Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
8. apr 2009

ja mozno tiez dobehnem, ak pojdem do mesta.. mozno tam budete 😀

jana.hcsba
8. apr 2009

no ja nie, idem k lekarovi - musim, tak inokedy ... . 😀

petaba
8. apr 2009

Ja budem musiet ist do tesca takze my by sme teda dosli ak niekto pojde...ale dajte vediet na 100%, nie ze tam budem sama

ssissi
8. apr 2009

Ahojte, čo je nové?
Stretko vyšlo, nevyšlo dnes? My sme mali dnes poradňu, u dr. sme čakali dve hodiny, tak máme všetko poposúvané, ešte sa u nás spinká. Ale budúci týždeň sme za 🙂 .

Juuuj, Capy, dočítala som stranu dozadu, musí to byť hrozné, keď je Viki v nemocnici. Alebo je už doma? Podpísala si? Strašná dilema 😒.

ena
8. apr 2009

ssissi: boli ste dnes na tom ockovani? my sme boli tiez u dr, zas su obaja chori.. my sme dnes nastastie celkom vymakli cas, ze sme len kratko cakali.

capy: ste rychlo okolo prefrcali. Viki stale v nemocke ?

bambi09
8. apr 2009

ahojte vsetky,nestiham vas ani citat,nieto este pisat...
capy,dufam,ze Vikinovi je uz lepsie,napis,ci ste doma,alebo este nie...
a zajtra dufam vyrazame,tak mam dnes cestovnu horucku,balim,chystam atd.,tak nebudem mat cas na MK ☹ 😒
prajem vam vsetkym krasnu,slnecnu a vydarenu Velku noc,zdrave deticky,malo robotky,poslusnych chlapov a v pondelok dovi-dopo... 😀 😀 😀

netmona
8. apr 2009

bambi určite napíš čo a ako bolo 😵

ssissi
8. apr 2009

ahojte,
ena, ja odpadnem, my sme tam boli zase spolu!!! 😀 😀 . Boli sme dnes, ale nechapem, asi u inej dr. 😝 - my sme čakali vyše dvoch hodín, skoro ma .eblo. Prišla som okolo 11,15 - 11,25, predo mnou štyri maminky a odchádzala som 13,45. Som ti ani nedala vedieť, že idem, ups, keď si spomínala, že až po Veľkej noci pôjdete, no a mňa to nejak chytilo dnes 😅 - malá má 1 taký strašidelný zúbok, už som to nechcela odkladať. No škoda, mohli sme mať stretko.

ssissi
8. apr 2009

Aháááá, až teraz mi docvaklo - vy ste neboli v poradni, ale doobeda, že áno. Skoré uzdravenie prajem obom chlapcom.

ena
8. apr 2009

ssissi: ano este pred poradnou sme boli, potom sa tam nazbieralo dost ludi..
takze uz mate ockovanie za sebou, ci iba poradnu?

Bol nakoniec niekto na tom ihrisku pri Dunaji?

pipi1211
autor
8. apr 2009

ahojte baby ja stredy nemozem lebo chodim poobede do roboty, nedalo by sa v pondelok, utorok alebo vo stvrtok??? 🙂

kili
8. apr 2009

tak čo, stretko bolo? my sme odišli z domu o 9tej a prišli až o 8mej večer 😝

zuky
8. apr 2009

...stretko nebolo..nebudem sa stretkovať predsa sama s petabou hi, tak na budúce 😎
pipi už normálka zarezávaš v robotke??? a kde nakoniec?

pipi1211
autor
8. apr 2009

no ja uz cez pol roka chodim do robotky ale to mam len taku brigatku kazdu stredu, preto mi ta streda vobec nevyhovuje 😒

claudinka
9. apr 2009

boli ste tam? sme isli s kamoskou okolo stvrtej okolo a ziaden detsky krik, tak sme tam ani nesli..

petaba
9. apr 2009

claudinka nie nesli sme tam boli sme sice pri tescu ale kedze ani o 3 nikto nenapisal na konika tak sme vedeli, ze tam nikto nie je 😒

A co sa tyka toho najblizsieho stretka, tak ja som za pondelok, kedze streda nevyhovuje pipine 🙂

petaba
9. apr 2009

ten pondelok plati az pre dalsie stretka... my prideme buduci tyzden aj v stredu alebo aj iny den 😅 😀

claudinka
9. apr 2009

petus aj my sme boli okolo tretej pri tescu 😀

petaba
9. apr 2009

sme sa museli minut... skoda 😒

terezka044
9. apr 2009

ahojte baby z Bratislavy a okolia, mame doma jednu valandu do detskej a studentskej izby a jeden 2miestny gauc - bordovy. vsetko v super stave, hladam niekoho, kto by to chcel - za odvoz a cenu dohodou, velmi velmi lacno 😉
fotky su v "bazari" pod mojimi aukciami, popripade blizsie info podam internou postou.
bolo by super kebyze sa dohodneme co najskor, ptorebujeme sa toho zbavit - takze ak mate zaujem nevahajte. alebo ak niekoho poznate kto by potreboval. Som z Petrzalky
dodam aj rozmery a tie fotky samozrejme.

dakujem 🙂 🙂 🙂

guga
9. apr 2009

baby, ja som dnes mala úúúúúplne voľný deň 🙂 . Babka prišla od rána a chcela strážiť malú celý deň. Tak sme si s mužíčkom skočili do kina 😀 Bolo super, prišli sme o siedmej, okúpala som malú, dala som ju spinkať a mám zasa voľno 😀 😀 😀 😀

kili
9. apr 2009

nechcete ísť niekto zajtra na železnú studničku?

pipi1211
autor
9. apr 2009

kimy sme boli dnes a bolo super 😀 😀 😀 😀

kili
9. apr 2009

pipi, to bolo mne??? 😕

capy
10. apr 2009

ahojte tak uz je vikinko doma. konecne je od vcera bez teploty. a diagnoza je:akutny respiracny infekt a funkcny selest

ena utekala som domov dat tomina spat a sup za vikinom do nemocky. chodila som za ni dvakrat za den tak som nic nestihala. sorry 😅

netmona
10. apr 2009

capy...tak fajn že , babetko už doma,,,a že bude zdravý...

petaba
10. apr 2009

Capy aj my sa s tebou tesime ze uz je Vikinko ako tak ok... a prajeme skore doliecenie 😉 A co sa tyka tej diagnozy nebude mat ziadne nasledky,nie? (dufam)

claudinka
10. apr 2009

capy drzime silno palce, nech uz je zdravucky 😉

guga
10. apr 2009

capy - super, že je už doma 😉 😉 😉 čo vlastne tá Vikinkova diagnóza znamená??? 😕

capy
10. apr 2009

baby dakujeme.

ten selest ma uz od tych pneumokokov. ked je zdravy tak je to lepsie a ked je chory tak sa mu ten selest na srdiecku zhorsi ☹ a to druhe je nalez na prieduskach. nieje to zapal ale vyrus chripky na rengenovej snimke sa to az ukazalo,lebo inak dycha cisto nic nieje pocut 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre