• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
baby, platí tá streda?
27. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, zuzitka - to ste ma veľmi nepotešili :frowning2: lebo prvé tehotenstvo som mala celkom v pohode a o rok by som chcela byť tehu znova :slight_smile: (ak sa zadarí) tak sa na to teším, ako mi bude stále a stále zle :confounded:

kili - na stredu hlásia na západnom Slovensku občasný dážď :unamused:
27. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jeho stretko? :dizzy_face: Ale s tým počasím je to fakt nejaké.. má do piatku pršať :angry: .
Noooo, ak má byť tehotenstvo jedno grcajúce a druhé v poho., tak ja sa na to druhé veľmi teším :grinning: :grinning: .
27. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! tak ja sa sem dostat je umenie - idu nam zubky, uz mame prvy a tak to vyzera.
je stretko? kedy a kde?
27. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka,gratulujem k zúbkom a nebojte sa baby,to predsa nie je pravidlo,s tým tehotenstvom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
moja kamoška mala obidve v pohode,bože,ako som jej závidela,ja som si to ani neužila,bola som rada,keď to skončilo a malá sa narodila :slight_smile: :slight_smile: :wink:
27. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež mala prvé tehu v pohode ... nevracala som, nepálila ma žáha, proste nič, žiadne ťažkosti, do 8 mesiaca som ešte pracovala :slight_smile:
zato teraz si to asi "užijem" :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial som 3x vracala, ale napína ma stále a je mi fakt fakt blbje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bambi ... vraví sa, že keď býva zle, tak v brušku je dievčatko, no nemôžem sa na to spoliehať :slight_smile:
ale veľmi by ma to potešilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi na to sa nespoliehaj ale potesilo by... :dizzy_face:
ja som v tehu vracala denne 5x asi do 5 mesiaca, schudla som 8 kg,, no hruza tak sa
preto aj obavam ak sa podari ci ist na dovo vobec, ale chcem...
ale my riesime dovolenku vzdy par dni pred odchodom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes bude este pekne a zajtra uz asi nie hmmm...
zrejme nase stretko odlozime ?
http://www.weatheronline.co.uk/Slovakia/Bratislava.htm
28. apr 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon ... boze 5x denne???? hruuuza...

boli ste v tej ZOO v Zline? :slight_smile:
28. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tento vikend ideme :slight_smile:
fakt ja som len na wcku bola cely den... ziadne jedlo sa u mna nezdrzalo dlho :grinning:
28. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a po tych 5 mesiacoch vracania sa to potom ukludnilo? jedla si a priberala?
28. apr 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
troska sa to ukludnilo ..viem ze na vianoce som sa konecne najedla ale musela som mat pri sebe nealko pivo :grinning:
a potom len rano a vecer zriedka....
28. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom v porovnani s tebou mne je uplne super :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citis sa tak unavene ? chodite na dlhsie prechadzky von ?
ved bud. tyzden sa stavte u nas hmm...
28. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som furt taka "o nicom" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taka skysnuta furt, bez nalady ... ja by som len najradsej lezala a spala :sweat_smile:
chodievame do mesta, minule sme boli v mekaci pri tescu lamac, tam sa samko smykal na tej velkej smykacke ... ja len sedim a sedim a kukam :sweat_smile:
aj u nas na ihrisku ... samko tam 2 hodiny beha a hra sa, ja tam trpim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vy nechodite na to nase ihrisko?
28. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som bola stale unavena...
chodime jasne na hojdacky :sweat_smile:
aj si si v mekaci dala nieco? mas chute :grinning:
28. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekame my von ked dnes ma byt este pekne..ideme na medickej a nech sa do hokeja vratime :grinning:
28. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chute ani nemam ... skor sa mi nechce nic jest, ale musim, lebo mi je potom este viac zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

o kolkej je dnes hokej?
28. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka - mne zle nebývalo a mám doma malú kočku :wink: U mna platilo to, že dievčatko "kradne krásu" - bola som vyhádzaná a vyzerala som strhane...
28. apr 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,mám to v živej pamäti,bléééé,držím palce,nech to netrvá dlho a užiješ si to príjemne,to tehotenstvo :slight_smile:
to,čo guga písala je pravda,ja teda nie som žiadna krásavica,ale v tehu som vyzerala fakt hrozne,malá si ukradla,čo sa dalo,tak si to vieš predstaviť...ale aspoň ona je pekná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj kamoška,čo mala dcérku bola v tehu škaredá,to je fakt vidno,ja to nechápem...pri Paťovi mi každý hovoril,že dobre vyzerám,pri Katke nikto,ani vlastný muž :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
emog,a vy kedy začínate snažilkovať??nech sa zadarí tak,ako chcete :wink: :wink: :slight_smile:
28. apr 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nemam pocit, ze by som bola vyhadzana alebo nejaka "skareda" :grinning: :grinning:
tak ani netusim, co to bude :grinning:

sme sa dnes stretli s Emogeon v Medickej zahrade :wink: :wink:
28. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano :dizzy_face:
ako ste zuzitka dopadli s mekacom ? :fearful:
28. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak stretko asi nie, že? tak inokedy :slight_smile:
28. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mekac? no dobre, samko zjedol bleskovo celych 6 mc nuggetiek aj s hranolkami, ja mc country a kamoska si dala tu novinku :grinning: :grinning: len teraz furt citim cibulu ... bleee ... uz som bola nad wc, ale len sliny.....

a neviem to nicim zajest :zipper_mouth:

stretko asi nebude, lebo ved sa nikto nedohodol .... :frowning2:
28. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, ma neštvi, že nikto nedohodol, však ja, keby bolo pekné počasie, tak sa dotrepem na ihrisko na vajanskom a budem tam sama? :rolling_eyes: . Však sa to dohodlo ešte minulý týždeň, sa o tom nemusí furt písať :wink:
28. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to podla mna nebolo nijak dohodnute, nikto nepotvrdil :unamused:
28. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka aj ja som pri prvom mala problemy od vracania cez rizikove a pri druhom som ani nevedela ze som tehotna, nebyt toho rastuceho bruska :wink:
28. apr 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy ... vidiš to a žiadne dievčatko sa nekonalo aj napriek nevolnostiam :slight_smile:

ja idem už do postele, lebo som mala zase náročný večer nad wc :frowning2:

majte sa :wink:
28. apr 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis na to sa neda spoliehat :wink:

dobruuu nocku a nech ti je lepsie :pensive: :pensive: :pensive:
29. apr 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja pomaly haji. nik tu nieje. dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
29. apr 2009 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi planujeme v lete a uvidime ci sa hned zadari :fearful:
a dnes je nakoniec pekne az na ten vietor
29. apr 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš