• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ahojteeee,jaaaa,jaaa som to vybavila,to kraaasne pocasieeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak stretkujteeeee :slight_smile: :wink: :slight_smile:
2. apr 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola vonku - to sa neda opisat - nadhera. Sedela som na lavicke pri pieskovisku. Uz mi len zmrzlina chyba . :grinning:
Baby, napiste ako bolo, mrzi ma ze nejdem, hadam nabuduce :slight_smile: .
Tak to treba co najskor zorganizovat. :slight_smile:

Tak si to uzite !
2. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme tu zatial tri: pipina,kili a ja
2. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme este doma, o chvilu vyrazime :slight_smile:
2. apr 2009 o 15:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no super bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak,ste sa pozoznamovali,okukali,deti sa nepobili??? :grinning: :grinning:
kolko vas bolo???mne muz isiel s detmi vonku,ja este dnes eee :frowning2: :frowning2: :frowning2:
snad zajtra aspon okolo barakov :frowning2: :unamused:
2. apr 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada ze som bola,bolo velmi dobre,ste fajn baby :grinning:
2. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sameee baby tam skoro boli :grinning: :grinning: chalanov nas bolo tusim iba zopar :slight_smile: tiez som vas rada videla :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. my sme vas dnes nestihli a tak som sa tesila. musela som este nieco obehat v sobotu mame velkzu oslavu tak nestiham. snad sa este stretneme :wink:
2. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my sme sice boli na mieste ale ste sa uz tak druzili ze som uz nemala odvahu sa k vam pridat :slight_smile: ale kili som videla v auparku :slight_smile: tu jedinu som spoznala asi podla chlapcov :wink:
2. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes bolo supper :wink: :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že si to zopakujeme :wink: :wink: :wink:

Ale nedarí sa mi nahrať ani jednu fotku do albumu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chasencha: no ty si neda, nabuduce sa nas neboj :slight_smile:
kili: vyskusali sme tu novu trasu- nadchod, je lepsia, ale dosli sme len po Billu, potom sme sli od TPDcka busom, inak by sme este boli na ceste mozno :slight_smile:
ale misia splnena, deti zmordovane... a ja tiez :slight_smile:
2. apr 2009 o 21:21  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neda-teda :slight_smile:
2. apr 2009 o 21:22  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena - súhlasím s tebou - čo sa týka chasenchy a aj detí - malá zalahla a spala :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
stretko super, aj počasie, aj všetky baby a detičky :dizzy_face: .
škoda, že nestihli všetky a chasencha, škoda tiež, no nabudúce.
2. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S. bol unavený, ale A. je totálny nezmar, hore od 5tej, asi 1,5h spánok v aute a išiel furt na plné obrátky a ešte v postielke chvíľku hučal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nabuduce to snad stihneme zda sa ze ste sa dobre bavili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zdravim..... :slight_smile:
2. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vytvorila som album blavacky ... heslo je: blavacky ... ak chcete pridat foto :slight_smile:

a bolo super dnes :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
2. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super fotecky :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy: nabuduce spravme na nasom ihrisku, to ma plot z kazdej strany :slight_smile:))) marek bol trocha diskriminovany, musel dost casu stravit v kociku, lebo keby sa mi rozliezli obaja... milion deti tam dnes bolo.

a kili mala celkom dobry napad, ze na dostizke , tam vzadu je restika, ci co to je a tam je aj ihrisko, nejake hojdacky myslim.. a jedno ihrisko je hned na zaciatku za plotom a tam su aj lavicky, aj malo ludi, a je to za plotom...
2. apr 2009 o 21:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nabuduce berem fakt pre filipa reflexnu vestu :slight_smile:
2. apr 2009 o 21:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dostiske je super aj my tam chodime. a dnes sme boli nachvilu na nasom ihrisku a pod dobom :wink:
2. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super bolo dnes, rada som vás spoznala :wink: aj počasie nám vyšlo.....
ja nabudúce beriem nejaké vodítko....aby stále lucka neutekala :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy - kde pod dubom je ihrisko?

ena - dobrý nápad s tou vestou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzitka - ja sa snažím nahrať fotky, ale začala som skôr ako si to napísala, tak budú dva albumy :confused: Ale fotky sa ti podarili :wink: :wink:
2. apr 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga tam sme boli na pivku lebo kamoska a vikino maju dnes narodky :wink:
2. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nabuduce uz sa urcite pridame :slight_smile: :slight_smile: ale sledovala som vas s inymi maminami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,az vam zavidim,ake ste nadsene...a reflexna vesta?Ena,super napad :grinning: :grinning: :grinning:
som rada,ze vam pocasie vyslo,mne bol muz vyvencit deti :grinning: :grinning: :grinning: robila som buchty a pomalinky zehlila,ako robot :grinning: :grinning: :grinning: ale pomaly sa to dostava tam,kam ma,tak snad sa to umudri uz uplne,ten moj chrbat,pri malej sa mi lezat neda,syn je v skole dlho,muz v robote,tak bojujeme doma len my dve... :unamused: :wink:
tak snad nabuduce sa uz pridame aj my :slight_smile: :wink:
zuzitka,zena cinu,idem mrknut albumcek...
2. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak všeeeetko najlepšie Vikinkovi. (a môžeš to odkázať ak kamoške :grinning: :grinning: :wink: :wink: )
2. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga diki :wink: odkazem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok