Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kili
15. máj 2009

kde ide 28dní?
ale už to asi aj pomaly končí

capy
16. máj 2009

kili bolo na prime 😉

bambi09
16. máj 2009

ahojte baby,čo štrajkujete?? 😕
my sme boli vonku,ale dostali sme sa až do Múzea dopravy,malá sa vyspala,chceli sme ísť na Vajanského nábrežie do SNM,ale boli sme tam 3x a boli také šóry,že nás prešla chuť tam čakať s kočíkom,krosničku sme samo nezobrali 😝 😝 tak sme si zašli potom do Mc Donaldu 😝 ,dali sme si ešte zmrzlinu,prešli sa po Korze a išli sme domov,bolo aj tak super,ale zajtra už len k nám na ihrisko,už sme uťahaní 😀 😀 😀
budúci víkend asi skočíme do Ikea,tam sa dá kdekoľvek posedieť v kresle... 😀 😀 😝
a čo ste vy dnes podnikli??

capy
16. máj 2009

my sme boli len u nas naokoli 😉 okolo dostizky a pri dome. zajtra ideme k tomu kamaratovi do samorina. 🙂 🙂 🙂

bambi09
17. máj 2009

baby,ahojte,našla som vás až na druhej strane,nikde nikto,asi ste všetky von 🙂
my sme doma,lebo sme mali príšernú noc,malá každú hodinu bola hore s revom,od 4-tej do 5-tej revala hrozne,tak sme sa s mužom striedali a nosili ju na rukách,lebo už je ťažká na nosenie 😝 potom sa ukľudnila,ale stále bola hore často,dnes sa jej spustili soplíky,tak buď vylezú ďalšie zuby 😝 ,alebo zas bude chorá ☹ 😒 😠
Bože,kedy už tie choroby skončia?? 😠
tak som ako mechom udretá,dnes asi káva u nás bude fičať 😝 😀
peknú nedeľu všetkým 🙂 🙂 😉

ena
17. máj 2009

bambi09; do SNM bolo treba ist este doobeda, manzel s Filipom isli okolo 11tej a pohodicka, potom isli okolo poobede a vraveli ze ine rady...

bambi09
17. máj 2009

ena,my sme doobeda vždy out-naša princezná spí do 12:00 minimálne,ale veď tam môžeme kedykoľvek skočiť...cez víkend 🙂 🙂 😉

bublinaz
17. máj 2009

pozeram, ze za vikend tu toho vela nepribudlo, co je celkom fajn, aspon nemusim vela citat, xixi 😝
my sme tiez konecne poriadne dychali cerstvy vzduch.

ssissi
17. máj 2009

Ahojte kočky, a čo bolo v SNM, nejaká akcoška, že boli rady? 😕

bublinaz
17. máj 2009

noc muzei 🙂

ssissi
18. máj 2009

jaaaaj, ach ano, niekde som to pocula a vyletelo mi to z hlavy, bubli, vdaka 😀

Baby, mám dylemu, ísť či neísť na depeche mode 😕 . Len koncert začína o 20,00, čiže treba tam prísť samo že skôr a malá chodí spinkávať o 21,00, takže najskôr budem sedieť na zadku doma 😀 😅

zuzitka
18. máj 2009

ahojte ...to som sa ale načítala ... 3 dni som ti ani nekukla 😝

ssissi ... na DM? ak ešte náhodou zoženieš lístok, tak jasne že choď 😉 😉 😉 😉
ja som bola na koncerte Lenny Kravitz ... minulý rok 😉
veď tato sa postará o dieťatko, no ne? 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
18. máj 2009

zuzi, práveže s tatom 😅 , tak tam je problém zakopaný.
Lístky môžem mať, len krpčeka by musel uspať niekto iný (asi dedka poprosiť) a to sa ešte nikdy nestalo. Emogeon, nekojím už mesiac, ale neviem neviem aj tak to vypratanie malej do postieľky + zaspinkanie.... môžem váhať ešte 2 dni, ale vidím to na to sedenie doma 😅

netmona
18. máj 2009

ahojte,,,tak dnes máme hic,,potila som sa vonku,,,
ssissi,,,no ani náš bobak ešte nezaspaval s cudzím,,tak neviem ako by to dopadlo.. 🙂

bambi09
18. máj 2009

ahojte 🙂 🙂
tak ssissi,Depeche riešiš??nerieš,choď...ja som mala pozvanie od kamošky na Michala Davida a nešla som-ťapa,ale nabudúce nezaváham,treba si užiť,kým sa dá 🙂 🙂 😉
zuzitka a kdeže si nám bola?veru som Ťa tu postrádala 🙂 😉 na Lennyho Kravitza nám tu boli kamaráti až z Košíc,dokonca s bábom v brušku,len sa nepriznali,prespali u nás 😀 😀
netmona,veru je tam na skapanie 😝 😝 😝

zuzitka
18. máj 2009

ja chodím každý víkend k našim na dedinu 😀

samko si zvykal zaspávať s mojou mamou už od malička, keďže sme tam každý víkend .... to ja už aj po diskotékach chodila, ked mal snáď 1 rok 😀

a na koncerty ... bola som na Desmode raz do roka, tato to zvládol super 😀 😀 😀

akurát ked mal samko asi 5 mesiacov, tak som mala stretavku z gympla, nebola som dlho, okolo 23h som bola doma a tato so samkom na rukách, čo mu nechcel zaspinať 😀 😀 čakal pekne na mňa. až sa vrátim 😀

bambi09
18. máj 2009

zuzitka,tak to Ti tak v dobrom závidím,môcť vypadnúť na víkend z BA na dedinu,ooooch 🙂 🙂 😉
a Ty si taká diskotéková??my sme sa s mužom bavili,že či by sme šli a veru neviem,mám pocit,že by nás ani nepustili už-sme staré vykopávky,ale kamoška stále o tom básni,tak ktohovie,možno pôjdeme a tak to tam roztočííííme... 😀 😀 😀 😀 my máme blízko Casey,ale tam mi to také snobské pripadá,podľa tých áut,čo tam parkujú vždy 😀 😀 😝

bublinaz
18. máj 2009

ssissi, urcite chod. o osmej bude este len predskokan. koncert zacne o deviatej, tak krpcekovi cez den trochu skrat spanie a vecer hadam odkvecne skor. ja som bola na PCD, ked mala mala asi pol roka. uspala som a sup na koncert 🙂

zuzitka - vidiek je super. my sme boli v sobotu u kamaratov v blahovej a teda bolo to uplne blahove 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
18. máj 2009

pussy cat dolls 🙂

hm, zabavit by som sa sla aj ja, nemusi byt ani disco. aj posed na nejakej teraske, ked sa vecery oteplia, by potesil 🙂

bambi09
18. máj 2009

bublinka,tak to by som aj ja brala,večeru pri sviečkach na teraske reštiky,len malú nemáme s kým nechať-babky u nás nefungujú,my sme na princípe-urob si sám,staraj sa sám,ale keď malá podrastie,krstná postráži a rada a my pôjdeme 🙂 😉 😉
emogeon,tie cigarety vadia aj mne,ja by som brala úplný zákaz v reštike aj na verejnosti 😠 😠 😖

bublinaz
18. máj 2009

bambi, ani u nas babky nefunguju, su daleko 🙂 krstnu sme uz asi dvakrat vecer otestovali, a celkom fungovalo 🙂

a pridavam sa do klubu odporcov fajcenia, fajciarov a hlavne zafajcenyhc priestorov 😠

capy
18. máj 2009

ahojte my sme mali noc des. tominovi sa vecer pustili z nicoho nic sople, teplota. kazdu chvilku sa budil no hroza, chudatko moje. este aj dnes je taky. cely den mu tecu sopliky. som zvedava aka bude tato noc. ale aspon viem dovod rano som nasla v puse vytrcat 9 zubok 🙂 bambi takze skoro ako u vas 😅

aj ja by som brala zakaz fajcenia vsade na verejnosti, v restikach a tak 😠 😠 😠

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
18. máj 2009

emog, ja poznam iba zero v meste. kde inde je este cisty vzduch?

guga
18. máj 2009

ssissi - my sme boli v Tatrách - to bol ešte len január a malá išla spať k babke a dedovi. Ešte nikdy pred tým nezaspávala na nočný spánok inde ako doma, ale zvládla to super. Deti sa prispôsobia skôr a lepšie ako rodičia 😉 😉

bambi - ja ti dám vykopávka 😀 😀 😀 😀 ja som mladšia a tiež ma teda diskotéky neťahajú. Nebola som na diskotéke asi 6 rokov 🙂 🙂 🙂

bublina - aj ja by som radšej brala ten posed na nejak príjemnej teraske s miešaným nealko nápojom 😉 😉 😀 😀

ja tiež neznášam zafajčené priestory - v Petržalke v Terne je taký grill bar a nefajčí sa tam - iba v lete na terase (ale zatvárajú sa tam dvere, tak nejde ten smrad do vnútra)

my chodievame tiež cez víkendy preč z BA, ale na noc chodíme domov 🙂

bambi09
18. máj 2009

tak veru,fajčiari u nás majú raj-veď kto by plnil štátnu kasu,že??? 😠 😠 😠 😖 😒
mne vadia aj nákupné centrá kvôli tým cigaretám,je tam nahulené ako v krčme,či je to Aupark,Avion alebo Polus 😠 😠 😒
capy,tak to je mi ľúto,u nás to isté,takže Ťa úúúúplne chápem... ☹ ☹
snáď to drobcom rýchlo prejde,aj keď teda to počasie je otrasné 😝 😝 jeden deň zima a druhý deň hic 😒
zo mňa dnes pri šlapaní tieklo,som si musela uteráčik na krk dať,fuj 😀 😀 😝

petaba
18. máj 2009

Ahojte tak ja sa hlasim po par dnoch.... odisla mi zakl. doska v pc a uz sa neda zohnat ☹ ... tak sme to nastastie vyriesili a kupili sme new notebook... tak sa teraz pri nom vytesujem 😀

Nas sopliky trapili asi 2 az 3 tyzdne a teraz sa to uz lepsi kazdym dnom... nastastie, lebo Nati bola neznesitelna.

Co sa tyka tych fajciarov, ja som bola velmi silny fajciar, ale teraz mi to straaaasne vadi.

Ja som zacala teraz ako ma mala 2 roky trosku chodit von... ale to je este v ramci tej mojej autoskoly... ze po nej este ostanem trochu vonku na kavicke so zuky... u nas na racku v Red Caffe... Nati ale poslusne caka az kym sa nevratim skor spat nejde. Ona este nikdy nebola inde ako doma... a ked cez den tak to bola zatial len par krat s krstnou... ale uz si pomaly zvyka.

Emog ja som tiez chodievala casto do Harleya... mozno sme sa tam aj stretli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre