkárske Rádio 🙂 🙂

guga
1. apr 2009

aha, tak to radio ide až za hodinu, tak prepínam na Top star 😝

katka432
1. apr 2009

zuzitka,ano,kedysi som pisala..teraz chodim obcas na racu a sem som par krat nakukla 😀

kili
1. apr 2009

ja nepozerám nič, teda je niečo zapnuté, ale nepozerám to. skoro nikdy tam nič nejde 🙄

bambi09
1. apr 2009

baby,taky bulvar pozerate?? 😀 😀 bleeee 😝 mat tak ich starosti a vrece penazi,tak som za vodou 😀 😀 😀
a ked nedojdeme na stretko,vy sa pozoznamujete,budete sa tu s nami ostatnymi este bavit?? 😀 😀 ☹

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chasencha
1. apr 2009

tak teda my dojdeme,meskat asi pravdepodobne nebudeme tak my mame cerveny sportak 🙂 a na sebe budem mat asi cierny kabatik po kolena ale myslim ze nebude problem najst sa 😝
len aby som neoslovila niekoho nespravneho 😀
vyhrali smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎

zuzitka
1. apr 2009

nieze by som stihala aj konika aj telku ... len som si sem odbehla cez reklamu 😉

ak tam pridu vsetky baby, tak neviem, ci sa kazda s kazdou zoznamime 😀 😀 😝 ci sa k sebe dostaneme vobec 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
1. apr 2009

zobereme si casenky a postavime sa do rady 😀 😀 😝

ale sak ajtak budeme pobehovat za detmi ... teda ja za samkom urcite, lebo on je mimo seba, ked je niekde 😀 😀 😝

no co, bude to sranda 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
1. apr 2009

emogeon,tak diky ti,sa budem bat od zajtra aj napisat sem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a o com sa bavite,ze vyhravate?? som nejak mimo... 😝
tak vam prajem kraaaasne pocasie,pozoznamujte sa pekne a potom poreferujte,co,kto,kedy,kde,ako 😀 😀 😀

ena
1. apr 2009

sledujem, ze bude prevaha cervenych kocikov asi, aj my mame cerveny 🙂
a ja som zabudla, ze som chcela radio hijo mrk, no hadam to bude na nete..

bambi09
1. apr 2009

ena a vsetky ostane,ktore este nespia,dobru noc,ja strasim,ako vzdy,pred chvilou sme sa kojili,tak uz tiez padaaaam 😉 😀 😀
ale aj tym buvajucim dobruuuuu 😀 🙂 😉

claudinka
2. apr 2009

kraaaaaasne pocasie, uplne nadherne 😵 😵 😵 sa tesiiim.. ale dojdeme iba na hodku-dve, muzik pre mna pride rovno z robotky, lebo busmi sa tazko dotrepem az dozadu do vrakune 😒

jana.hcsba
2. apr 2009

ahojte.
tak ja som ani nevedela, ze taketo tu je a teraz ani nejdem na stretko 😠 , lebo som sa to dozvedela len vcera. ☹ No skoda, hadam este dake dame a tam uz pojdem aj ja. 🙂

mia114
2. apr 2009

agojte
jej dnes je fakt krasne , aj by som isla na stretko ale neviem ci by som sa doteperila s dvoma drobcami 😅
guga, jasneee stretli sme sa aj v senci 🙂 som stale rozmyslala, ze sme sa este nikde srtli ale nevedela som kde 😅
inac byvam, pri zrkadlaku kuturaku, ale asi za mesiac sa stahujeme na Budatinsku.

jana.hcsba
2. apr 2009

ena: no ja som to radio hijo kukla a to je ina blbost !!! Nechapem naco to je a naco do takeho vobec investuju... .
🙄

jana.hcsba
2. apr 2009

mia114: som si kukla album - no teda jaku tortu ste mali? My sme este malej nepripravili ☹ . Deticky mas zlate... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre