• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
možno, že za pár mesiacov, už budem aj ja hrdou nositeľkou tehotenskej knižky :wink: :wink: :wink: :grinning:
13. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga ... no bodaj by :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky prave som dorobila pozvanku na narodeninovu oslavu, tak ak chcete kuknite :grinning:

pre porovnanie

na 1. narodeniny
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=2758029#navigator

na 2. narodeniny
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=2758028#navigator
13. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééj,petaba,to je chutnučkéééé :slight_smile: :wink: :wink:
a dobrá taktika na chlapov... :wink: veď keď sa zadarí,tak už im iné nezostane,ako sa tešiť,nie?? :wink: :grinning:
13. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi dakujem za pochvalu :slight_smile:
13. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak vam drzim palceky nech sa zadari a nech presvecite chlapov :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

petraba peknucka pozvanka :slight_smile: sikulka si :wink:
13. máj 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba: 1*** :slight_smile:
14. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba si vravela ze az do noveho domu porodis :dizzy_face: ci ta znova ovialo materstvo :grinning:
btw moj plan je tiez na 5/2010 a chcem niekde na dovce otehotniet..hihi ale si planujem cooo ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas zalezi na mne ..MM sa mi prisposobi kedy budeme tehu :grinning:

petaba velmi pekna :wink:
a mozno tu budeme viacere naraz tehulkovat :dizzy_face:
14. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba,,hezké :slight_smile:
bublina z,,ty už v BA,,či ete nie? :slight_smile:
14. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no emogeon,,nestraš,,aj ja idem na dovolenku ale nie otehotnieť,,na to su už mladšie :slight_smile:
14. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
netmona a čo Ty už do dôchodku sa chystáááš?? :grinning: :grinning:
chceš mať jedináčika? :slight_smile: my ešte nad tretím uvažujeme,vždy som chcela veľkú rodinu... :slight_smile: :wink:
14. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi to je super :dizzy_face: takze este do tretice bude baby :wink: a kedy planujes ?
netmona hadam sa nechystas fakt na dochodok :fearful: tot moj plan nech tam nesedim na wc a uzivam dovcu lebo
dalsi rok urcite nepojdeme ak bude babo
14. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,zatiaľlen snívam :grinning: malá ma dostatočne vyčerpáva,ale keby som mala istotu,že malé bude v poriadku,išla by som tak za rok do toho,len čo som si s malou v tehu užila,preplakala som X nocí,tak sa bojím :frowning2: :frowning2: ale veď uvidíme,chuť by bola...len nabrať odvahu,keď sa pritrafí,nepoviem nie,ale tak nejako že hup na to-neplánujem teraz :slight_smile: :slight_smile: :wink:
14. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky?hajáte,keď je zima?? :grinning: :grinning: :grinning:
až na druhej strane som vás našla,u nás na balkóne je 10 stupňov,normálne prikurujeme ohrievačom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona, jop, uz sme naspat v BA, ale tusim sme z tatier doniesli aj tu kosu :unamused:

bambi, parada a klobuk dole. ja sa aj druheho trosku obavam lebo tehotenstvo bolo sice v pohode, ale potom to bolo dost narocne - koliky, minimum spanku a aj nadalej je betaaarka poriadna. a umraucana :o)
14. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nebojte sa kazde tehu je ine. viem podla seba. pri vikinovi so bola na rizikovom a ked sa narodil tak som ani nevedela ze ho mam. prespal celu noc od narodenia,nemal koliku ... no proste babika. a tomino tehu v pohodicke a ked sa narodil tak maval koliku, celu noc este ani teraz neprespi.... proste zive striebro :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta - pozvánka je peknučká - aj ja by som chcela byť taká šikulka :wink: :wink:

bambi - aj ja som si užila počas tehotenstva, tiež som preplakala noci aj dni :cry: :cry: :cry:
ale idem do toho znova a dúfam, že za taký rok a pol budem maminka už dvojnásobná :wink: :wink:

bublina - my sme si tiež pretrpeli koliky - to je strašné, keď malinké chúdiatko si nemôže ani "puknúť" ale všetko tieto obdobia prejdú a bude dobre. Počkaj na obdobie vzdoru, obdobie: "JA SAMA"... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
14. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga, tak na ten vzdor sa uz tesim :slight_smile: som zvedava, co nas caka lebo mala vzodruje uz teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás už aj to je občas,už nechce,aby sme ju pridržiavali,ani keď padá :grinning: :grinning: nás odháňa,taká je vtedy podarená... :grinning:
guga,ja som mala blbé tehu,ale pretrpela som to s Katkou,s Paťom to bolo lepšie,ale plakala som kvôli tým diagnózam,čo nás pri malej strašili,10 syndrómov a VVCH srdiečka jej nezistili ani na morfologickom UZV :frowning2: :unamused:
tak toho sa bojím,grcanie aj nejedenie sa dá vydržať,len už ku koncu som sa nevedela dočkať,kedy to skončí a ja porodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - vracanie netrápilo ani mňa - to by bolo v pohode. Ale na začiatku tehu ma posielali na potrat, lebo že bude postihnuté bábo (bola som v piatom týždni na rendgene srdca - vtedy som ešte nevedela, že som tehu...) a moja gynda hovorila, že to sa ani neoplatí zisťovať, že to musí ísť preč. Ešte teraz by som bola schopná ju skopať za to do kocky - SVIŇA JEDNA!!!! :angry: :angry: :angry: Dali sme si všetko preveriť v ružinovskej nemocnini - je tam špecializované odd., ktoré sa zaoberá výškou ožiarenia...
A potom zasa ku koncu tehu som si dala s malou dušičkou spraviť ECHO plodu - tam mi zisťovali, či malá nezdedí moju chorobu srdca. To aby boli pripravení lekári pri pôrode, keby nebolo všetko OK. Mne zistili chorobu srdca, keď som mala štyri mesiace - chúďa moji rodičia - veľa si so mnou v tomto vytrpeli... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,tak tú kravu by som fakt nakopala,niekedy treba počúvať skôr svoje srdce,ako lekárov,ale pochybnosti má človek aj tak :frowning2: :frowning2: úplne Ťa chápem,ja sa o malú veľmi bojím,aj keď operácia zatiaľ nie je potrebná,ale ktovie,mne to povedali v pôrodnici,čo som sa naplakala,bola tam taká véééľmi zlatá lekárka,ma utešovala,že sa nemám trápiť,lebo prídem o mlieko,ale tak to sa nedá,keď nevieš,čo s malým je,až po sone som sa trochu upokojila,ale primár Divinec bol bohový,vedel všetko odľahčiť :slight_smile: :grinning:
14. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozila jej operácia????? :fearful: a čo znamená presnejšie tá jej diagnoza?
človek vie, že má byť silný a vydržať, ale nedá sa to splniť na rozkaz - to poznám - slzy sa hrnú samé....
14. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi sme mali zle afp testy tak som bola mesiac na tom tak ze co bude ked nahodou..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

guga az zle mi ostalo :frowning2:

mojej sesterke ked sa narodila mala tak ju behom prveho mesiaca operovali tri krat. chudatko najprv pruh, potom sa jej zamotali crievka a este nieco na srdiecku
14. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy - malinká si musela chúďa veľa prežiť a vytrpieť - má toho našetrené na celý život...
z čoho môžu mať tak malinké bábetká pruh????

trošku zmením tému - za chvíľoučku budú naši vystupovať naši na Eurovízii - ako 8. v poradí. :wink: :wink: :wink:
14. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak už spievali,boli dobrí,len takých je tam viac :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
guga,malá má defekt medzikomorového septa-čiže priehradky,má tam takú dieročku,ktorá sa vďakabohu zmenšuje,z 1cm po narodení naposledy v zime to bolo do 2mm,tak aj lekár dúfa,že sa to uzavrie samo,sú aj horšie diagnózy,ja viem,bohužiaľ,capy čo píšeš je hrozné :frowning2: :frowning2:
14. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - nič nepoteší viac ako keď sa dieťaťu zlepšuje zdravie :wink: :wink: :wink: držím palce, aby sa tá "dieročka" stratila úplne. :wink:
14. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj kolegynin maly mal pruh hned ako sa narodil. tak neviem mozno sa natrapili ked sli na svet. neviem :unamused:
14. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,si zlatá,ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a ten pruh je dosť častý u detičiek,to je fakt,ale dnes som čítala v Mama a ja smutný príbeh,že malé dieťatko odmieta jesť aj piť-úplne,museli ho kŕmiť sondou-hrozné,klobúk dole pred mamičkami,čo majú choré deti a zvládajú to :frowning2:
14. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja obdivujem vsetkych co maju dlhodobo chore deticky. mne stacili tie nase chvilky v nemocnici. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok