Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
3. apr 2009

je piatok večer ... nikde nikoho ... čo ste všetky na diskotéke? 😎

bambi09
3. apr 2009

zuzitka,asi cerstvy vzduch zabral...chrnaju 😀 😀 😀 😀

zuzitka
3. apr 2009

no asi .... moje dieťa zaspalo o 20h 😀
tak som zvedavá na ten budíček o 6h 😝

a čo ty? ešte seknutá?

guga
3. apr 2009

ja práve skladám opraté prádielko a popritom pozerám CT1, ide Sex v meste 🙂

pipi1211
autor
3. apr 2009

dobry vecer prajem, no ja som dnes mala upratovaciu maniu a tak som si pekne upratala a zajtra ma caka uz len obed navarit a okna umyt 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
3. apr 2009

a vieš, že aj ja som mala nutkanie dnes okná umývať 😀 😀 ale zvíťazila moja lenivosť 😀 😀

guga
3. apr 2009

tak okná vedú.... tiež som si dnes hovorila, že by som mala umyť okná, ale počká ma to na budúci týždeň

zuzitka
3. apr 2009

to asi preto, lebo jak svieti slnko konečne, tak sú tie špinavé okná viac vidno 😀 😀

neplánujete alebo neviete o niekom, kto zháňa auto? máme škodu fabiu na predaj .... 🙂
http://zuzitka.blogspot.com/

bambi09
3. apr 2009

zuzi,dnes som si to pos.ala,lebo som poobede zachrnala pri malej v tak blbej polohe,ze som sa potom nevedela postavit 😝 😝 😝
ak to neprejde do pondelka,pojdem k MUDr. 😒 😝
ja okna kaslem,az po Velkej noci,vo stvrtok odchadzame k nasim,tak ich neuvidim,ake su hnusne...
aj som chcela,ale moj chrbat ma iny nazor,toto som uz dlho nemala 😝 😝 😒
ale muz sa bol popysit s malou,vyvencil deti,nakupil...ja som lebedila
teda snazila sa najst polohu,v ktorej by ma chrbat nebolel... 😝 😝 😝
mne sa paci Partizanska luka,ale buduce stretko tu asi nebudem,tak zas nic...si to naplanujte,ako vam to vyhovuje 🙂 🙂 😉

zuzitka
3. apr 2009

idem uz vypnut ... doobeda cestujeme k nasim na vikend 🙂
tak sa tu majte, paaa
🙂

bambi09
3. apr 2009

aj ja idem do hajan,lebo zas mi to strajkuje,som malu ulozila a auuuuuuuuu...tak dobruuu noc vsetkym... 😔 🙂 😉

claudinka
4. apr 2009

uz som pridala fotecky 😉 😉 tak potom sup sup kuknut..

jana.hcsba
4. apr 2009

Dobre ranko! 😎 Jeej, prva -dne sje parad znova - ideme na zahradu otvorit sezonu a varit gulas!!!!

claudinka
4. apr 2009

zuzitka ze na diskoteke 😀 😀 😀 pekny vikendik

petaba
4. apr 2009

caute babule co mate dnes v plane 😅 my pojdeme asi len na ihrisko do parku

ena
4. apr 2009

nasla som nieco , co je tento vikend na dostizke.. tie co to mate blizko 🙂

Veľkonočný gazdovský dvor v Starom Háji

Ministerstvo pôdohospodárstva SR, krajská i miestna samospráva pozývajú nielen Petržalčanov, ale i obyvateľov, návštevníkov Bratislavy na návštevu prvého Veľkonočného gazdovského dvora. Otvorené podujatie je zamerané na pripomenutie tradičného, ľudového vítania jari a tiež na prezentáciu domácich potravinárskych produktov, poľnohospodárskych špecialít. Symbolický gazdovský, petržalský dvor bude slávnostne otvorený 3. apríla 2009 (piatok) o 9.00 hod. v areáli Štátneho závodiska Petržalka.

Dostihová dráha v Starom Háji sa stane víkendovým domovom (3. apríla – 5. apríla) pre veľkonočne naladených predávajúcich i kupujúcich v čase od 9.00 hod. do 19.00 hod. Návštevníci gazdovského dvora sa môžu tešiť na desiatky stánkov s domácimi, kulinárskymi špecialitami. Taktiež sú pripravené predajné miesta s ručne vyrobenými, remeselníckymi a umeleckými predmetmi. Prísne zakázaný však bude napríklad predaj zábavnej pyrotechniky, tabakových výrobkov a tiež živých zvierat.

zdroj: http://www.petrzalka.sk/?program=51&module_acti...

ena
4. apr 2009

idem sa tam o chvilu s detmi mrknut..

bambi09
4. apr 2009

ahojte,my ideme na Zeleznu studnicku krmit rodinu-kozicky 😀 😀 😀 😀
ked je tak krasne,treba vyuzit,aj ked ma este boli medzi lopatkami,zatnem zuby... 😀 😝
tak pekny vikend vsetkym...uzite si slniecko s detickami... 🙂 🙂 😉
este jedna otazka,bude zas Mila pre mamu,chysta sa niekto odtialto??
a boli ste niekto na Expo Rodina???my sme tento rok nestihli... 😒 ☹ 🙂 😉

ena
4. apr 2009

bambi09: my ideme na milu pre mamu.. a na Expe sme tiez boli..

na dostihovej maju kozu a kozla a ovcu s oveckami v ohrade, nasim sa pacilo.. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... 😀

eimiky
4. apr 2009

Baby na štrkovci sa dobre parkuje pri tom zimnom štadióne ako je nemocnica😉 Len treba potom prejsť na druhú stranu, ale kúsok je prechod. 😉 Pri Bille je cez deň dosť plno.

guga
4. apr 2009

ena - my sme na tú akciu na dostiške natrafili včera úplne náhodou... išla som okolo dostišky, tak som sa chcela ísť pozrieť na to ihrisko. A keď som už bola na ihrisku, tak sme sa boli pozrieť na tú výstavu - bolo tam veľmi málo ľudí, tak sa mi tam s malou dobre chodilo, lebo som bola bez kočíka. Ovečky sa Mirke veľmi páčili, hneď ako ich uvidela, tak začala kričať beeee, beeee, beeee. 😀 😀 😀 😀 😝

bambi - míľa pre mamu je tento rok 9.5. na Železnej a chystáme sa tam aj my. Minulý rok som to nestihla, ale tento rok sa chcem zúčastniť 😉 😉
http://www.materskecentra.sk/mila_2009/mila-pre...

Dnes sme boli v ZOO. Bolo úplne super, Mirka už všetky zvieratká vnímala, tešila sa z nich. Úplne iné ako keď sme tam boli minulý rok a Mirka len sedela v kočíku 😅 😝

bambi09
4. apr 2009

ena,my sme kozy videli na Zeleznej studnicke,su nenazraneeeee 😀 😀 😀 aj male kozliatka,zlatuckeee,bolo tam nadherne,mne prechadzka pomohla,uvidim,s akym ksichtom vstanem rano 😒 😖 😀
Pato sa vyinlajnoval,my sme sa presli dobre,mala vyvozila a vyhupala,zajtra ideme k Dunaju,ak nebude prsat...
snad to vydrzi aspon do pondelka,to pocasie... 🙂 😉

bambi09
4. apr 2009

guga,diky za info,ak sa bude dat,sme tam ako na koni,len by mali rozsirit parkoviska,dnes sme skoro nemali kde dat auto...alebo si kupim Audi a odveziem sa az na Kacin 😀 😀 😀 😝
holt niekto moooze-niekto nieee...
a dik za tip,v ZOO sme dlho neboli,naposledy v Prahe minuly rok,skoda,ze tu nemame taku super lanovku,ale ide to k lepsiemu,aj v Bojniciach sme uz dlho neboli v ZOO,mozno v lete 😉 😉

guga
4. apr 2009

bambi - v ZOO v Prahe som bola iba raz. Bola som tam skoro celý deň a aj tak som nestihla všetko pozrieť. Je to tam krásne. A aj lanovku sme vyskúšali 😀 😀 😀 😀 😀 😉 Moja sestra býva v Prahe, tak keď sa tam zasa niekedy vyberieme, tak to tam určite pôjdeme ešte pozrieť. 😉

bambi09
4. apr 2009

guga,tak to ti zavidim...segru v Prahe,to je moje milovane mesto... 😀 😀 😀 😝
sme tam kazde leto...
my sme este nestihli botanicku a koopec lokalit krasnych v Prahe...to je pre mna megamesto.ale pekne,aspon to historicke...Tančící dúm nemusím,aj ked je zaujimavy...

guga
4. apr 2009

Sestra tam býva cca 5 rokov a nám sa podarí len málokedy tam ísť. 😖 Mužovi práca veľmi nedovoľuje odísť na dlhšie ☹ Tak keď sme sa tam dostali (naposledy pred dvomi rokmi), tak sme najviac boli v historickej časti. Sestra je nákupný maniak, tak to bolo hlavne o ukazovaní aké obchody tam sú 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
4. apr 2009

caute baby! ako ste prezili dnesny den? ja som malu supla nasim a bola som trosku v starom meste sa poprechadzat a na kavicku a este som si aj kupila ciapku so siltom a suuuuuuperne nohavice 😀 😀 😀 😀 😀 take kratasky na traky, no som z nich uplne happy 😀 😀 😀 😀 ale som z celeho dna uplne zordovana 😅 a to sli kamosky este aj zit 😅 😅 😅 tak to by som uz nemohla ledva som sa domov dotrepala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
4. apr 2009

ahojte. ena aj my sme boli na dostizke vcera. dnes sme mali tu oslavu a vikina som viezla o piatej na antolsku a nechali si ho tam. ma teplotu a nicim sa neda zrazit chudatko moje. dali mu infuzku a zobrali krv a moc. uvidim zajtra. dufam ze bude uz ok a pojde s nami domov ☹ my sa tej nemocnice nevieme akosi zbavit. a uz som si myslela ze bude dobre ☹

bambi09
5. apr 2009

capy,chudatenko moje,to je uz ako fakt vela,tie hnusne choroby,maly chrobacik,zas nemocnica ☹ ☹ ☹
tak drzime palceky,nech to rychlo prejde,nech zistia,z coho to ma nech je skoro doma...drzte sa 😉

ena
5. apr 2009

capy: a to nejako dlho teplotoval, alebo to boli vysoke horucky? U nas tiez, len nedavno boli chori a zas im tecu sople a aj trocha kaslu, ale to viacej v noci, vonku su v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre