Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
5. apr 2009

capy drzte sa 😉

Guga Mirke vsetko naj k meninkam prajeme 😎

guga
5. apr 2009

capy - skoré uzdravenie a už nech už tie choroby rýchlo prejdú 😉 držte sa..

petaba - ďakujem 😉

petaba
5. apr 2009

Babky nechcelo by sa vam niektory den ist do ZOO tak spolocne? 😉

petaba
5. apr 2009

my mozeme aj doobeda aj poobede... prisposobime sa vacsine 😎

Inak my sme boli dnes v tej Bibiane a velmi sa nam pacilo... bolo malo deti, tak neboli hadky o vlaciky 😀

netmona
5. apr 2009

petaba,,,,,,,,,,,,,,,,,,a ta bibiana je ako že, čo ? centrum pre deti?

netmona
5. apr 2009

čo je tam zaujimave, a kde je to? ja len že, ked niečo čítam tak chcem vedieť viac,,,čo a jak,,,,,, 😉

guga
5. apr 2009

netmona - je to výstava vláčikov pre deti. My sme tam boli s Mirkou a tiež sa jej tam veľmi páčilo. Okrem výstavy sa tam deti môžu s vláčikmi aj zahrať. 😉

petaba
5. apr 2009

guga a vy ste neboli aj na druhom poschodi na architekture a na prizemi na zakarpatskych nemcoch? Su tam teraz az tri vystavy za jednu cenu 😎

guga
5. apr 2009

aha, tak my sme boli v dobe, keď bola iba tá s vláčikmi a prišli sme dosť neskoro, tak sme to rýchlo prešli, malá popozerala čo ju zaujímalo a išli sme preč 😀 😝

petaba
5. apr 2009

kde ste vsetky... my dnes este nespime, tak vyckavame kedy dojdete.... a vy nikde 😒

petaba
5. apr 2009

Netmona Bibiana je v starom meste pri moste SNP na korze 🙂

ena
5. apr 2009

netmona: http://www.bibiana.sk/ vezmi maleho minimalne na tie vlaciky, bude sa mu to pacit. My sme tam boli na vlaciky, cirkus a este predtym boli skriatkovia

pipi1211
autor
5. apr 2009

dobry vecer prajem 😉 ako ste sa dnes mali? my sme dnes mali super dnik, mala skoro cely den v piesku a boli sme aj pozerat ako sa stavaju kolotoce a zajtra sa ideme vozit 😀 😀 😀 😀

jana.hcsba
6. apr 2009

Jeeej, prva 😎 .
no tak ako dievcata po vikende? My super, som bola znicena z toho slnka. 😀
Dnes to vyzera znovu pekne, tak sa tesim, len si musim ist kupit na opalovanie nieco. 🙂

zuzitka
6. apr 2009

ahojte ... no uz som vas vsetky precitala, mali ste pestry vikend 😉

samko bol uz 3x v ZOO 🙂 najprv, ked mal 4 mesiace 😅 😅 celu dobu prespinkal, potom ked mal 1 rok a 4 mesiace, to si ako-tak uzival a ked mal 2 roky a 4 mesiace, tak vyvadzal jak besny ... vobec ho nebavili zvery, len na preliezky chcel ist 😝

no a to dalsie stretko kedy spachame?? a kde?? 🙂

petaba
6. apr 2009

ahojte

este ma napadlo ihrisko na vajanskom nabrezi pri starom moste... tam je dost priestoru a skoro nikdy tam nikto nie je... takze si myslim, ze to je este lepsie ako strkovec. Co vy na to?

guga
6. apr 2009

cez víkend za mňa nikto tie okná neumyl, tak to teraz musím spraviť ja 😀 😀 😀 😀 pekne si ma tie okná počkali 😀 😀 😀

petaba - ja presne neviem kde je to ihrisko, ale mne je to v podstate, že kde sa stretneme (ja to pohladám 😉 ). Len povedzte miesto a čas a my dofrčíme. Bolo by fajn, keby to zasa bolo po obede, keď sa deťúrence vyspinkajú 😉 🙂

ssissi
6. apr 2009

ahojte, zbežne som dočítala,

Capy, dúfam, že všetko OK!!!! Držte sa.

Mirke všetko naj naj naj k meninkám.

U nás víkend tiež super (muž výnimočne nebol v práci), takže devín + dostižka + veeeeľký okruh petržalkou, no super 🙂 .

Guga, od štvrtka má pršať, okná poumýva dážď 😝 .

Takže ďalšie stretko, no paráda 🙂 .

netmona
6. apr 2009

jaj dik za info dievčata,,,,lebo niekedy sa mi nechce hladať na nette ked dačo čítam a tak ani akosi čas neni 😵

kili
6. apr 2009

a kedy kde stretko? 😕

netmona
6. apr 2009

jaj ..petaba,,,,,,,,,,,,,,ena ,,,dik,,,,,už som si pozrela aj stránku,,maju program aj je to za pár korún tak to je fajn

zuzitka
6. apr 2009

kili ... este len zaciname planovat stretko, tak davajte navrhy 😉

z prveho stretka mame 1 plny album .... he he ... 50 foto
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

🙂 🙂 😀

bambi09
6. apr 2009

ahojte baby,aj vam blbne konik???
inak ja som vypluta,vcera sme sa boli prejst od mosta Lafranconi po Novy most,som total zhnusena,ako vyzera nabrezie,ako keby tam niekto vysypal 2 kontajnery odpadkov,no,som zhnusena,naspät sme isli radsej po Petrzalskej strane,aj ked je to dlhsia trasa,ma dost,nohy ma bolia,lytka,moj muz nasadil vrazedne tempo 😝 😝 😝 😝 takze dnes relaxujem...pri zehleni 😀 😀 😀
som ani spat nemohla,normalne som mala krce v lytkach,zabudam uzivat tie multivitaminy 😝 😝 😝
a ten River Park... 😠 😠 😠 😖 mne sa to teda vobec nepaci... 😖

kili
6. apr 2009

bambi, chi, no sa musím smiať, to bola teda túra 😀

ena
6. apr 2009

petaba: tiez som dnes z busu pozerala na to ihrisko pri Dunaji, a fakt je to tam vzdy prazdne.

bambi09
6. apr 2009

kili,chi,to teda ano,cca 6km,ale v akej obuvi,ja som si nahodila teniskove slapky,tak ma teda nohy fakt bolia... 😝 😝 😝
vyslapala som na Sitno,ale v inych botach,nachodime po lesoch vela kilometrov,ale v inych botach,si nemysli,ze som taka lemra,co nic nevydrzi...ale to vies,v mojom veku... 😝 😀 😀 😀

kili
6. apr 2009

to ihrisko znie zaújmavo 🙂

zuky
6. apr 2009

Ahojtem takže slniečkové dni trvajúúú, supiš 😎 takže môžme "stretkovať"....ja som tiež za vajanského nabrezie...lebo na strkovci si pri rychlosti mojho syna veru nepokecam, budem iba za nim "trielit" 😀 😝

claudinka
6. apr 2009

na to ihrisko pri dunaji som este ako malinka chodila 😀 😀

zuzitka
6. apr 2009

ja tiez suhlasim s tym ihriskom pri dunaji 😉

a dame to az po velkej noci? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre