Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

guga
14. apr 2009

ja bývam blízko... na Lachovej... v tom oranžovom dome čo je pri ihirsku, ktoré je za políciou na nám. Hraničiarov 🙂 🙂 a ty bývaš tiež niekde blízko Billy?

kili
14. apr 2009

cha, ja bývam bližšie 😀 , preto som tam išla aj s malími pešo. je to ten terasový dom oproti bille.

pipi1211
autor
15. apr 2009

jeeeeej dnes som prva 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
15. apr 2009

... a jediná 😅

guga
15. apr 2009

nejak nám to tu viazne 😖 😖 😖

bambi09
15. apr 2009

tak trochu posuniem,my sme uz doma,len sme kazdy den vonku,tak nestiham 😝
cesta tam bola otras,kolony od BA po Zvolen,isli sme krokom,mala sa nam prekadila,prebalovala som ju na pumpe na mojej mikine,otras,nikde nemaju servis pre deti,aspon prebalovak 😠 😠 😠
naspät mala prerevala pol cesty,prebalovala som ju na stojane umyvadla a zeny cumeli,ako keby som tam robila neviem co... 😠 😝
som znechutena a rada,ze sme uz doma
tak skoro uz nikam nepojdeme...

capy
15. apr 2009

ahojte

ssissi hej to je arcadia

zuzitka vysla nas 20€ a bola mensia a aj tak sme mali problem ju zjest ale zjedli ju 😅 😀 😀 😀

my sme dnes boli u nas na ihrisku, na dostizke,za auparkom a potom pesi domov okolo tpd-cka 😅 😉

kili
15. apr 2009

capy, aj my sme dnes boli za auparkom, ale tak až okolo 18tej. ak ste zachytili zjapajúce detsko, tak to bol Samko 🙄
už som si povedala, že musím mať vždy nejaké autíčko pre neho, lebo najprv niekomu tam uchmatol a kludne sa s ním prechádzal a išiel preč, tak som nechcela, nech sa nezbalia bez neho, tak som mu ho vytrhla z ruky, to som ho utešovala asi 10min. potom chvíľku kľud a išiel sa hrať z kočíkom jedného dievčatka, to sedelo v kočíku a spustilo rev, že jej ho berie, tak som mu ho musela zobrať a zas 10min. utešovať, potom si našiel zas iný kočík, tak to už išiel do manduci na chrbát a ani mi ho tam nešlo pomaly dať, jak vrešťal. tak som hneď išla do dračika mu kúpiť a nejak mu ich asi pripevním na retiazku a pripnem mu ho o gate, nech ho nestráca

capy
16. apr 2009

my sme asi okolo siestej odtial odchadzali.tak sme sa tesne minuli 😒 mozno nabuduce 😉

capy
16. apr 2009

no idem pomali haji 😅 dobruuu 😔 😔 😔

pipi1211
autor
16. apr 2009

dobre ranko
capy a ty si nemohla v noci spat? 😅 😀

ena
16. apr 2009

bambi my sme cestovali na vychod v piatok o jednej poobede a paradne sa cestovalo, prazdne cesty, deti prvu tretinu cesty prespali, zastavku sme mali az na odpocivadle pri vychodnej, tam je fajn smyklavka s preliezkami.
my sme ostali u nasich, manzel cestoval v pondelok naspat, vyrazil tiez okolo jednej a vymakol kolonu od Ruzomberka po Zilinu, dosiel domov pred pol desiatou.. keby sme sli aj s detmi, tak by ma asi slahlo..

netmona
16. apr 2009

ena,,,to ti verím,,,my sme boli doma v KK a sme to všetko minulí,,,šlo sa fajn len, už teplo,,,,ty od kade? 😀

jaj capy,,,,ty ako stíhaš cez deň či si trochu zdriemneš? ja som nikdy nespala s babetkom ani bez, furt dačo som mala 🙂

bambi09
16. apr 2009

ena,tak vidis,keby som to vedela,isli by sme v piatok,aj ked mala nam v podstate tie kolony prespala,vdakabohu,len sa zobudila pokakana a uz hucala,tak sme potiahli az po Zvolen,na pumpu,ale radsej som ju mala prebalit v aute,len prsalo a bolo chladno,tak sme chceli radsej pumpu... 😖 😝
my sme isli spodom,aj tak sme prisli o polnoci 😝 😝 😝

jana.hcsba
16. apr 2009

ahojte!
som tu nebola asi 3 dni, tak ani neviem co sa deje. 😅 My sme stale vonku, domou chodime len papat. A ideme znova, len dufam, ze zajta nebude naozaj skaredo. 😉

capy
16. apr 2009

pipi ked mangel pride okolo polnoci domov tak pokecame splnime si mangelske povinnosti a uz sa mi spat nechce

netmona nespim cez den. sme cely den vonku. dnes sme vypadli o pol jedenastej a prisli sme az o siestej 😉 takze nieje kedy 😀 😀 😀

bambi09
16. apr 2009

capy 😀 😀 😀
to ta teda obdivujem,ja co chodime kazdy den von zaspim niekedy skor ako mala 😀 😀 😝
a som rada,ze Viki je uz ok,len ste si teda uzili,nech vas to uz na dllllllho-dlllho obchadza 🙂 😉 🙂
a si teda fakt vzorna mangelka,ked tak poctivo cakas na draheho 😀 😀 😀 😉

guga
16. apr 2009

my chodím domov len spať a obedovať. Ostatné papáme vonku, mám plnú tašku nabaleného jedla. Malej lepšie chutí vonku, doma je to večné trápenie s jedlom..

capy
16. apr 2009

bambi to dufam ze uz nas teraz bude vsetko obchadzat ☹ ☹ ☹
tak deti uz spia idem sa dat dokopy 😅 🙂 🙂 🙂
guga my aj spime vonku 😀 😀 😀

kili
16. apr 2009

my neustále niekam cestujeme, tak moc ani nemám čas s nimi chodiť niekam na ihrisko ☹

petaba
17. apr 2009

Ahojte 😀
ake mate plany, ked sa takto pokazilo pocko :( My sme dnes doobeda boli na ockovani (Hepatitida A), tak dufam ze nebudu nejake hrozne reakcie... a ked sa Nati vyspi tak ideme na chvilku do avionu popozerat obchody 🙂

netmona
17. apr 2009

capy,,my vonku, už aj cikame,,zujímave že, ešte nikdy nekakal,,,inteligentný to človiečik 🙂

kili,,,tak aspon ich unavíš cestovaním,,,šak ide leto tak už aj ihrisko a tak 😉

netmona
17. apr 2009

petaba,,,,no plán aj my mame taký že, do NAY kupiť darček svokre 😀 ,,,a otom dáke tepláky pre bobaka lebo, len teplúčke ma a už je teplo,,,

bobak spi tak mam trochu času,,lebo viem že, žehliť, umyť riad, upratať, uložiť veci ešte z cesty, pustiť pračku 50tu v poradí 😀 ,,a tak som sa na všetko vy..... 😵 a som tu lebo, neviem čo mam najprv robiť 😝

petaba
17. apr 2009

aj my uz sme aj vonku bez plienky 😎

netmona
17. apr 2009

petaba,,,no my už dlho len. v aute je to ešte rizkantne 🙂 ,, ale už sa to zlepšuje,,,ale na spanie ešte má, ale ide leto tak už len s holou ritušou to bude 😵 😵

petaba
17. apr 2009

my nemame len asi dva tyzdne vonku, doteraz sme nemali len doma, ale kedze bolo zima, tak sme ani vonku nemali kedy skusat, ale aj ked ma tak sa vypyta ... zatial mi to ale nevadi kedze Nati nema este 2 roky 🙂

petaba
17. apr 2009

Hmmm ako pozeram von oknom, tak asi do avionu nepojdeme 😠 Tak na buduce 😀

netmona
17. apr 2009

peta,,,tak to ani my, aspon do dakeho hyperobchodu pôjdeme,,, 🙂 ,,,no prognoza na vekend je tiež o ničom 😒

capy
17. apr 2009

my sme boli v madarsku. vypadli sme o desiatej a vatili sme sa o pol osmej 😅 🙂 🙂 🙂

netmona
18. apr 2009

no my ideme dnes do SC tak dufam že, bude ok počasie lebo v dome sa mi nechce sedieť,, a bobak musí mať výbeh na dvore aspon je unavený a spokojný 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre