Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

guga
14. máj 2009

tak to áno, to musí byť strašne silná osobnosť taká mamina... obdivujem také ženy - vlastne aj chlapov, ktorí to zvládajú... také by mali nejak odmeňovať a pomáhať im...

bambi09
14. máj 2009

áno,to sú celebrity,nie tie pipinky z TV 😠 😠

capy
14. máj 2009

o tie pipky z TV by som ani bicykel neoprela 😠 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
14. máj 2009

capy 😀 😀 😀 😀 😀

capy
14. máj 2009

no my sme teraz nastastie zdravi,tak uvidim dokedy nam to vydrzi 🙂

bambi09
14. máj 2009

emogeon,ďakujeme... 🙂 🙂 🙂

capy
14. máj 2009

zachvilu pride mangel tak idem. papa a dobruuu 😔 😔 😔

netmona
15. máj 2009

capy,, 😀 ...tak vidím že popolnoci nechodím len ja spať

capy
15. máj 2009

urcite niesom jedina. ja sa skor ani len nedostanem k posteli. kym si preklikam kona,pozriem moje serialy a nieco porobim tak je vzdy po polnoci 😅

spat sme sli o pol tretej 😅

bambi09
15. máj 2009

ahojte 🙂 😉
capy,my sme išli spať o 2:00 😉 😉 tak klíďo... 🙂 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
15. máj 2009

no vidíte,koľko nás je-ponočníčok 😀 😀 😀
capy,zlatú fotku máš,aj ostatné,ale tá z nemocky je smutnááá,ach jaj ☹ ☹
baby,čo dnes robíte??

bublinaz
15. máj 2009

baby, tak ja zalamujem najneskor 22.30 :o som zvedava, kedy sa opat dostanem k takemu ponocovaniu lebo "od prirody" som nocny vtak ,hehe. len mala mi poprehadzovala rezim 😝

bambi, my sme dnes boli aj na ihrisku aj v SJK aj doma 🙂

ssissi
15. máj 2009

Ahojte kočky, dočítavam vás a zdravím všetky.
Jaj, bambi, dúfam, že sa dierka na srdiečku zrastie. A s detským dr. Divincom mám tiež len dobré skúsenosti - bol pri pôrode mojej malinkej, ošetril ju po pôrode a chodili sme k nemu do rizikovej poradne pre novorodencov. Veľmi príjemný lekár, taký anjel a fajn všetko otočil na humor 😵.

Petaba, krásne pozvánky, jedna krajšia ako druhá.

Kočky čo plánujete tehotenstvo, nech vám to vyjde ako si želáte.
My tak za tri roky, ale možno príde skôr, možno neskôr... veď uvidíme. Aj keď neviem, neviem, či muža o tie tri roky presvedčím, sranda, že väčšinou sú proti ďalšiemu bábu muži, akokeby oni boli tehotní, grcali, rodili, boli pozašívaní, kojili, v noci boli hore atď.atď. 😖 😒 😝 no čo už s našimi slabšími polovičkami 😀

capy
15. máj 2009

bambi hned som kludnejsia ze niesom jedina co chodi tak skoro spat 😀 a dik za fotky 😉

ssissi kde sa tulas? kedy sa uvidime?

ssissi
15. máj 2009

ahoj capy, tu, všelikade 😵 . Kedy sa vidíme, ja už to nechcem zakríknuť, lebo stále niekto ochorel, keď sme sa bavili, že kedy sa vidíme, ale tak úplne potichu hovorím (priam šepkám, pre istotu) - žeby cez týždeň, ak nebude pršať? ja som teoreticky voľná aj v nedeľu poobede.

ena
15. máj 2009

capy a ssissi: a vy dve ste sa uz stretli nazivo, ci stale len planujete? 🙂

capy
15. máj 2009

ena len planujeme 😉

ssissi tak snad cez tyzden nam to uz vyjde

my ideme v nedelu poobede ku kamosom do samorina na navstevu. tak to asi nestihnem 😉 teraz zistili ze cakaju babo tak im ideme osobne zagratulovat.

bambi09
15. máj 2009

ahojte babulky,my sme boli v meste,vrátili sme sa až večer 🙂 🙂 😉
ssissi-ďakujeme,áno MUDr.Divinec=anjel,keby takých bolo viac,ach jaj 🙂 😉 😀
capy,aj my máme kamoša v Šamoríne,ale je slobodný "starý"mládenec,tak tam bábo nehrozí 😀 😀 ale ešte sme uňho neboli
a ssissi,aj my to tak máme,kopec návštev dohodnutých padá na chorobách detí,raz my,raz oni a tak na striedačku ☹ 😒 ale tak ide leto,snáď už decká vydržia bez chorôb 🙂 🙂 😉
capy,ja som stará nočná sova,len čo máme malú,spím,kedy sa dá,lebo nikdy neviem,kedy najbližšie mi dopraje,ale aj tak chodíme neskoro s mužom hajaja 😉 😉 🙂

ssissi
15. máj 2009

ena, z nás sú zatial stále len plánovačky 😅 😀
tak capy pekne oslavte, to je krásny dôvod na oslavu 😉 🙂 .
jéééj, som čítala pár strán dozadu, že ktorá čo robila pred MD, a tu samá úradníčka 😀 .
Tak pridávam sa do klubu úradníčiek 😀 (ak ešte bude práca po RD, kríza 😔 ), teda taký poloúradník, stretávka aj s klientom, riešenie sporov a tak, pre niekoho negatívna, pre mňa zaujímavá práca, ale robila som všemožné, nemožné od strednej školy, vrátane čapovania piva, predaja zmrzky...... 😀

ssissi
15. máj 2009

bambi, hej, hej, tiež nejak dopredu neplánujem, lebo raz jedno dieťatko problém, raz druhé, sa to ani neoplatí moc dopredu.

bambi09
15. máj 2009

ena,som kuki Tvoje albumíky a téééda,takých Ty máš fešáčikov,héééj???tak jedného rezervuj pre našu malú,keď dorastú... 🙂 😉 😀 😀
krásne,veselé,farebné fotky,ja som už dlho nepridávala,musím pofotiť rodinku a pridám...fakt pekné 🙂 🙂 😉

bambi09
15. máj 2009

ssissi,tak veru,radšej neplánovať 😒 ale rovno na vec 😀 😀
a teda aj ja som prešla kadečím,ale všetko poctivá makačka,za nič sa nehanbím 🙂 🙂 😉

capy
15. máj 2009

bambi toto je moj frajer zo zakladnej skoly 😅

ssissi jasne ze oslavime,ale vacsia radost bude ked sa to narodi, lebo uz je na rizikovom ☹

ssissi
15. máj 2009

Hej, hej, ena má fešáčikov, môžem potvrdiť aj z videnia naživo, tak premýšľam, že druhého berem ja pre našu malú 😀 a aj capy má fešáčikov, no už sa len rozhodnúť 😀 😀, ak sú ešte voľní . Nejak málo chlapcov sa rodí (aspoň v mojom okolí samé dievčatko), tak musíme už teraz myslieť na budúcnosť našich krásavíc.

Kočky ja idem. Dobrúúúúú

capy
15. máj 2009

ssissi u nas je volny len tomino. vikino kazdemu hovori ze on ma frajerku simonku 😀 😀 😀

ena ma fakt zlatych certikov 🙂 🙂 🙂

ssissi
15. máj 2009

No ale Tomino je mladší od našej, sakra 😀, no ale pár mesiacov hore dole by nemuselo vadiť 😅 . A Viky nemá chybu 😀 😀 😀 .
dobrúú

capy
15. máj 2009

tak ak nevadi ze sme mladsi tak ich uz zoznamime a uvidime 😀 😀 😀

dobruuu 😔 😔 😔

capy
15. máj 2009

u tu nik nieje tak idem kuk 28 dni po tom. tak sa majte a neponocujte dlho 😀 😀 😀 dobruuu 😔 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre