• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
nemas zaco :wink:
21. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
som ZA partizánsku lúku :dizzy_face:

zuzitka, ešte vo vrakuni je lidl (či na dolných) - kúsok od pentagonu
a ešte v petržalke na lúkach (tuším betliarska je to) - ale to máš asi daleko

capy, ešte spinkáte? my už hej :dizzy_face:
21. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haj este spinkame :wink:
21. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomi dal Nataške košom, keď zaspinkal :grinning:.

ja by som mala milión vecí robiť, tak som zatiaľ natrepala a pustila umývačku, aspoň to :grinning:
21. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka - som za Železnú studničku :wink:
tu si môžeš nájsť, kde sú LIDLe lebo ich je veľa a môžeš si vybrať ten čo máš najbližšie
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.service.s.sts.index

capy - pamätám si, že ty si z Petržalky a aj ty ssissi?
21. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad nabuduce. keby bol behal tak nezaspi ale v kociku :sweat_smile: neviem co to ma posledne dni,nikdy nevedel zaspat po sediacky :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej guga, z petržky, sme sa stretli v DMku na nám. hraničiarov :wink:
no ale fajn, že si pospinkal, capy
21. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi - moja hlava deravá :slight_smile: :wink: :grinning:
21. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga, neva :grinning:
mne sa zas občas stane, že mi známi povedia, že ma videli, ešte som aj ja pozerala ich smerom a nulová reakcia :sweat_smile: :grinning:
21. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga ... diky :wink:
21. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga hej z hrobakovej :wink:

tomino sa prave zobudil idem mu dat papat a :slight_smile: pojdeme zasa von
21. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak my sme celú noc teplotovali :frowning2: :frowning2: a to som si už myslela,že bude malá ok,tak dnes trčíme doma,MUDr.nám dnes ordinuje poobede,tak zabehneme,ja už neviem,či sú to fakt zuby alebo čo :frowning2: :frowning2: :unamused:
dokelu aj s chorobami,Paťovi teraz nabehli každoročné 2 alergické mesiace,tak má oči jak angorák,opuchnuté,soplí,chudák,musíme sa na alergológiu objednať,nech ho MUDr.mrkne a dá asi nové lieky,lebo tie,čo mal doteraz nejako nezaberajú,len tam sa objednať-na Kramáre je problém :confounded: tak to chvíľu potrvá :frowning2:ach jo,človek nemôže mať chvíľu kľud...
21. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi nech je deturencom cim skor lepsie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. máj 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. máj 2009 o 08:28 • emmka007
zuzitka lamac alebo dubravku Lidl mas asi najblizsie :dizzy_face:

jooj bambi tak sa co najskor uzdravte ...
22. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog ... asi hej, lamač bude asi najlepší :wink:
včera som sa trepala do LIDLu kdesi na Trenčiansku, smer Zahradnicka a Ružinovska, našla som ho, ale nenašla som v ňom, čo som hladala :sweat_smile:
kamoška mi písala, že tam majú sandálky za 9euro, že celkom super kvalita :wink: akurat že mali všetky čísla okrem našho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak skúsim ten lamač, ale až budúci týždeň.

no a včera z toho lidlu sme pešo prešli až na štrkovecké ihrisko ... ten areál hier ... no samko sa vybehaaaal :grinning:

a kedy vám vyhovuje tá železná studnička budúci týždeň? ktorý deň? :wink:
22. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka v lidli menia sortiment kazdy ponelok a stvrtok, takze buduci tyzden uz mozu mat ine veci a sandalky nebudu ziadne..
22. máj 2009 o 14:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako ena vravi..moja kamoska ked nieco hlada mimo potravin a nejde rano tak nekupi nic a obeha vsetky lidlace v okoli :grinning:
22. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som stihla včera /v štvrtok/ ten LIDL, sandálky mali ..... len nie číslo 25 :grinning: :grinning: :grinning:
kašlem teda na to, šak budú iné :wink:
22. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak MUDr.sa včera nekonala,pomýlili sme si deň,kedy robí poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj muž ma presviedčal,že vo štvrtok...takže idem vytlačiť ordinačné hodiny a capnem na chladničku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v noci už teplotu nemala,ale ako som jej dávala didkať aso o 11:30,tak som cítila,že má teplé rúčky a už to išlo hore,poobede už mala 38,5,nemohla som jej ani čaj spraviť,stále hučala,ako som ju položila na zem,raňajkovala som dnes o 16:00,keď muž došiel domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zaspala na mne,ako som ju mojkala,taká je oťapená a urevaná :frowning2: :frowning2:
som mala byť dnes úplne inde,mala som s kamoškou dohodnutú dámsku jazdu,no ale bav sa,keď máš doma choré dieťa,malá keď je chorá,tak na mne visí...tak sme to odložili :confounded: :confounded:
dúfam,že víkend nestrávime na pohotovosti,ale asi to budú zuby,nechce jesť,len pije a slintá :frowning2: :frowning2:
a k tým Lidlom,to aj mňa štve,tu u nás sú aj neskutočne drzí zasraní pokladníci :angry: :angry: :angry:
22. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, citam, ze tu bolo aj vychovne okienko - priznam sa, ze ja si zatial neviem celkom predstavit, ako budem "vychovavat" lebo zatial, ked malej nieco zakazem , dorazne poviem, a urobim no no, prstom, tak sa na mna vyskeri a urobi to, co som zakazala :o a uz sa objavuje aj nieco, ako truc, tak neviem, ako bude vyzerat obodbie vzdoru :dizzy_face:
ale vie sa uz aj kraaasne pritulit, robi to asi 1-2 tyzdne ,tak sa vytesujem :grinning:

bambi, no nech vam to uz rychlo prejde :frowning2:
22. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Bambi, uzdravte sa :pensive:.
Čo sa výchovného okienka týka, tak aj ja som samá dylema a to mám na to školu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malinká sa mi cca od 13 mes. dosť silno presadzuje (aj keď väčšinou je to taký môj anjel), aj sa šľahne na zem od jedu, najhoršie, že hlavinkou. A keď niečo chce, tak len "da-da-da", to ako daj, a len potom tie jedy, ak nemôže. Nenechá si odpútať pozornosť vtedy, skôr to robím tak, že sa tomu snažím vopred vyhnúť, ak to je to vôbec možné :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Čo sa stretka týka, tak ktoré dni?
Ja by som bola za aj cez víkend, je tu nejaká slamená víkendová vdova?

A cez týždeň - v pondelok a v stredu ja nie - náš havo ide mať asi deti :dizzy_face: :slight_smile: .
22. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi, ja som tento vikend slamena :o) zajtra by ma mala prist ratovat sestra, tak uvidime. ale dopoludnia budeme asi same. a v nedelu do takej druhej-tretej sme tiez k dispozicii :slight_smile:
22. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, tak môžeme niečo vymyslieť :dizzy_face:
ak dopoludnia, tak u mňa lepšie nedeľa - zajtra mi príde jeden kupca z inzercie
22. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupec :grinning:
alebo ako je to vlastne správne :grinning:
záujemca
:slight_smile: oki, tak sa dohodneme zajtra. keby sa mi crtalo volne aj zajtrajsie popoludnie, tak sa ozvem. posielam IP.
a dobru noc, idem zalahnut lebo o chvilu mam prvy budicek :unamused:
22. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, tak dobrúúú
ja som sa kvôli tým budíčkom naučila buntošiť po nociach, nejak sa mi to neopla na tú chvíľku zaľahnúť :sweat_smile:.

tak idem dokukať panelák
22. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha,dnes tu nikto nebol??asi ste všetky boli vonku...veď bolo krásne :slight_smile:
my sme trčali doma,Katka bola od 9-tej hore s teplotou,bola mrzutá-hrozne,až kým sa nevykakala,ale stálo to za to-komplet sme ju prezliekali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dávam jej sirupček,ak treba,ale snáď už bude lepšie,ďakujem všetkým za podporu :slight_smile: :wink: fakt je to teraz náročné,chce sa len nosiť,tak sa s tatinom striedame,dnes som navarila,zdriemli sme si všetci traja :slight_smile: Paťo samozrejme sedel za PC,presadila som si priesady-konečne,manželovi kolegyňa dala,že má veľa,tak mám 4 papriky a 3 paradajky :grinning: upratali sme,povasávali a leňošili,Paťo sa bol bicyklovať tu na dvore,takže taký leňoškový deň sme mali,aj zajtra budeme len doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak si užívajte pekné počasie,dúfam,že budúci víkend už aj my budeme vonku,ale v pondelok zbehnem s malou k MUDr.,pre istotu...
dobrú noc všetkým :wink:
23. máj 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk, a dnes tu opat nikto nebol. vlastne, predpoved pocasia na dnes opat nikomu nevysla, takze asi vsetci chytali bronz :slight_smile: ja mam opat cervensi nos aj lica, hehe :sunglasses:
24. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok