Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
21. máj 2009

nemas zaco 😉

ssissi
21. máj 2009

ahojte kočky,
som ZA partizánsku lúku 😵

zuzitka, ešte vo vrakuni je lidl (či na dolných) - kúsok od pentagonu
a ešte v petržalke na lúkach (tuším betliarska je to) - ale to máš asi daleko

capy, ešte spinkáte? my už hej 😵

capy
21. máj 2009

haj este spinkame 😉

ssissi
21. máj 2009

Tomi dal Nataške košom, keď zaspinkal 😀.

ja by som mala milión vecí robiť, tak som zatiaľ natrepala a pustila umývačku, aspoň to 😀

guga
21. máj 2009

zuzitka - som za Železnú studničku 😉
tu si môžeš nájsť, kde sú LIDLe lebo ich je veľa a môžeš si vybrať ten čo máš najbližšie
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.service....

capy - pamätám si, že ty si z Petržalky a aj ty ssissi?

capy
21. máj 2009

snad nabuduce. keby bol behal tak nezaspi ale v kociku 😅 neviem co to ma posledne dni,nikdy nevedel zaspat po sediacky 😀 😀 😀

ssissi
21. máj 2009

hej guga, z petržky, sme sa stretli v DMku na nám. hraničiarov 😉
no ale fajn, že si pospinkal, capy

guga
21. máj 2009

ssissi - moja hlava deravá 🙂 😉 😀

ssissi
21. máj 2009

guga, neva 😀
mne sa zas občas stane, že mi známi povedia, že ma videli, ešte som aj ja pozerala ich smerom a nulová reakcia 😅 😀

zuzitka
21. máj 2009

guga ... diky 😉

capy
21. máj 2009

guga hej z hrobakovej 😉

tomino sa prave zobudil idem mu dat papat a 🙂 pojdeme zasa von

bambi09
21. máj 2009

ahojte 🙂
tak my sme celú noc teplotovali ☹ ☹ a to som si už myslela,že bude malá ok,tak dnes trčíme doma,MUDr.nám dnes ordinuje poobede,tak zabehneme,ja už neviem,či sú to fakt zuby alebo čo ☹ ☹ 😒
dokelu aj s chorobami,Paťovi teraz nabehli každoročné 2 alergické mesiace,tak má oči jak angorák,opuchnuté,soplí,chudák,musíme sa na alergológiu objednať,nech ho MUDr.mrkne a dá asi nové lieky,lebo tie,čo mal doteraz nejako nezaberajú,len tam sa objednať-na Kramáre je problém 😖 tak to chvíľu potrvá ☹ach jo,človek nemôže mať chvíľu kľud...

capy
21. máj 2009

bambi nech je deturencom cim skor lepsie ☹ ☹ ☹

emmka007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
22. máj 2009

emog ... asi hej, lamač bude asi najlepší 😉
včera som sa trepala do LIDLu kdesi na Trenčiansku, smer Zahradnicka a Ružinovska, našla som ho, ale nenašla som v ňom, čo som hladala 😅
kamoška mi písala, že tam majú sandálky za 9euro, že celkom super kvalita 😉 akurat že mali všetky čísla okrem našho 😝
tak skúsim ten lamač, ale až budúci týždeň.

no a včera z toho lidlu sme pešo prešli až na štrkovecké ihrisko ... ten areál hier ... no samko sa vybehaaaal 😀

a kedy vám vyhovuje tá železná studnička budúci týždeň? ktorý deň? 😉

ena
22. máj 2009

zuzitka v lidli menia sortiment kazdy ponelok a stvrtok, takze buduci tyzden uz mozu mat ine veci a sandalky nebudu ziadne..

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
22. máj 2009

no tak som stihla včera /v štvrtok/ ten LIDL, sandálky mali ..... len nie číslo 25 😀 😀 😀
kašlem teda na to, šak budú iné 😉

bambi09
22. máj 2009

ahojte 🙂
tak MUDr.sa včera nekonala,pomýlili sme si deň,kedy robí poobede 😝 😝 ale aj muž ma presviedčal,že vo štvrtok...takže idem vytlačiť ordinačné hodiny a capnem na chladničku 😀 😝
v noci už teplotu nemala,ale ako som jej dávala didkať aso o 11:30,tak som cítila,že má teplé rúčky a už to išlo hore,poobede už mala 38,5,nemohla som jej ani čaj spraviť,stále hučala,ako som ju položila na zem,raňajkovala som dnes o 16:00,keď muž došiel domov 😝 😝
zaspala na mne,ako som ju mojkala,taká je oťapená a urevaná ☹ ☹
som mala byť dnes úplne inde,mala som s kamoškou dohodnutú dámsku jazdu,no ale bav sa,keď máš doma choré dieťa,malá keď je chorá,tak na mne visí...tak sme to odložili 😖 😖
dúfam,že víkend nestrávime na pohotovosti,ale asi to budú zuby,nechce jesť,len pije a slintá ☹ ☹
a k tým Lidlom,to aj mňa štve,tu u nás sú aj neskutočne drzí zasraní pokladníci 😠 😠 😠

bublinaz
22. máj 2009

ahojte, citam, ze tu bolo aj vychovne okienko - priznam sa, ze ja si zatial neviem celkom predstavit, ako budem "vychovavat" lebo zatial, ked malej nieco zakazem , dorazne poviem, a urobim no no, prstom, tak sa na mna vyskeri a urobi to, co som zakazala :o a uz sa objavuje aj nieco, ako truc, tak neviem, ako bude vyzerat obodbie vzdoru 😵
ale vie sa uz aj kraaasne pritulit, robi to asi 1-2 tyzdne ,tak sa vytesujem 😀

bambi, no nech vam to uz rychlo prejde ☹

ssissi
22. máj 2009

Ahojte
Bambi, uzdravte sa 😔.
Čo sa výchovného okienka týka, tak aj ja som samá dylema a to mám na to školu 😀 😝 . Malinká sa mi cca od 13 mes. dosť silno presadzuje (aj keď väčšinou je to taký môj anjel), aj sa šľahne na zem od jedu, najhoršie, že hlavinkou. A keď niečo chce, tak len "da-da-da", to ako daj, a len potom tie jedy, ak nemôže. Nenechá si odpútať pozornosť vtedy, skôr to robím tak, že sa tomu snažím vopred vyhnúť, ak to je to vôbec možné 😝 .

Čo sa stretka týka, tak ktoré dni?
Ja by som bola za aj cez víkend, je tu nejaká slamená víkendová vdova?

A cez týždeň - v pondelok a v stredu ja nie - náš havo ide mať asi deti 😵 🙂 .

bublinaz
22. máj 2009

ssissi, ja som tento vikend slamena :o) zajtra by ma mala prist ratovat sestra, tak uvidime. ale dopoludnia budeme asi same. a v nedelu do takej druhej-tretej sme tiez k dispozicii 🙂

ssissi
22. máj 2009

bubli, tak môžeme niečo vymyslieť 😵
ak dopoludnia, tak u mňa lepšie nedeľa - zajtra mi príde jeden kupca z inzercie

ssissi
22. máj 2009

kupec 😀
alebo ako je to vlastne správne 😀

ssissi
22. máj 2009

záujemca

bublinaz
22. máj 2009

🙂 oki, tak sa dohodneme zajtra. keby sa mi crtalo volne aj zajtrajsie popoludnie, tak sa ozvem. posielam IP.
a dobru noc, idem zalahnut lebo o chvilu mam prvy budicek 😒

ssissi
22. máj 2009

bubli, tak dobrúúú
ja som sa kvôli tým budíčkom naučila buntošiť po nociach, nejak sa mi to neopla na tú chvíľku zaľahnúť 😅.

tak idem dokukať panelák

bambi09
23. máj 2009

ahojte 🙂
fíha,dnes tu nikto nebol??asi ste všetky boli vonku...veď bolo krásne 🙂
my sme trčali doma,Katka bola od 9-tej hore s teplotou,bola mrzutá-hrozne,až kým sa nevykakala,ale stálo to za to-komplet sme ju prezliekali 😀 😝 dávam jej sirupček,ak treba,ale snáď už bude lepšie,ďakujem všetkým za podporu 🙂 😉 fakt je to teraz náročné,chce sa len nosiť,tak sa s tatinom striedame,dnes som navarila,zdriemli sme si všetci traja 🙂 Paťo samozrejme sedel za PC,presadila som si priesady-konečne,manželovi kolegyňa dala,že má veľa,tak mám 4 papriky a 3 paradajky 😀 upratali sme,povasávali a leňošili,Paťo sa bol bicyklovať tu na dvore,takže taký leňoškový deň sme mali,aj zajtra budeme len doma... 😝
tak si užívajte pekné počasie,dúfam,že budúci víkend už aj my budeme vonku,ale v pondelok zbehnem s malou k MUDr.,pre istotu...
dobrú noc všetkým 😉

bublinaz
24. máj 2009

kuk, a dnes tu opat nikto nebol. vlastne, predpoved pocasia na dnes opat nikomu nevysla, takze asi vsetci chytali bronz 🙂 ja mam opat cervensi nos aj lica, hehe 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre