• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
jáj, vlastne fakt, 1. a 8. mája. no tento rok to pekne vyšlo, škoda, že mi je to na veľké kulové :rolling_eyes:
21. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za to ihrisko na vajanskom a den sa prisposobim vacsine :wink:

zuzitka aj tu ti gratulujem :grinning:
21. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:

no zapis do skolky ... prihlasky sa davali uz v marci ale teraz sme uz pozvani na podrobne infosky o nastupe a tak :slight_smile:
21. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka- gratulujem k tehu :slight_smile:

a my este zo skolky nemame ziadne info ani o prijati/neprijati, nieto este pozvanku na zapis :cry:
21. apr 2009 o 22:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,ved hej,ved vy uz mate velkych chlapov,poniektore,teda aj ja :grinning: :grinning: :grinning:
len moj uz zo skolky vyrastol :frowning2: :unamused: :slight_smile: :wink:
21. apr 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena ... ani mne nic nedoslo domov, ja som nasla v skolke na dverach zoznam prijatych deti, takze sa chod radsej prejst okolo skolky :confused:

a ked som potom volala do skolky co dalej, tak mi povedali, ze v pondelok je zapis alebo teda posedenie a tam mi daju to prijatie priamo do ruk :fearful:
21. apr 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palceky nech vas vsetkych prijmu do skolok :wink:
21. apr 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja drzim palceky-so skolkami,to je taky natresk teraz???
ze je tazko skolku dostat?
21. apr 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, je nátresk, preto som sa ja na to rovno vykašlala
21. apr 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zobrali vikina az teraz v january a to som sa tam chodila kazdy mesiac pytat ci sa im neuvolnilo miesto :unamused: takze to dobre poznam :wink:
22. apr 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby poculi ste o tomto podujati ? http://www.rozpravkovyfestival.sk/index.html vyzera to velmi zaujimavo... my urcite pojdeme :sunglasses:
22. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba - ten festival vyzerá dobre :wink: ja tam pôjdem, ale neviem či Mirka vydrží na jednom mieste tak dlho :grinning: :sweat_smile: Ale ak nie, tak to aspoň vyskúšame. Keď sa jej tam nebude chcieť byť tak dlho, tak pôjdeme k svokrovcom - bývajú v Dúbravke - docela blízko Domu kultúry :wink:
22. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili- teraz by ti ich nezobrali uz len preto, ze nebudu mat v sept 09 tri roky.

zuzitka- nam ma prist mail, ze kedy je stretko, lebo byva stretnutie aj pre rodicov prijatych, aj neprijatych deti.. tak cakame a cakame ... a zatial nic..

petaba- ten festivalmozebyt syper, ale lepsie je to ais v tej TT, ze amfiteater.. ked boli raz postavicky Matko a Kubko a Ddusko Vecernicek v Auparku, Filip sa ich bal .. :confounded: On celkovo postavy v nadzivotnej velkosti, klaunov, maskotov a tak nemusi.. ale mne by sa to pacilo :grinning: Mozno ho nejako ukecame :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 14:04  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena ... tak snad uz pride coskoro mail, ze ti beru filipka do skolky :wink:

moj samko mal minuly rok v septembri 2 roky a 8 mesiacov a nezobrali by ho vobec, lebo maju dost deti 3rocnych
tak teraz nastupi, ked bude mat 3 roky a 8 mesiacov :slight_smile: no co uz, narodil sa v blby mesiac...
22. apr 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na toto mam jedno dieta este male a druhe uz velke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
mozno o rok :wink:
ale na Milu pre mamu pojdeme,velmi,velmi chcem :slight_smile: :slight_smile: :wink:
22. apr 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka ked nasa je marcova,tak to sa mam odstrelit???
to budem do septembra doma bez koruny??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
super vymyslene,mat deti a potom nemat na chleba,no uzasneee,v tomto Kocurkove prvotriednom :frowning2: :frowning2: :unamused:
22. apr 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozme si na Mili dat stretko, my ideme na 100% :wink:
22. apr 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, moj je januarovy :confounded:
vo februari mi prisiel posledny rodicovsky prispevok a do septembra ho zivim zo vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale som sa nahlasila na socialke ako osoba riadne starajuca sa o dieta do 6 rokov a platia mi dochodkove a zdravotne aspon :wink:
ked nastupi do skolky, musim sa tam zase odhlasit :fearful:
22. apr 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ale to sa da len v pripade, ze som nezamestnana a dieta je so mnou doma ...
a tym, ze som s malym doma do septembra, tak som si pracu ani nehladala a radsej pojdem na dalsiu matersku :grinning:
22. apr 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,dobre robis,ale je to teda fakt na hlavu... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja som zamestnana,ale asi si predlzim matersku nedovolenku kvoli zdravotnemu stavu malej,ak to bude nutne,aspon o rok,teda,ak sa bude dat...
do povodnej prace by som radsej nechcela sa vratit spät,ale v tejto dobe...no,uvidim,ako to bude
ale teda drzim palce s tymi skolkami,to je teda fakt des... :angry: :frowning2: :unamused:
22. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším si to Mirka dobre naplánovala - ona je augustová :slight_smile: . Tak takto o rok to bude aktuálne aj pre nás. Máme škôlku rovno pred domom, tak dúfam, že malú tam zoberú. Kedy treba deti prihlásiť do takej škôlky?
22. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga .. kazda skolka to ma inak ... my sme mali davat prihlasky v marci .. tak som utekala hned 2.marca rano pre prihlasku, hned lekarke pre potvrdenie a hned zase odniest do skolky :wink: aby sme boli medzi prvymi :wink:

treba si sledovat tu skolku, bud volat alebo my sme mali vsetko na dverach vylepene /na dverach skolky/ :slight_smile:

takze buduci rok vo februari sleduj dvere skolky :wink: :wink:
22. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzitka - ďakujem :wink:

inak máte niekto skúsenosť so škôlkou na Lachovej? ste s ňou spokojné?
22. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,
peta ba,,,fajn info,,je to zujimave, ak sa nič nebude diať tak pôjdeme :slight_smile: sa rozpravkovať
22. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga na lachovej je statna aj cirkevna, do statnej chodi Viki od Capy.

zuzitka, nakoniec ti celkom dobre vyslo tehotenstvo, prve tyzdne samko vychyta chorby a ked sa narodi babo, uz bude zabehany v skole a ty budes mat leharo s malym babom a skolkarom :slight_smile:
22. apr 2009 o 22:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena ... aj mne sa takto celkom páči :slight_smile: dobre sme to naplánovali :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

... ale nie, my sa už snažíme dlhšie, len sa nedarilo, takže som rada, že sa vôbec zadarilo :dizzy_face:
22. apr 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga ja s nou nemam ziadne problemy. vikinovi sa tam paci a aj jeho pani ucitelka je fajn. len skoda ze sme boli teraz tolko chory :frowning2:
23. apr 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pomaly do postele.dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
23. apr 2009 o 02:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy - pýtam sa preto, že dosť často vidím - teda počujem, že sú tie učiteľky na tie deti dosť nepríjemné (mrzuté a ani sa na deti neusmejú...). Neviem, či to tak musia, aby ich tie deti vôbec poslúchali, ale ešte som od tial nevidela milú učiteľku... :frowning2:
23. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok