Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kili
27. apr 2009

baby, platí tá streda?

guga
27. apr 2009

bambi, zuzitka - to ste ma veľmi nepotešili ☹ lebo prvé tehotenstvo som mala celkom v pohode a o rok by som chcela byť tehu znova 🙂 (ak sa zadarí) tak sa na to teším, ako mi bude stále a stále zle 😖

kili - na stredu hlásia na západnom Slovensku občasný dážď 😒

ssissi
27. apr 2009

Ahojte, jeho stretko? 😵 Ale s tým počasím je to fakt nejaké.. má do piatku pršať 😠 .
Noooo, ak má byť tehotenstvo jedno grcajúce a druhé v poho., tak ja sa na to druhé veľmi teším 😀 😀 .

jana.hcsba
27. apr 2009

ahojte! tak ja sa sem dostat je umenie - idu nam zubky, uz mame prvy a tak to vyzera.
je stretko? kedy a kde?

bambi09
27. apr 2009

janka,gratulujem k zúbkom a nebojte sa baby,to predsa nie je pravidlo,s tým tehotenstvom 🙂 🙂 🙂 😉
moja kamoška mala obidve v pohode,bože,ako som jej závidela,ja som si to ani neužila,bola som rada,keď to skončilo a malá sa narodila 🙂 🙂 😉

zuzitka
27. apr 2009

ja som tiež mala prvé tehu v pohode ... nevracala som, nepálila ma žáha, proste nič, žiadne ťažkosti, do 8 mesiaca som ešte pracovala 🙂
zato teraz si to asi "užijem" 😝 zatial som 3x vracala, ale napína ma stále a je mi fakt fakt blbje 😝 😝

bambi ... vraví sa, že keď býva zle, tak v brušku je dievčatko, no nemôžem sa na to spoliehať 🙂
ale veľmi by ma to potešilo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. apr 2009

emogeon ... boze 5x denne???? hruuuza...

boli ste v tej ZOO v Zline? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. apr 2009

a po tych 5 mesiacoch vracania sa to potom ukludnilo? jedla si a priberala?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. apr 2009

tak potom v porovnani s tebou mne je uplne super 😀 😀 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. apr 2009

som furt taka "o nicom" 😝
taka skysnuta furt, bez nalady ... ja by som len najradsej lezala a spala 😅
chodievame do mesta, minule sme boli v mekaci pri tescu lamac, tam sa samko smykal na tej velkej smykacke ... ja len sedim a sedim a kukam 😅
aj u nas na ihrisku ... samko tam 2 hodiny beha a hra sa, ja tam trpim 😝 😝
vy nechodite na to nase ihrisko?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. apr 2009

chute ani nemam ... skor sa mi nechce nic jest, ale musim, lebo mi je potom este viac zle 😝

o kolkej je dnes hokej?

guga
28. apr 2009

zuzitka - mne zle nebývalo a mám doma malú kočku 😉 U mna platilo to, že dievčatko "kradne krásu" - bola som vyhádzaná a vyzerala som strhane...

bambi09
28. apr 2009

zuzitka,mám to v živej pamäti,bléééé,držím palce,nech to netrvá dlho a užiješ si to príjemne,to tehotenstvo 🙂
to,čo guga písala je pravda,ja teda nie som žiadna krásavica,ale v tehu som vyzerala fakt hrozne,malá si ukradla,čo sa dalo,tak si to vieš predstaviť...ale aspoň ona je pekná 😝 😀 😀 😀 😀
aj kamoška,čo mala dcérku bola v tehu škaredá,to je fakt vidno,ja to nechápem...pri Paťovi mi každý hovoril,že dobre vyzerám,pri Katke nikto,ani vlastný muž 😠 😠 😝 😀 😀 😀
emog,a vy kedy začínate snažilkovať??nech sa zadarí tak,ako chcete 😉 😉 🙂

zuzitka
28. apr 2009

zatial nemam pocit, ze by som bola vyhadzana alebo nejaka "skareda" 😀 😀
tak ani netusim, co to bude 😀

sme sa dnes stretli s Emogeon v Medickej zahrade 😉 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kili
28. apr 2009

tak stretko asi nie, že? tak inokedy 🙂

zuzitka
28. apr 2009

mekac? no dobre, samko zjedol bleskovo celych 6 mc nuggetiek aj s hranolkami, ja mc country a kamoska si dala tu novinku 😀 😀 len teraz furt citim cibulu ... bleee ... uz som bola nad wc, ale len sliny.....

a neviem to nicim zajest 🤐

stretko asi nebude, lebo ved sa nikto nedohodol .... ☹

kili
28. apr 2009

zuzitka, ma neštvi, že nikto nedohodol, však ja, keby bolo pekné počasie, tak sa dotrepem na ihrisko na vajanskom a budem tam sama? 🙄 . Však sa to dohodlo ešte minulý týždeň, sa o tom nemusí furt písať 😉

zuzitka
28. apr 2009

to podla mna nebolo nijak dohodnute, nikto nepotvrdil 😒

capy
28. apr 2009

zuzitka aj ja som pri prvom mala problemy od vracania cez rizikove a pri druhom som ani nevedela ze som tehotna, nebyt toho rastuceho bruska 😉

zuzitka
28. apr 2009

capy ... vidiš to a žiadne dievčatko sa nekonalo aj napriek nevolnostiam 🙂

ja idem už do postele, lebo som mala zase náročný večer nad wc ☹

majte sa 😉

capy
28. apr 2009

vidis na to sa neda spoliehat 😉

dobruuu nocku a nech ti je lepsie 😔 😔 😔

capy
28. apr 2009

no idem aj ja pomaly haji. nik tu nieje. dobruuu 😔 😔 😔

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre