• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
je piatok večer ... nikde nikoho ... čo ste všetky na diskotéke? :sunglasses:
3. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,asi cerstvy vzduch zabral...chrnaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi .... moje dieťa zaspalo o 20h :grinning:
tak som zvedavá na ten budíček o 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a čo ty? ešte seknutá?
3. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja práve skladám opraté prádielko a popritom pozerám CT1, ide Sex v meste :slight_smile:
3. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobry vecer prajem, no ja som dnes mala upratovaciu maniu a tak som si pekne upratala a zajtra ma caka uz len obed navarit a okna umyt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vieš, že aj ja som mala nutkanie dnes okná umývať :grinning: :grinning: ale zvíťazila moja lenivosť :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak okná vedú.... tiež som si dnes hovorila, že by som mala umyť okná, ale počká ma to na budúci týždeň
3. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi preto, lebo jak svieti slnko konečne, tak sú tie špinavé okná viac vidno :grinning: :grinning:

neplánujete alebo neviete o niekom, kto zháňa auto? máme škodu fabiu na predaj .... :slight_smile:
http://zuzitka.blogspot.com/
3. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,dnes som si to pos.ala,lebo som poobede zachrnala pri malej v tak blbej polohe,ze som sa potom nevedela postavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ak to neprejde do pondelka,pojdem k MUDr. :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja okna kaslem,az po Velkej noci,vo stvrtok odchadzame k nasim,tak ich neuvidim,ake su hnusne...
aj som chcela,ale moj chrbat ma iny nazor,toto som uz dlho nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
ale muz sa bol popysit s malou,vyvencil deti,nakupil...ja som lebedila
teda snazila sa najst polohu,v ktorej by ma chrbat nebolel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne sa paci Partizanska luka,ale buduce stretko tu asi nebudem,tak zas nic...si to naplanujte,ako vam to vyhovuje :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz vypnut ... doobeda cestujeme k nasim na vikend :slight_smile:
tak sa tu majte, paaa
:slight_smile:
3. apr 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem do hajan,lebo zas mi to strajkuje,som malu ulozila a auuuuuuuuu...tak dobruuu noc vsetkym... :pensive: :slight_smile: :wink:
3. apr 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som pridala fotecky :wink: :wink: tak potom sup sup kuknut..
4. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko! :sunglasses: Jeej, prva -dne sje parad znova - ideme na zahradu otvorit sezonu a varit gulas!!!!
4. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka ze na diskoteke :grinning: :grinning: :grinning: pekny vikendik
4. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule co mate dnes v plane :sweat_smile: my pojdeme asi len na ihrisko do parku
4. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som nieco , co je tento vikend na dostizke.. tie co to mate blizko :slight_smile:

Veľkonočný gazdovský dvor v Starom Háji

Ministerstvo pôdohospodárstva SR, krajská i miestna samospráva pozývajú nielen Petržalčanov, ale i obyvateľov, návštevníkov Bratislavy na návštevu prvého Veľkonočného gazdovského dvora. Otvorené podujatie je zamerané na pripomenutie tradičného, ľudového vítania jari a tiež na prezentáciu domácich potravinárskych produktov, poľnohospodárskych špecialít. Symbolický gazdovský, petržalský dvor bude slávnostne otvorený 3. apríla 2009 (piatok) o 9.00 hod. v areáli Štátneho závodiska Petržalka.

Dostihová dráha v Starom Háji sa stane víkendovým domovom (3. apríla – 5. apríla) pre veľkonočne naladených predávajúcich i kupujúcich v čase od 9.00 hod. do 19.00 hod. Návštevníci gazdovského dvora sa môžu tešiť na desiatky stánkov s domácimi, kulinárskymi špecialitami. Taktiež sú pripravené predajné miesta s ručne vyrobenými, remeselníckymi a umeleckými predmetmi. Prísne zakázaný však bude napríklad predaj zábavnej pyrotechniky, tabakových výrobkov a tiež živých zvierat.

zdroj: http://www.petrzalka.sk/?program=51&module_action__0__id_ci=1010
4. apr 2009 o 11:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa tam o chvilu s detmi mrknut..
4. apr 2009 o 11:21  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,my ideme na Zeleznu studnicku krmit rodinu-kozicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ked je tak krasne,treba vyuzit,aj ked ma este boli medzi lopatkami,zatnem zuby... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pekny vikend vsetkym...uzite si slniecko s detickami... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
este jedna otazka,bude zas Mila pre mamu,chysta sa niekto odtialto??
a boli ste niekto na Expo Rodina???my sme tento rok nestihli... :unamused: :frowning2: :slight_smile: :wink:
4. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi09: my ideme na milu pre mamu.. a na Expe sme tiez boli..

na dostihovej maju kozu a kozla a ovcu s oveckami v ohrade, nasim sa pacilo.. http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=2606374#navigator :grinning:
4. apr 2009 o 16:23  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby na štrkovci sa dobre parkuje pri tom zimnom štadióne ako je nemocnica:wink: Len treba potom prejsť na druhú stranu, ale kúsok je prechod. :wink: Pri Bille je cez deň dosť plno.
4. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena - my sme na tú akciu na dostiške natrafili včera úplne náhodou... išla som okolo dostišky, tak som sa chcela ísť pozrieť na to ihrisko. A keď som už bola na ihrisku, tak sme sa boli pozrieť na tú výstavu - bolo tam veľmi málo ľudí, tak sa mi tam s malou dobre chodilo, lebo som bola bez kočíka. Ovečky sa Mirke veľmi páčili, hneď ako ich uvidela, tak začala kričať beeee, beeee, beeee. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bambi - míľa pre mamu je tento rok 9.5. na Železnej a chystáme sa tam aj my. Minulý rok som to nestihla, ale tento rok sa chcem zúčastniť :wink: :wink:
http://www.materskecentra.sk/mila_2009/mila-pre-mamu-sobota-9-maja-2009.php

Dnes sme boli v ZOO. Bolo úplne super, Mirka už všetky zvieratká vnímala, tešila sa z nich. Úplne iné ako keď sme tam boli minulý rok a Mirka len sedela v kočíku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena,my sme kozy videli na Zeleznej studnicke,su nenazraneeeee :grinning: :grinning: :grinning: aj male kozliatka,zlatuckeee,bolo tam nadherne,mne prechadzka pomohla,uvidim,s akym ksichtom vstanem rano :unamused: :confounded: :grinning:
Pato sa vyinlajnoval,my sme sa presli dobre,mala vyvozila a vyhupala,zajtra ideme k Dunaju,ak nebude prsat...
snad to vydrzi aspon do pondelka,to pocasie... :slight_smile: :wink:
4. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,diky za info,ak sa bude dat,sme tam ako na koni,len by mali rozsirit parkoviska,dnes sme skoro nemali kde dat auto...alebo si kupim Audi a odveziem sa az na Kacin :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holt niekto moooze-niekto nieee...
a dik za tip,v ZOO sme dlho neboli,naposledy v Prahe minuly rok,skoda,ze tu nemame taku super lanovku,ale ide to k lepsiemu,aj v Bojniciach sme uz dlho neboli v ZOO,mozno v lete :wink: :wink:
4. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - v ZOO v Prahe som bola iba raz. Bola som tam skoro celý deň a aj tak som nestihla všetko pozrieť. Je to tam krásne. A aj lanovku sme vyskúšali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Moja sestra býva v Prahe, tak keď sa tam zasa niekedy vyberieme, tak to tam určite pôjdeme ešte pozrieť. :wink:
4. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,tak to ti zavidim...segru v Prahe,to je moje milovane mesto... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sme tam kazde leto...
my sme este nestihli botanicku a koopec lokalit krasnych v Prahe...to je pre mna megamesto.ale pekne,aspon to historicke...Tančící dúm nemusím,aj ked je zaujimavy...
4. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sestra tam býva cca 5 rokov a nám sa podarí len málokedy tam ísť. :confounded: Mužovi práca veľmi nedovoľuje odísť na dlhšie :frowning2: Tak keď sme sa tam dostali (naposledy pred dvomi rokmi), tak sme najviac boli v historickej časti. Sestra je nákupný maniak, tak to bolo hlavne o ukazovaní aké obchody tam sú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute baby! ako ste prezili dnesny den? ja som malu supla nasim a bola som trosku v starom meste sa poprechadzat a na kavicku a este som si aj kupila ciapku so siltom a suuuuuuperne nohavice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: take kratasky na traky, no som z nich uplne happy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale som z celeho dna uplne zordovana :sweat_smile: a to sli kamosky este aj zit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to by som uz nemohla ledva som sa domov dotrepala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ena aj my sme boli na dostizke vcera. dnes sme mali tu oslavu a vikina som viezla o piatej na antolsku a nechali si ho tam. ma teplotu a nicim sa neda zrazit chudatko moje. dali mu infuzku a zobrali krv a moc. uvidim zajtra. dufam ze bude uz ok a pojde s nami domov :frowning2: my sa tej nemocnice nevieme akosi zbavit. a uz som si myslela ze bude dobre :frowning2:
5. apr 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,chudatenko moje,to je uz ako fakt vela,tie hnusne choroby,maly chrobacik,zas nemocnica :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak drzime palceky,nech to rychlo prejde,nech zistia,z coho to ma nech je skoro doma...drzte sa :wink:
5. apr 2009 o 02:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy: a to nejako dlho teplotoval, alebo to boli vysoke horucky? U nas tiez, len nedavno boli chori a zas im tecu sople a aj trocha kaslu, ale to viacej v noci, vonku su v pohode.
5. apr 2009 o 10:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok