Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
6. apr 2009

vsak mozme dat aj tuto a aj po 😉

capy
6. apr 2009

ja asi po. ak nevadi ☹

bambi09
6. apr 2009

capy,preco by malo vadit??komu vadi,jeho problem...ak mas chore dieta,to je prednejsie,myslim...teda som 😀
ale nie,kto moze,nech ide,kto nie,nepojde...vybavene...dohodnite sa,ja uz k tomu viac nemam co dodat...
snad len tolko,nech vam vyjde pocasie... 🙂 🙂 😉
capy,hlavne nech je maly v poriadku...aby bol doma na Velku noc aspon... 🙂 🙂 😉

capy
6. apr 2009

bambi tiez si myslim ale kili tu uz mala pripomienky 😒

bambi09
6. apr 2009

capy,a zalezi na tom,kto si co mysli??okrem teba??,myslim,ze ak budes moct,pojdes,ak nie Bratislava sa nezruti... 😀 😀 😀 klíďo-píďo... 😀 😀 😀
ak to niekomu vadi,je to jeho problem,tu to nie je diktatura,ale dobrovolne clenstvo,ci nie??? 🙂 🙂 😉

capy
6. apr 2009

bambi tiez si myslim 😉 a ty co este nespis?

bambi09
6. apr 2009

ale,uz idem...dobruuu noc 😉 🙂
a ty???je ti smutno za malym??? ☹ ☹

capy
7. apr 2009

je, aj rozmyslam ze im podpisem revers a zoberiem si ho zajtra domov ☹ ☹ ☹

dobruuu noc 😔 😔 😔

bambi09
7. apr 2009

ak uz je mu lepsie,zober,doma je doma...ja som tiez Pata brala z infekcneho 2 dni skôr,hned mu bolo lepsie...
mrzi ma,ze mas take starosti...niet nic horsie,ako chore dieta a este v nemocnici...drzim palce 🙂 😉

capy
7. apr 2009

doteraz sa mi zdal v poho, ale ako mu klesla teplota tak sa pyta domov a ked som dnes odchadzala tak zevraj este dlho plakal. aj ja si hovorim ze doma je doma 😒

bambi09
7. apr 2009

boze,ale z coho to ma,ked to tk dlho trva???
chudak moj maly,Pato mal 7,ked bol na infekcnom,ale ja som to orevala a on tiez...ked bol doma,bolo to lepsie,aj ked nie uplne v poriadku,ale hned ozil...urob,ako ti srdiecko kaze,ved prinajhorsom pojdete este na kontrolu... 🙂 ☹

capy
7. apr 2009

asi si ho zoberiem. lebo uz nemam sili sa na neho pozerat a rozpravat sa s nim ako keby bolo vsetko ok. a potom ked odtial odidem tak placem ako male dieta. tak mi ho je luto 😢 😢 😢

vobec neviem. doobeda uz bol v pohode, ale o piatej mal zasa teplotu a vecer uz zasa nie. tak uvidim aka bola noc 😒

bambi09
7. apr 2009

moja kamoska ma tiez choru dcerku,vcera vecer aj zvracala,viem,ze sa bojis,hovoris si,keby daco,je tu pod dozorom,ale urcite je mu smutno,ja sa nechcem robit mudra,ale fakt,doma je doma...ved ho budes sledovat,aj v noci a keby s ti nieco nezdalo,Antolska je v Petrzalke,tak dobehnete...
a vidno na najnovsich fotkach,ze ma chore ocka,take smutne,ale tortu mal suprovuuuu,vlastna vyroba???
ved uvidis,ako bude dnes,porad sa s lekarmi a rozhodni,ako myslis,ze bude najlepsie prenho,chapem ta,zazila som to tiez... ☹ ☹

capy
7. apr 2009

bambi diky. hovoris mi zo srdca. 😉

nie tortu sme dali robit. na odporucanie zuzitky 😉

no idem asi pomaly do hajan 😔 😔 😔

bambi09
7. apr 2009

nam minule z Petrzalky kamoska z fora poslala vilu zdravia,tak ju posielam teraz spät,k vam,nech pomoze,lebo nam pomohla 🙂
a druhu nasmerujem do NMnV... 🙂 🙂 😉
dufam,ze trafia...
chod si lazkat,rano mudrejsie vecera... 🙂 😉
daj vediet potom,co j nove,myslim na vas...vsetkym chorym detickam prajem skore uzdravenie a usmev na tvari...slniecka nase milovane... 🙂 🙂 🙂

capy
7. apr 2009

tak dufam ze trafili 😉

a nech su vsetky deticky zdrave 🙂 🙂 🙂

bambi09
7. apr 2009

ano,urcite trafi...a podme hajat,lebo uz len my dve tu strasiiime... 😀 😀 😀
dobru nocku a dobre spravy...pa 🙂 😉

jana.hcsba
7. apr 2009

Ahojte dievcata.
tak dufam si dohodnete dobry termin, nech mozem aj ja prist. 😀 , lebo minule som nemohla.
No my mame zapalene ocko, musim dnes k lekarovi. ☹

zuky
7. apr 2009

..tak vlastne kto by prišiel zajtra???

ena
7. apr 2009

my na 50 perc. lebo deti nejako choreju zase 😢

guga
7. apr 2009

bambi - páči sa mi ako vieš úžasne podporiť 😉 . Vieš zvoliť tie správne slová a myslím, že to Capy pomohlo 🙂 😉

my pôjdeme na 70% - 80% 😉 ak nám do toho nič nepríde, tak by sme prišli. Alle radšej nehovorím, že na 100%, lebo stať sa môže všeličo 😝

bambi09
7. apr 2009

guga,nerob,lebo sa cervenam,ale myslim,ze capy potrebuje trosku podporit,ja nie som vseveduca,ale zazila som to co ona teraz so svojim synom,ked uz mal 7 rokov a veru sme to oplakali,bol na infekcnom,cize väzenie na druhu,rozpravali sme sa cez balkon cez mreze,ani vystiskat som ho nemohla,on je citlivy Racik,tak sa tvaril statocne,ale ked sme odisli,plakal...to ziadnej mame nerobi dobre,ked je jej dieta smutne...
aj tak ti lekari tam s nim moc toho nerobia,len ho pozoruju,Vikinka,tak to moze robit aj mamina doma a keby daco,tak tam dobehnu,myslim,ale je to na capy,ako sa rozhodne...mne by tiez dobre padlo,keby ma niekto podporil v tejto situacii,tak snad jej to trosku pomohlo... 🙂 😉 🙂
na dalsie stretko velmi rada pridem a spoznam tieto vsetky mile baby,len zajtra budem balit odusu,tak nemooozem...uzite si to aj s detickami... 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dajana31
7. apr 2009

ahojte, tak ja som na stretnutie nemohla prist, lebo nam cely tyzden nesiel net a nevedela som si pozriet, kedy to vlastne bude... :( a ako bolo? snad dobre
pisete, ze sa stretnete aj zajtra? to by bol celkom fajn napad 🙂

emogeon
7. apr 2009

capy skore uzdravenie zelame 😉

petaba
7. apr 2009

my teda pojdeme ak nas bude aspon 5... vsak dve tri sa to neoplati... kedze my so zuky pojdeme peso z racka s 3 detmi 😀 Ale ak by sa niekto nudil tak kludne mozte zavitat aj k nam do parku 😅

guga
7. apr 2009

emogeon - ďakujem 😉

Petaba - ja by som išla, ale neviem koľko sa zahlásilo. Tak daj vedieť, či tam budete 😉 Aby som tam nakoniec nebola sama 😕

capy
7. apr 2009

ahojte este stale je vikino v nemocke. zajtra by mali byt posledne vysledky tak by sme mali byt mudrejsi. este stale mu stupa teplota, ale len do 38,5. ☹ tak uvidim zajtra,ale uz by som ho chcela mat doma. je to tam take deprimujuce. ☹ ☹ ☹

a dakujem za podporu 🙂

capy
7. apr 2009

no dnes je tu akosi pusto 😕 idem teda haji 😔 😔 😔 dobruuu noc

petaba
8. apr 2009

Hmmm no zatial sme tri na dnes, takze z toho asi nic nebude ☹ Ale snad na tu buducu stredu to uz vyjde 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre