• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
capy,gratulujeme Vikinkovi(aj kamoske :grinning: ) :slight_smile: :slight_smile: :wink:
teeeda,vy sexice,ja musim najprv schudnut,az potom mozem prist na stretko nabuduce,lebo budem najkrpatejsia a najgulatejsia :grinning: :grinning: :grinning:
a okrem zuzitky a gugy som nikoho nespoznala podla fotky v pase,ale ja som ostrihana,tak tiez uz inak vyzeram... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej aj ja som s emou na fotke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v guginom albume hned na prvej fotke vzadu,drzim emu na rukach,cerveny kocik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi dakujem odkazem :wink:
2. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, tak už aj moja "maličkosť" je na nejakej fotke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
2. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vikinkovi všetko najlepšie :dizzy_face: .
a tuším sa tu organizuje ďalšie stretko :grinning:. žeby ihrisko na dostiške? :grinning:
2. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak ani my sme sa nepridali,ale na dostizku by sme dovalili,to je blizko nas........ :grinning:
2. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili, tak super, no nie? :slight_smile:
ssissi dik. ved by sme sa uz mohli dohodnut na prechadzku :wink:
autor
to ako na dostihovej drahe je ihrisko? medzi konikmi sa budu deti hrat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no škoda, že máme tie fotky v dvoch albumoch :frowning2: ... guga, ak sa ti bude chcet, nahraj tvoje ešte aj do toho nového albumu :sweat_smile: :sweat_smile: hm? blbý nápad? :grinning:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=329407&vReferer=
2. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a jak sa dostanem na dostihovú dráhu? aký bus tam ide? :fearful:
2. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ena, a už si úplne spomínam na tú situáciu, odkiaľ ťa poznám - hej, bolo to presne u dr. vrabcovej - si bola hneď predo mnou s chlapcami. Ja som bola tuším s mužom (a s malou samozrejme).

Capy, no mohli by sme :wink: , rada ťa uvidím, aj tvojich chlapcov. Celkom som sa aj tešila na stretku, že prídete aj vy.

Idem pozrieť nejaký seriál, som úplne off (zaspávalo sa u nás s krikom :unamused:), ešte kuknem. Zatiaľ pekný večer všetkým.
pipi nie. tam je areal a su tam dve vlastne tri ihriska. dve su take co patria pod podniky a jedno je take priamo v areali a je super. radi tam chodime :wink:
a ešte aj na štrkovci je velké ihrisko ... poznáte? :grinning:
2. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzitka a odiaľ? Z kramárov? dobre pamätám?
tak napr. 95 zo šafka (ak máš nejaký prestup), alebo 83 - ide k SAV-ke a odtiaľ máš prestup na trolejbus.
snáď je aj viac možností, len moc teraz nepoznám.

ahojte
2. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
otocte naaaas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, si to vyhľadaj http://www.imhd.zoznam.sk/ba/index.php?w=3825242e29ef21292e252a2f3033ef2f302523ef1f
koncová zástavka je buď Starohájska, Hrobákova al. Nám. Hraničiarov
2. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka my pozname :wink:

ssissi aj my sme sa na vas tesili :wink: mohli by sme na buduci tyzden :slight_smile:
2. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka - pridám tam fotky, budú v jednom albume, ale neviem ako sa pridávajú do albumu, ktorý nie je môj :fearful: Ale pridám ich až zajtra, lebo už zaspávam :pensive:
2. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ... ta 83 nám vyhovuje zo SAVky :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi - už si otočená :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
2. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga .... heslo je: blavacky aj nick: blavacky

:wink: :wink:
2. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším všetky spíme už :rolling_eyes:

tak zajtra sa tu vidíme :wink:
2. apr 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Starohajskej stoji tusim len 68cka, 96tka.
asi z tej 83 ky je lepsie vystupit na namesti hraniciarov, je to o par metrov blizsie ako z hrobakovej.

ssissi to bola ta posledna rocna poradna? A na to dalsie ockovanie uz vies kedy pojdes? Mozme si dat stretko aj v cakarni.. :slight_smile: ale my asi az po velkej noci pojdeme, marek bol nedavno chory.
2. apr 2009 o 22:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee, dnes bolo super vsak, rada som vas spoznala :wink:
fiha a nestiham citat a tu sa dalsie stretko chysta :fearful:
2. apr 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka nejake dva albumy ? :confused:
2. apr 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam ich :dizzy_face:
tusim uz vsetky spite cooo zmordovane :grinning:
2. apr 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, ok, dohodneme :wink:
ena, tuším posledná, alebo predposledná? Na to 15mes. očkovanie sme chceli tento týždeň, ale posunuli sme - asi do budúceho týždňa, neviem.. Nejak nechcem ponáhľať s očkovaním, ale za dr. chcem skočiť aj tak, nech pozrie malej na jeden zúbok.. tak fakt neviem, ale ak pôjdem, sa ozvem :wink:
2. apr 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte, no veru celkom fajn bolo, trošku sme pokecali, ale na budúce by to veru chcelo kľudnejšie prostredie a menej aktivít pre deti, hi :grinning: , lebo takto každá behá iným smerom, xi..ale čo sa dá očakávať od detí, že? :sweat_smile:
fotečky schvaľujem zuzitka :wink: a kde su ostatné?
2. apr 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no naši na 15m očkovaní ešte neboli, dr to posunula, tak niekedy teraz by sme mali ísť. ale to len tak, my ideme aj tak inam
3. apr 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok