• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ja som sa dnes vrhla na okna :slight_smile: teda len balkonove umyvam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a samko je velky pomocnik :grinning:
29. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog,tak sa snažte... :grinning: :grinning: :grinning:
my sme ani neplánovali,aj keď som túžila po tom roky a bum,podarilo sa...a to som si už fakt myslela,že budem mať jedináčika :frowning2: :frowning2: :unamused:
no,veru,keby sme nemali soplíky a nefučalo,tak sme vonku,už mi tu z toho hrabe,ale prezliekam postele,periem a konečne žehlím,tak sa nenudím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a MUDr,máme až poobede,do 18:00,tak tato skočí s Paťom,malá je už lepšie,klop,klop... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
29. apr 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka a co sa ti stalo ? nevidis cez balkon ? :grinning: :grinning:

bambi aj ja som mala v plane prezliekat ale dosla kamoska tak to zostalo len v plane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nechodite teraz ani von ?
29. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog ... pravda pravda, uz som nevidela cez tie okna :grinning: :grinning:
a dala som prat, tak som chcela vyuzit ten cas ... tak este s handrou lietam po byte :slight_smile:

a nesnazilkujete uz teraz? aby si v lete bola aspon v 3 mesiaci, aby ste na tu dovcu mohli ist :slight_smile:

bambi tiez mas upratovaci den? :slight_smile:
29. apr 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som prala dnes a upratovala v pondelok a zajtra akurat umyjem zem a ostatne po vikende :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chceme zacat ked Pauli uz nebude kojena a prestane to teplo co ma byt zevraj horuce leto...take mam plany :fearful:
29. apr 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,tak mňa okná len čakajú,budúci týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzitka,opatrneeee,nepreháňaj :slight_smile: :slight_smile: :wink: a inak,taká fľakatá som bola až v pokročilejšom tehotenstve,tak ktovie,ako to bude u vás :slight_smile: ,ale veď nech len je bábo zdravé,je jedno,či chlapček alebo dievčatko :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a to upratovanie,človek musí,ale v našom malom byte je to zbytočné,ani hodinu tu poriadok nevydrží,teda hej,v prípade,že nie je doma tato ani deti,to je raz za rok,keď sú spolu viac ako dve hodiny vonku :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja okna ignorujem :grinning:
ale kuchynu musim mat cistu aj zem a hracky rozhadzane vsade mi uz nevadia :grinning:
29. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon a klobúk dole,že ešte kojíš Paulínku,aj ja by som chcela,kým si bude pýtať naša :slight_smile: :slight_smile: :wink:
syn sa sám odstavil v 18-tich mesiacoch,povedal-nečem a bolo,dal mi košom :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli dnes zasa cely den vonku.

okna mam umyte (mangel umyval) dnes som poprala a prave periem kocik lebo uz vyzeral ako hnoj :sweat_smile: este chcem poutierat prach. ale sa mi nechce :sweat_smile:
29. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka - opatrne s tými oknami :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: ja som sa na okná vrhla pred Veľkou nocou, tak aj keď sú znova špinavé, tak ostanú špinavé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

emog - držím palčeky pri snažení, nech všetko výde :wink: :wink: :wink: inak ja sa nikdy neviem rozhýbať pri upratovaní k umývaniu zeme. Dá sa umývať iba keď malá spí a to sa mi zasa nechce, lebo si užívam chvíľku kľudu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Inak periem pravideľne keždý deň :slight_smile: :slight_smile: . V zime som mala v izbe dva sušiaky a ani tie niekedy nestíhali. Teraz keď je tak teplejšie, tak sú sušiaky na balkóne - tam to lepšie schne a navyše mi to tu nezavadzá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

capy - máš to super zariadené s manželom a oknami :wink: :wink: :wink:

dnes sme boli za ekonomickou univerzitou pozrieť koníky. Malá aj jedného hladkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: najskôr sa bála a kričala "bojím bojim" tak tatino s ňou išiel ďalej, ale keď videla, že maminka koníka pohladkala, tak sa odvážila aj ona - šikulka :wink: :wink: :wink: Potom som už len za ňou lietala s mokrými servítkami :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste našli chlapov, ktorí vám upratujú, okná umývajú??? :grinning: :grinning: :grinning:

guga ... a čo ty perieš každý deň? :confused:

neboj, umyla som vážne len balkonové dvere, tie používame najčastejšie :grinning: :grinning:
no a pritom už aj prach v obývačke a zem :grinning:
29. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napr. včera:
sme boli doobeda vonku - malá celá špinavá z ihriska - prezliekli sme sa
po spaní sa prekakala - prezliekli sme sa
poobede sme išli von, keď sme prišli domov - tak znova špinavé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak rovno do prádla :slight_smile:

a nejak ako je teplejšie, tak aj naše oblečenie je nejak viac farebné :grinning: :grinning: :grinning: , tak jeden deň periem zelené, druhý modré, potom biele, čierne.... nemávam úúplne plnú pračku, ale nemám rada, keď mám plný kôš na pranie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja v rámci šetrenia periem zelené + modré + hnedé + niekedy aj červené spolu a vždy plná pračka .... šak čo som, aby som každý deň prala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
som príliš lenivá :sunglasses:
29. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa naozaj stane, žo možno iba jeden deň v týždni neperiem... :slight_smile: ale ani mi to nevadí. Mám strašne rada, keď otovrím pračku a výde z nej tá pekná avivážová vôňa :grinning: :grinning: :grinning: Teraz keď o tom aj tak píšem, tak mám tuším s tým praním aj nejakú úchylku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale veľa si toho dnes spravila :wink: :wink: no asi sa budem musieť zajtra dokopať do toho, aby som umyla zem aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! tak tu sa perie ? dobre ze nie eurace! :grinning: :grinning:

idem trosku pocita, som tu nebola asi 2 dni :slight_smile:

emogeon: tak nech vam to vyde!!! mas pekne meno pre dcerku :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga ... fakt, si úchyl :grinning: :grinning: rob niečo so sebou :grinning: :grinning:
a kolko doplácate za vodu ... he he ? :sweat_smile:
29. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja periem skoro kazdy den. :sweat_smile: a to mam vzdy plnu pracku. periem blede, tmave a cervene. keby som mala kazdu farbu zvlast tak to by mi asi siblo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu kuknite na ihrisko v medickej záhrade:
http://zuzitka.blogspot.com/2009/04/medicka-zahrada.html

preliezky sú len pre 3ročné deti a viac, samko mal problém zo začiatku sa tam vytrepať :sweat_smile:
ale je tam piesok a moc moc velké trávnaté plochy na behanie, válanie, ... :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v medike vcera :grinning:
30. apr 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my predvcerom :grinning:

Ahojte,
zuzitka ja som mala cele tehulkovanie ukazkove... nic mi nebolo ani vyhadzana som nebola... az na par kil navyse z cokoladok :sweat_smile: A vidis babu mam doma, to na neda podla toho vobec urcit.

Som zvedava kedy sa mi zasa zorganizujeme na to stretko.... aby uz aj po lete nebolo pri nasom tempe :grinning:

Ja tiez periem dost casto.... minimalne kazdy druhy den... tych veci sa nazbiera :slight_smile:

Emog drzime palceky....
30. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga: ty ked po rodicovskej dovolenke nebudes mat pracu, tak pre teba asi jednoznacne nejaka velka PRACOVNA, taka ako vo filmoch, kopa velkych pracok :grinning: Alebo radsje cistiaren? Aby si si mohla aj podla farieb hadzat do pracky :grinning: My sme teraz u nasich a co den to sa nazbiera varka na pranie, este ze sme nabalili vela teplakov.

zuzitka: medicka je fajn, len nevyhoda, ze co dobre ihrisko, to plne deti, potom treba velmi striehnut, kde mas svoje ditko :grinning:
30. apr 2009 o 09:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sme boli v medickej okolo 14.30h, tak tam bolo malo deti, takmer nikto.
ale je pravda, ze potom neskor po 15.30h sa tam nazbierali .... asi ako vsade :slight_smile:

takze ak bude nabuduce stretko, tak chcete kde? na tom vajanskom nabrezi?
30. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby..dam vediet kedy zacneme :grinning: a uvidime kedy sa zadari :wink:
to vazne periete tak casto ? :fearful: ja periem 2-3 x do tyzdna a skor si dam zalezat aby som dala do pracky zvlast tricka, rifle ale farebne modre zelene cervene spolu...
a zuzitka aj moj manzel vysava u nas :sweat_smile: ..kukam ze uz si ma tam vystavila na nastenku z medickej :grinning:

jana.hcsba :slight_smile: :wink:
30. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog ... dufam, ze nevadi, ze si na nastenke? :grinning:

... tiez nam staci, ked periem 2x do tyzdna :slight_smile:

samko mi zaspal o 12h :confused:
som nanho kricala, lebo on sa nevie vykakat ani na zachod ani na serblik, caka az dostane na noc plienku /lebo sa este v noci pocurava/ a vykaka sa vzdy rano do pleny, kym ja vstanem. ked to nestihne, tak drzi a drzi cely den :fearful:
teraz 2 dni vobec nekakal, tak som chcela, nech sa konecne vykaka do serblika a on si ani sadnut nechcel!!!
tak som mu zatrhla telku a zavrela som ho do spalne ... no a sedel tam na posteli ... az zaspal ...
no co s nim??? :fearful:
30. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka - aj Mirka odmieta nočník aj záchod. Vie kakať a cikať len do plienky, preto sa mi aj pred dvomi dňami prekakal. Lebo som ju "mučila" s nočníkom - ona to držala a čakala na plienku a keď ju už mala, tak to išlo.
30. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga :frowning2:
samko našťastie ciká cez deň normálne sám na wc alebo vonku si stiahne gate a vyciká sa na trávičku :slight_smile:
len to hovienko.... :frowning2: bez plienky neurobí ani bobek :frowning2:
30. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka nevadi jasnééé :wink:
dnes sme boli poobede na ihrisku a takmer nikto tam nebol :fearful: zeby ten vietor ?
nasa tiez nocnik odmieta, tak nesilim nic a cakam kym bude teplo a von pojdeme bez plienky
a petaba bola tiez v utorok v medickej?...
30. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme mali ísť dnes k našim už, ale ideme až zajtra doobeda :wink:

takže sa majte pekne a užite si 1.máj :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pusto :sweat_smile:

vsetci oslavujete?
1. máj 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,tak sa predsa hlásim zo stovežatej Prahy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
síce to už vyzeralo,že nikam nepôjdeme,ale sme tu a som rada,je tu krásne počasie,boli sme v ZOO a zajtra sa chystáme ešte na Petřín,do mesta a večer okolo 17:00 domov :slight_smile: :slight_smile: :wink:
decká sú už v pohode,len malej vyliezol zúbok a už je ďalší na rade,tak je zlá,ako čertica :angry: :angry: :angry:
nervózna,uplakaná,celú noc sme boli hore :angry: :angry: :angry:tak už nech tie zuby vylezú a je konečne na chvíľu pokoj :unamused:
tak vám prajem pekný zvyšok víkendu a v pondelok sa ozvem,majte sa :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok