• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
bambi, petaba bola na mili, aj my sme boli, a mozno aj dalsie baby, len sme ich neidentifikovali :slight_smile:
9. máj 2009 o 22:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
net, ja tiež nemám nikoho vedľa seba, ani manžela :stuck_out_tongue_closed_eyes: možno to ma donútilo fakt niečo robiť :grinning:
ja tiež nemám apsolútne pevnú vôlu, ale toto mi tak vyhovuje, že ma nič iné neláka a tak nemusím odolávať. však mám tú čokoládu a tá je dosť silná, že troška mi stačí na to, aby som už po ničom netúžila
9. máj 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj tak by som mala schudnúť min. 15kg, najlepšie 20kg, čiže som len na začiatku. ale dúfam, že na rok už zo mňa bude kočkaaa :sunglasses:
9. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili,,u mna to platí na opak,,ked so m nemala frajera ani mangela schudla som ,,ale ked mam nerf tak priberám
9. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
net, no však áno, aj u mňa tak
9. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano bambi bola som... si sa mohla stavit :sunglasses: S Enou sme si trosku pokvakali decka sa vysantili a isli sme domov :slight_smile:

Ena: ako ste odisli tak Natalie zacala vystrajat, behat, kricat...a to kym ste boli tam sa hrala na slusnu :grinning: A o ceste domov ani nehovorim.... vrestala ako pavian... doteraz ... teraz zaspala :angry:

Kili, Bambi: aj ja gratulujem a prajem este vela porazenych kil ;)

Ja tiez som takeho nazoru, ze najlepsia dieta pre telo je taka, s ktorou dokaze clovek stale zit. Cize ja teraz stale hovorim ze ja nemam dietu, len som zmenila trosku zivotny styl :sweat_smile:

Musim sa dokopat este k cviceniu.... uz mam doma dvdcka na cvicenie... len zacat treba :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, a ako si ho zmenila?
9. máj 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len samej sa mi doma nechce :angry:
9. máj 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, príď k nám, môžeš cvičiť a ja ti budem rátať :grinning:
9. máj 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

nejem vyprazane, mastne, sladke.... jem 5 az 6 x denne v normalnych porciach nie malych... vela ovocia a zeleniny... asi 3 l vody... pijem aj vecer kavu (bezkofeinovu) zazenie vecerny hlad a chut na mlsanie...

vela chodim... ale to vzdy ... kam sa da ist peso tam idem... ak to nie je extra dokopca to sa mi uz nechce
9. máj 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež chodím veľa pešo. išla som aj od nás (TPD) pešo na dlhé diely (to som skonštatovala, že sa majú volať skôr vysoké :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) alebo s kramárov domov a tak. A jasné, že jedno dieťa v kočíku a druhé na chrbte.
9. máj 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez take trasy mam rada... z racka na antolsku a tak :wink:
9. máj 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela denne min. 2h chodiť, ale zistila som, že bratislava je nato nejak moc malá :grinning: . s tých kramárov mi to trvalo 1,5h
9. máj 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez po meste neurobim viac ako hodku a pol tam aj spat
9. máj 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,vidím že sa uchodita,,ja mam rada rýchlu chôdzu,,,a tep mi stačí 125 za minut :dizzy_face:
10. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknú nedelu,,,, modelky
10. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tééééda,kili a petaba,vy ste dobré turistky :grinning: :grinning: :grinning: to ja som max.peši s kočíkom prešla z DD po Nový most :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chodiť tu po tých kopcoch je hrúza :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ideme sa chystať do ZOO,je tam krásne,tak to treba využiť :wink: večer vás mrknem,užívajte si zvyšok pekného víkendu... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja prajem peknu nedelu... prave som sa vratila z aquathermalu Senec ... bola som na babkej jazde... uuuuplne sama (bez malej :sweat_smile: ) bolo super... teplucko, voda perfektna ... no skraaaaatka fajn :grinning:

Bambi ako bolo v zoo?
10. máj 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no vám to chudnutie ako dobre ide, no super :wink: :wink: :wink: . Ja som tiež nejak s chudnutím "zmrzla". :fearful:

My sme dnes boli v Prátri - bolo super :slight_smile: :slight_smile: . Malá sa vozila na vláčiku aj na lodičke. Ale ten vláčik u Mirky vyhral :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola na výstave psov mrknúť (keďže nás opustila nedávno naša Annie :pensive: ), no a vybrala som si plemeno Spinone italiano, no že ja nechcem nič bežnejšie ako napr koker :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . kde ja ho teraz budem zháňať? :zipper_mouth:
10. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.my sme boli cez vikend u nasich na zahrade. opekali sme, sadili a tak. bolo super. vikino ide zajtra konecne do skolky tak som zvedava ako to zvladne. bol doma vyse mesiaca :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

petaba drzim ti palce k dosiahnutiu vodicaku. nieje to az tak tazke :wink:
10. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri robení vodičáku som vymyslela jednu fintu a fakt to funguje. V knižke, čo dostanete, také tie otázky a k tomu pár odpovedí a vybrať tú správnu, tak ako prvé si zakrúžkujte tie správne odpovede bez čítania. potom si prečítajte otázky a LEN tie správne odpovede. no a keď dostanete zadanie na skúškach, tak stačí zakrúžkovať odpoveď, čo vám najviac hovorí :sunglasses: :grinning:
10. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili dobrý typ :wink: skusim
10. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :wink:

... ja som začala chudnúť, dala som dole 2kg a potom som zistila, že som tehu, takže sa chudnutie odkladá :grinning: :grinning:

dnes mám za sebou prvý UZV, videla som miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
samko bol so mnou a furt chce, aby som mu ukázala tú fotečku s UZV, prezerá si bábätko :dizzy_face: :dizzy_face:

peti ... držím palec s tým vodičákom :wink:
11. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,no dnes sup den,,,MM nedjde laptop, mne už len škrieka v PC, bobak neviem čo robil ale privalila ho komoda,,odniesli si to len 2 prsty,,na pohlad to bolo horšie,,,no den D
11. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera,,,celý den vonku, tak sme tase uťahaní prišli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa musím prinútiť jesť, vôbec nemám náladu :pensive: a to predtým, keď som mala depku som vždy tlačila do seba a teraz je to naopak.
tak idem si spraviť ovocný šalát :rolling_eyes:
11. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok