Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
23. apr 2009

ja neviem aká je to škôlka. Ale už tak pozerám po tých učiteľkách keď už viem, že o rok sa budem musieť pre nejakú rozhodnúť...

bambi09
23. apr 2009

guga,som myslela,ze konkretne z tej skolky,co pises,ze chces dat malu tam su tie ucitelky 😀 😀 😝
tak dufam,ze nie...
a tu cirkevnu by si nebrala? teda ak su tam lepsie ucitelky...môj syn chodi na cirkevnu skolu,je spokojny,aj ked vsade sa nieco najde,ale vystriedali sme par skôl,kym sme nasli tuto,kde je spokojny 🙂 🙂 😉

capy
23. apr 2009

vikino je spokojny aj v statnej 😉 a paci sa mu tam. tak to neriesim. ak bude neaky problem tak potom to budem riesit. 😉

netmona
23. apr 2009

no uvidím aký môj bude škôlkar,,,už som tam bola 2x a učiteľký milé 🙂 ,,uvidíme na zápise ešte

kili
23. apr 2009

ena, ale ja som nechcela od septembra, ale od marca 2010, a to treba dať zápis už teraz na budúci ročník.
ja nechápem, to aby sa všetky deti rodili v auguste 🙄
čo ako s deťmi, čo sa narodia napr. v decembri? to 3/4 roka je matka s dieťaťom doma bez materskej?

netmona
23. apr 2009

kili,,,ja sa tomu tiež nerozumiem , ale asi ked to príde tak sa to rieši

netmona
23. apr 2009

😔

capy
23. apr 2009

mne vikino nastupil teraz v january 😉

netmona aj tebe dobruuu 😔 😔 😔

zuzitka
24. apr 2009

kili ... no ja som s malým polroka doma bez materskej 😨
ale som rada s ním doma .... už vidím, ako budeme revať obaja v septembri 😝

guga
24. apr 2009

bambi - veď práve, najradšej by som ju dala tam, lebo to mám najbližšie, ale nechcem ju dať niekam kde sa k nej budú zle správať. Ja by som brala aj tú cirkevnú - v podstate mi je to jedno, len nech mám doma spokojné dieťa 😀 😀

zuzitka
24. apr 2009

holky a chystáte sa niekam v lete na dovolenku?

ja by som tak rada konečne niekam vypadla ... najradšej autom do chorvátska ... nemáte nejaké tipy na kamienkovú pláž a plytké more? 😎 😎

sme boli na ostrove PAG, mesto Novalja, tam bolo super, samko mal 1,5r, vo vodičke sa v pohode prechádzal 🙂
http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/novalja-croatia...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
24. apr 2009

caute baby,tak my mame za sebou desnu noc a dnes den mega,super,extra blbec... ☹ ☹ ☹
vcera mi syn dosiel zo skoly s telotou,bolavym hrdlom,celu noc som nespala,len sme pyzama prezliekali a dnes len periem,strasne ho bolela hlava,tak som bola nejaka mimo,lebo jeho takto nebolieva pri chorobe,uz som hadala nejaku blbu diagnozu-muz s nim zbehol k MUDr.,mala dovolenku,tak behom k zastupujucej,a ze len viroza...no,dakujem pekne,ze "len"...moj spanok v keli,dnes rano mala netradicne od 7:40 rev divokych zverov spustila,som myslela,ze ma vystrie,som sa potkynala o vlastne nohy...mala okolo 12:45 zalomila a nebyt toho,ze som si predtym slahla kavu tak aj ja,ale neslo mi spat,len som pri nej driemala,som dnes jak zombie,bleda,strapata,no,uzasny pohlad je na mna aj sa uzasne citim...tak uvidim,ako syn teplota a snad sa na tu chalupu vykotime,tak je aspon klud,ziadny stres,snad nam to prospeje vsetkym...ved bude lezat aj tam a tu hodinu v aute vydrzi...ale vaham dost 😝 😝 😝
zuzitka,my dovolenka na balkone a na ihrisku pri baraku,prinajlepsom Liptovsky Jan,Praha par dni 😒 ☹ 😠
emogeon,iiiha,ake smele plany,tak drzim palceky,nech sa zadari 🙂 🙂 🙂 😉
tak ak pojdeme,prajem vam vsetkym pekny,slnecny a prijemny vikend,uzite si to s detmi,v nedelu vas mrknem,ked sa vratime 🙂 🙂 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
24. apr 2009

emog ... ano som tu ... občas 🙂 🙂 🙂

no bruško ... mne sa zdá, že už začína vytrčať 😝 😝 teda mala som veľké brucho ešte po samkovi, ale teraz ho mám také tvrdšie už 😝 mikinu som zapla len tak-tak
začínam 3 mesiac a kdesi som čítala, že ak čakám druhé dieťa, že už to môže byť vidno 🙂

no a zle mi je .... včera večer som zjedla 2 čokoládové vajíčka a išli von 😝 😝

guga
24. apr 2009

emogeon - veď môžeš ísť aj ako tehu, nie? 😵 ... tak len nech sa darí a zadarí 😉 😉

bambi - tak držím palečky, aby ste mali lepší víkend ako bol ten dnešný deň 😉

zuzitka - aj pri Samkovi ti bývalo tak zle? je iné druhé tehotenstvo?

na dovolenku sa chystáme ísť do Talianska - dúfam, že to výde - chceme ísť autom, tak dúfam, že tú cestu stále v pohode prežijem 😝

ssissi
25. apr 2009

Ahojte, po čase 🙂 .

Zuzitka, gratulujem a prajem, nech ide všetko hladko a bez komplikácii.
Bambi, no pekne, pekne, prajeme už nech ste zdraví.
Guga, len aby sme nakoniec boli radi, že naše malé vôbec do nejakej škôlky vezmú.. 😒 ☹ , pri tom stave aký je. Mám pocit, že obdobie, keď sa škôlka vyberala, už skončilo 🙄 .
Zuzitka, dovolenku plánujeme - grécko, ale vôbec netušíme že kam konkrétne. Máte nejaké tipy? A s kamienkovou plážou by v HR nemal byť problém. V chorvátsku nám bolo dobre (ešte ako bezdetní) na Makarskej riviére, aj dosť detí tam bolo, ale zas ak chcete autom, to je tak ďalej - skoro cez celé hr.

Baby videli ste? (nestíham všetko dočítať)
ak nie, tak dávam do pozornosti
http://www.bratislavskymajales.sk/ (aj pre deti nejaký program)

netmona
25. apr 2009

ssissi,,,dik za adres,ešte čumnem,,,vonku je pekne tak asi každý von....ja trochu chorá či čo,,celý človek ma bolí..

netmona
25. apr 2009

a ešte,,my tohto roku do chorvatie 😎 ,,autom tak sa teším,,už 2x ,,tak budeme spokojní aj do tretice 😵

guga
25. apr 2009

ssissi - tak to máš pravdu 😉 V posledných rokoch sa narodilo veľmi veľa detí a v predchádzajúcom období sa nejaké škôlky aj zatvorili, tak teraz sú preistotu zasa preplnené. Skúsim malú prihlásiť do tej štátnej škôlky. Dúfam, že to bude bez problémov, ak by sa dalo, tak dám prihlášku už teraz 😉 😉 😀 😀 😀

netmona
27. apr 2009

ahojte,,baby,,,,ako, čo mate nového?

bambi09
27. apr 2009

ahojte babule,tak,my sme doma,vonku je zima,fúka vietor,brrrr 😒 😒
na chalupe bolo super,len počasie sa pokazilo,tak sme boli málo vonku,ale som rada,že sme išli... 🙂 😉
syn je doma,ešte kašle,ale už nemá teplotu,tak nech sa prelieči a bude dobre,dúfam 😉
inak,ten Majáles vyzerá dobre,ale my tu asi nebudeme,uvidím,lebo malá má zo včerajšieho vetra soplíky,tak ako bude na tom zdravotne,ak dobre,vo štvrtok poobede by sme radi do tej Prahy,tak držte palce,potom už dllllho-dlho nič nebude,až do prázdnin 😝 😝 😅
a ako ste vy strávili víkend???

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
27. apr 2009

emog,tam tam muselo byť teda nádherne,a s tým teplom máš pravdu...veď treba občas aj prať,žehliť,upratať,atď.,keď je pekne,tak to ignorujem a radšej idem s deťmi von 😀 😀 😀
ale už som nabehla na svoje sadlo a mienim aj na zanedbanú domácnosť 😉 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea78
27. apr 2009

ahojte kočky

idem za vami s prosbou...

vedeli by ste mi poradiť nejakého fakt dobrého gastroenterológa v ba (pre dospelých, nie detského)? a kde ordinuje, nech si viem nájsť na neho kontakt...
nie som z ba (som z okolia piešťan) a lekárov v Ba absolútne nepoznám, takže potrebujem v tomto smere pomôcť

ak vie niekto poradiť, môžem poprosiť o info do ip, nech vám tuná neskáčem to témy nežiadúcimi príspevkami?

vopred ďakujem, andrea

zuzitka
27. apr 2009

guga ... toto druhé tehotenstvo je horšie 😝
pri samkovi som do 8tt ani nevedela, že som tehula 🙂 a teraz mi je hrozne ťažko, po všetkom je mi zle...

sme mali dnes ten zápis do škôlky, dostali sme rozhodnutie o prijatí a inštrukcie, čo treba do škôlky a tak všetko okolo toho. prvé 2 týždne sú adaptačné, prvý deň budú detičky len 2 hodinky, ďalší deň 3 hodinky, podľa potreby 🙂 tak snáď si zvykneme hneď 😉
v triede bude 20 detí. a veľa detí neprijali, rok 2007 vôbec nebrali ☹ hrozne hrozne veľa sa hlásilo tento rok vraj

bambi09
27. apr 2009

zuzitka,tak super,že vám malého zobrali 🙂 🙂 🙂
ja som mala to isté pri malej,9 mesiacov som skoro nejedla,nedalo sa,pribrala som len 7kg za celé tehu 😝 😝 😝
ale teraz si to vynahrádzam 😀 😀 😀 žeriem za dvoch 😀 😀 😀 ,ale dnes som začala šlapať na mučiacom stroji,tak snáď mi to aj vydrží,to odhodlanie 😝 😀 😀
ja som sa nevedela dočkať,kedy porodím,fakt,som sa tešila,že sa konečne najem 😀 😀 😀
tak držím palce,nech to vydržíš a nech to nie je,ako u mňa...žeby to bola krásna baba??tam v brušku schovaná??? 🙂 🙂 😉

bambi09
27. apr 2009

andrejka,je mi ľúto,ale v tomto našťastie,poradiť neviem,viem,že my tu v Karlovke na poliklinike máme aj také niečo,ale či je dobrý/á???neviem,fakt,možno baby poradia niektorá 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre