• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
zuzitka,z vlastnej skúsenosti-zábaly alebo vlažná sprcha a potom zabaliť do teplého,aj keď také malé dieťatko-neviem,ešte sirup by mohla dať a Viburcol čípok homeo je výborný,nám pri zúbkoch len to pomohlo...
držím palce malému aj maminke,nech to zvládnu :frowning2:
20. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga :grinning: :grinning: :grinning: to na toho psa :grinning:
a na tú kávu môžeme aj skôr,veď tatkovia detičky postrážia raz za "uhorský"rok,nie??
váš tatinko má teda večernú pracovnú dobu??či som blbo pochopila?? :wink:
20. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka - my sme dávali sirupčeky a kombinovali sme každé štyri hodiny: Nerofen pre deti a Panadol Baby. Dúfam, že to pomôže, držím palčeky.

bambi - náš tatino má prácu cez deň - domov príde okolo piatej a potom každý večer ešte späť do práce. Ale nanavyberá si, raz to tak je, tak to tak je :unamused: Nič s tým nespravím a už som si na to zvykla.
On postráži malú, ale to by som radšej zverila svokre, aby ma nenaháňal, že musí ísť do práce :wink: :slight_smile:
20. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,veď ja nič v zlom :frowning2: :frowning2: veď sa môžeme skôr dohodnúť ísť na kávu...je ťažká doba,náš tato tiež nie je o 16:00 doma,neboj...a je rád,že má prácu,aj u nich sa prepúšťa...blbá doba pre rodinu je,ja som Ťa nechcela dráždiť,asi to nie je bohviečo,keď večer musí fičať do práce-prepáč :confused:
20. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - ja som to nebrala v zlom, len si sa pýtala :wink: :wink: :wink: len som sa nad tým aj ja tak pozastavila :slight_smile: náš tatino je živnostník, tak sa musí obracať, aby uspel v konkurencii. Tuším som to zle napísala, vážne som to nebrala od teba zle ani ma to nepodráždilo :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: veď sme veselé kopy, tak s úsmevom na tvári :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeráte niekto na JOJke Ako som prežil? aj ja som mávala také pocity, že som neschopná matka a moje bábo pri mne trpí. Je to strašný pocit :frowning2: :frowning2: nemala som pocit, že nám vymenili bábo ako v tom filme, ale že ja som neschopná. :confounded:
20. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,tak oki :wink: to je fakt ťažké,robiť sám na seba aj uživiť rodinu,čo narobíte,hlavne,že sa máte radi :slight_smile: :slight_smile:
a prepla som len teraz na JOJ,už to dlho ide??vždy na to zabudnem,lebo pozeráme Primu,ale tú časť Dieťa za život či ako to bolo som pozerala a revala som...tá babuľka hrala v Rebeloch :slight_smile: je chutnučkááá
a pár takých pocitov som mala pri prvom bábu,teraz už nie,už to inak prežívam,aj keď občas je to ťažké,ale beriem to už inak-vychutnávam si moju malú potvorku :slight_smile: :slight_smile: :wink:
to len znamená,že si dobrá maminka,keď sa necítiš,ako dokonalá super matka :slight_smile: :wink:
20. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide to asi tak od deviatej - začalo to po paneláku. Ja som nepozerala iba jeden diel (keď sme boli v nemocnici) - sú to skutočné príbehy. Hrajú tam všetci z paneláku.
Ja tiež dúfam, že pri druhom to bude už lepšie :wink: :wink: lebo už budem skúsenejšia - chúďa moje "pokusný králik" moja Miruška :slight_smile:
20. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri tom filme mám až zimomriavky...
20. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,prvé sú vždy také-testery :grinning: :grinning: preto som na Paťa nie moc prísna,ale keď treba,aj pokričím,nemá to ľahké,ale aj jeho už beriem v pohode,neboj,deti veľa znesú,ale nemyslím krik alebo bitky,keď vedia,že ich rodičia ľúbia :slight_smile: :wink:
pri druhom už budeš skúsenejšia,ale je to fakt zvláštne,že byť dobrým rodičom sa nedá nikde naučiť :frowning2: :frowning2: :frowning2:
keď chceš šoférovať,musíš sa to učiť v autoškole,keď máš vychovať dobre svoje dieťa,nikto Ťa to nenaučí,iba Tvoje srdce,ale je to metóda pokusov a omylov-občas,hlavne pri tom prvom :sweat_smile:
20. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, aj ja sa rada pridám k 4 tankistom, kedy a kde? :grinning:
Len tatino náš chodí z práce tak všelijak, tento týždeň okolo 23,00 :confounded:

vidím, že preberáte Ako som prežil. Hroznéééé :pensive:
20. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka aj my sme striedali nurofen s panadolom :frowning2:

ssissi a co robkas zajtra? stretneme sa?
20. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - tak to máš pravdu, žiadny ani len rýchlokurz, hodia ťa do vody a plávaj. Našťastie som sa zatiaľ neutopila :slight_smile: Ja sa snažím nekričať na malú, niekedy naozaj stačí "škaredý" pohľad a už aj poslúcha (už ani nemusím hovoriť, že maminka sa bude hnevať a bude smutná - citovo vydieram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) a inokedy ani nepočuje ani nevidí čo jej hovorím.
20. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som našla o tých teplotách:

teplotu mam merat kazde tri hodiny a ak bude vyssia ako 38 striedat sirup Brufen (ibuprofenum) a Panadol alebo paralen (paracetamol). Pre mna to vcera bola novinka, som si myslela, ze nemozem kombinovat dva rozne lieky proti horucke.

ono treba vlastne dodržať 6hod po rovnakom druhu.
Brufen a nurofen sú ibuprofenum a panadol a paralen sú paracetamol.

možno aj vám pomôže :slight_smile:
20. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, nám pomohlo panadol baby + beladonna (homeopatikum)

ahoj capy, noooo, môžme, ty si skôr doobeda, či poobede? Ja nejak neviem, musím si vybaviť platobnú kartu k mužovmu účtu, mali sme 2 účty, ale svoj ruším a od júna som bez karty, ak to zajtra neporiešim, no blbý pocit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak daj vedieť ako si, že kedy, a ja vymyslím volačo :dizzy_face:
20. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi mne je jedno. len o tretej idem pre vikina do skolky. inak mozem hocikedy :wink:
20. máj 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,neboj,neutopíš sa...nezdáš sa mi ako mrcha mama :grinning: :grinning: :grinning:
deti prechádzajú etapami,len sa z nich nezblázniť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neboj,aj dobre bude,teraz Ti malá skúša,čo môže,aj ja som tým prešla-obdobím vzdoru u Paťa a vtedy som si myslela,že som fakt nanič mama,potom to prešlo a vyšlo slniečko,teraz ma to čaká s malou zas,snáď to nejako prežijem bez ujmy na zdraví... :grinning: :grinning: :grinning:
ono to za to stojí,keď príde za Tebou skoro 14-ročný syn,dá Ti pusu a povie:Mám Ťa rád sám od seba,to hreje... :slight_smile: :wink:
ale tak už mi aj iné povedal-máš vrásky,celulitídu a si tučná-detská úprimnosť je nad zlato :grinning: :grinning: :grinning:
ale vždy dodá-ale ja Ťa mám aj tak rád... :slight_smile: :wink:
20. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to sa mi páči - to o tvojom synovi.
Malá sa prejavuje aj takto... :slight_smile: :wink: :wink: aj včera ráno len zakričala na tatinka a dobehla za ním ho druhej izby, hodila sa mu okolo krku a povedala: moooj, lúbim. No ja som z takého hotová, aj tatino bol unesený :wink: :wink: Veľmi sa teším, že sa začala aj takto prejavovať a užívam si to. Alebo keď za mnou príde a len tak ma pohladká po líci a povie Moooja, je to také zlatučké - dokázala by som to počúvať celý deň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Mirka je zlaté dieťa nemôžem si veľmi sťažovať. :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Ale u 14-ročného je to asi ešte vzácnejšie - predsa tá puberta...

Nie nadarmo sa hovorí, že opití ľudia a malé deti sú najúprimnejšie :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga :grinning: :grinning: :grinning:
tak to je fakt zlatéééé,tá vaša malá,neboj,takých chvíľ ešte bude habadej,užívajte si to,kým je malá... :slight_smile: :wink:
20. máj 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naozaj nieje nad detsku uprimnost :grinning: :grinning: :grinning: aj my to pozname. je to zlate dokonca aj ked sa vzdoruju :sweat_smile:
20. máj 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji dnes som z toho tepla neaka otapena :wink: dobruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
21. máj 2009 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno, vyzerá to dnes na krásy slnečný deň :wink: tak rozmýšľam, že čo s ním? :slight_smile:
aké máte na dnes plány? - budem sa trošku inšpirovať :wink:
21. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

nepôjdeme budúci týždeň na partizánsku lúku /železnú studničku/ ??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga: my dnes len taky nuda den.. na postu a na ihrisko pri dome pravdepodobne :grinning:

zuzitka; ja som ZA :slight_smile:
21. máj 2009 o 11:22  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,no my tiež nic moc,,a vonku určite leboináč to nejde :wink:
21. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vonku so ssissi a nataskou, teraz doma haji,lebo sme odkvecli v kociku :sweat_smile: poobede von asi na ihrisko a pre vikina a potom pre tatina :wink:

zuzitka aj ja som za :slight_smile:
21. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,,ale sa cez to leto uhrajeme vonku ,,nie baby? :grinning:
21. máj 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, kde sú v BA LIDLe? :sweat_smile:
21. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka na racianskej,

v petrzalke na jiraskovej a mamateyovej

v karlovke na karloveskej

a v meste na trencianskej
21. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikes capy :dizzy_face: