• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
Jej, nikto nikde? Ved sviatok bol, tak ho vsetky oslavujete pracou?

No predlzeny vikend bol fajn, mohlo by byt stale :grinning: . Vraj ma byt od utorka skaredo - prsat, tak dufam nebude, zajtra este budem teda cely den vonku :wink: .
3. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

bambi mali ste super vylet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jani asi este vsetci oslavuju :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .. už sme aj my doma, 3 dni sme boli na Záhorí :grinning:

v piatok sme boli sláviť 1.máj v Malackách v zámockom parku ... klobásy, cigánske pečienky, pivo, kofola :grinning: :grinning: :grinning:
plno plno stánkov, trampolína pre deti :slight_smile: a vela ludíííí

v nedelu bolo zahájenie rybárskej sezóny na nedalekom rybníku, takže zase cig.pečienka a kofola :grinning:
no a o 15h taký rodinný tenis ... takže program sme mali vcelku pestrý :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, zuzitka,tak si si zamlskala?? :grinning: :grinning: :grinning:
my sme už tiež doma,došli sme večer asi o 22:15,hneď som malú okúpala,vybalili sme a šli sme spať,únava nenormálna,boli to náročné dni,ale krásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
teraz musím rýchlo upratať,lebo príde Katkina krstná a ja tu mám výbuch,ale pomaly si to dávam do poriadku,tento týždeň mám veľké upratovanie,v živote aj v domácnosti,tak je to náročné,ale potom už bude dobre a ja sa budem baviť s priateľmi,už nech to mám spravené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a idete teda na tú Míľu pre mamu v BA??? my určite pôjdeme,teším sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
zajtra idem drhnúť okná,prať záclony :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musím dať sieťky na okná,lebo tie pele tu lietajú,fúúúúúúj :angry: :angry: :unamused:
tak si užívajte deň,večer mrknem :slight_smile: :slight_smile:
4. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi,,,no to ti poviem, snežiť začalo, už to mám aj v bite tie pele,,
musím kuknuť tú milu a čo jak prečo začo a možno pôjdeme aj my
4. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hen, prší! :angry:
4. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecnee prsi :dizzy_face:
4. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás ešte neprší,,,,asi ina zooona :grinning:
4. máj 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prší???
tu krásne svieti slnko :confused:
4. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili,,k vám to asi len dojde :slight_smile:
4. máj 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas na kramaroch prsalo, vsak emogeon? :wink:

sme sa chystali von prave ... ked prestalo, tak sme rychlo aspon do obchodu vybehli :slight_smile:
tak dam maleho aspon do vane, nech nam to do vecera rychlejsie ubehne :grinning:
4. máj 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo troska pokropilo
zuzitka vo vani sa bude hrat ci kupat ? :grinning:
4. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ani sa Samko nekupal, len sa osprchoval :grinning:
radsej pozeral Finley hasicske auto :grinning: :grinning:

a uz ste boli v tej ZOO? :slight_smile:
4. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,,,my ešte nie,,,a asi ani nie :grinning:
4. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona :slight_smile:

emogeon mali ist tusim do zoo do zlina, tak som zvedava ako bolo :grinning:
4. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona, furt nič nedošlo
4. máj 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute caute ani neverim ze som prisla ked tu aj niekto je :grinning:

My sme neboli este tento rok ale uz sa chystame v blizkej dobe :wink:
4. máj 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili,,nerozumiem

peteba,,,ja večer bola na nete len inde :slight_smile: ,,
5. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona ... kili asi myslela, že k nim ešte nič nedošlo ... asi ten včerajší dažď :slight_smile:
si jej písala, že to k nim asi len dojde :wink:

inak sa mi zdá, že ste sa všetky presťahovali do nejakej inej témy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žeby prisťahované do BA :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy sa niekde stahuje ? :grinning:
zuzitka neboli ale teraz stvrtok ideme do nedele aj do zlina :wink:
5. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak nám vyliezli 3 zuby naraz,Bože,to je des,spodné dvojky a štvorka vľavo,tá druhá už asi zajtra vylezie,ale teda je to o nervy,malá je celý deň mrzutá,len jačí,na rukách sa nosí,jesť nechce,už nech vylezú všetky a je pokoj,lebo sa zbláznim...a to už má hrče aj hore,to snáď nikdy neskončí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my by sme mali ísť s kamošmi do ZOO v nedeľu,ale len do tej bratislavskej :slight_smile: :slight_smile: :wink:
keď bude malá staršia,tak by sme chceli ísť do ZOO Dvúr Králové,tam je také safari :slight_smile: :slight_smile:
idem ja niečo porobiť a keď si Paťo napíše úlohy,pôjdeme von,hlásili dážď a nie je,tak to treba využiť :wink:
večer vás mrknem,užite si pekný deň :slight_smile: :slight_smile:
5. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,,,jaj,,,asi to tak bude,,mna bolelela hlava tak pomalšie myslenie, a miestami vôbe :grinning:

kili,,,rozumiem,, :slight_smile:
5. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi,,,tak pevný nerf pri tých zúbkach,,poznám to dobre,, :slight_smile:
no veru to počko, nije ako hovorili,,ale dúfam že, ani zajtra nebude lebo idem k zubárovi a dáždnik a kočiar tak horor
5. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona,díky :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak nech vám to počasie na zajtra vydrží,ja už tiež musím na preventívku k zubárovi,aj Paťo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak sa "teším" :unamused: :unamused:
5. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! :sunglasses:
no to je pocasie - Paulinka je taka ista - som uplne znicena :confounded: .
Tak po zubaroch - ani nehovorte - som aj ja bola, zaplatila som 600 sk - 20 e za blombu a som bola spokojna :angry: . a to obycka blomba!! No a minuly rok som za ne platila 300 sk - tak ze nezdrazovali ?!!! :angry:

no veru nech je zajtra pekne - mam ist k mamicke a ja chodim len s klokankou ... .
5. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zubára odkladám už pár týždňov :stuck_out_tongue_closed_eyes: zub prestal bolieť, tak sa neobjednávam stále :sweat_smile:

sme dnes ani vonku ešte neboli, ale už som dopiekla koláč, tak môžme ísť von drať topánky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
samko trochu vyrástol z odrážadla, ale jemu to neprekáža, fičí stále na tom a boty deravé na palcoch :fearful:
5. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ma uz prsat zevraj :grinning: ale vyzera ze bude tak som si ani program este nespravila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som zaspala na samkovej posteli o 19h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a on pri mne a tato na gauči :grinning: :grinning:

kde ste? čo je v telke? :grinning:
5. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUZITKA aj my sme boli na prveho maja v malackach v zamockom parku. keby som vedela mohli sme sa stretnut. skoooda :unamused:

super ste zaspali. u nas tatinko spi pri telke v obyvke. uz som ho sest krat budila nech sa ide okupat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a deti my zaspali na vikinovej posteli u nich v izbe :grinning: :grinning: :grinning:

my sme dnes boli na vylete v piestanoch. bolo super. ak sa mi bude este chciet tak hodim foto :wink:
6. máj 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým :slight_smile: téééda,my sme dnes mali noc,od 4-tej malá mraučí,nosíme sa na rukách,teraz pozeráme telku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kým sa trochu unaví a ešte snáď zalomí,už mám od nej stŕpnutú ľavú ruku,na rukách zaspí,ale akonáhle ju položím,hneď reve :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to bude zas deň,ešte aj prší,ale tak už aj to treba :slight_smile: :slight_smile: :wink: idem dnes oprať krabicu vecí,čo mi v piatok doniesla kamoška pre malú,ona má o 9 mesiacov staršiu dcérku,tak "dedíme"-ponosíme,operieme,vrátime a nezavadzia nám to tu :slight_smile: :slight_smile: :wink: ,aj krstná jej doniesla kopec vecí,tak to všetko operiem a ožehlím,dokonca jej kúpili krstní autosedačku,tak máme dve :slight_smile: :grinning: :wink: ,neviem,či tým chceli naznačiť,že máme zarobiť ešte na tretie :grinning: :grinning: :wink:
včera sme boli vonku,ale nenormálne fučalo,malá mala studené ručičky,tak sme dlho neboli,trošku ju tatinko pošmýkal na šmykľavke,pohúpali sme sa a išli sme domov :unamused:
snáď nebude cez víkend pršať...
6. máj 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok