• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
Ahojte,
no dnes bolo krásne. A to som malej vzala von ešte sveter do tašky, mohla som radšej opaľovací krém zobrať. Do leta bude ako malý černoško :grinning:.

bambi09, v ktorej časti BA bývate, keď sadíte? Šťastní ľudia :slight_smile:.
24. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, rano to vyzerala na dazd a zimu. my sme tiez na chvilu vybehli a ja som malu naobliekala, aj seba, takze sme sa varili :o

bambi ako, uz je malej lepsie?
24. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: no,vidno,že bolo pekne,málo nás,málo nás... :grinning: :grinning: :grinning:
ssissi :grinning: :grinning: :grinning: v Karlovke v 2-izbovom byte :grinning: :grinning: :grinning: ale máme lodžiu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ja by som chcela domček a záhradku,ale tak-už som sa zobudila :slight_smile: :wink:
bubli,tak to opálenie Ti závidím :slight_smile: ja som biela jak riaditeľka vápenky zatiaľ,ani na balkón nám slnko dlho nesvieti,iba ráno :unamused: tak mám len ruky opálené zatiaľ podľa trička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a malá je celý deň bez teploty,klop,klop,ale v noci sme ešte dávali sirupček,už aj lepšie spala a chvíľu sedela v stoličke a pozerala krtka,tak sme si aspoň na chvíľu vydýchli s mužom,lebo je fakt neuveriteľne mrzutá,málo papá,skrátka,máme blbé dni teraz :frowning2: :frowning2: dnes som aj ja o ničom,došla mi "návšteva" zo ZSSR,tak som "happy" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ráno ideme k MUDr.,pre istotu-budem ju musieť zobudiť,tak zas bude o zábavu postarané,bude megamrzutá :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale aspoň dohodneme odklad očkovania na 15-mesiacov...
24. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som bola cez vikend slamena vdova :sweat_smile: teda este stale som :wink:

dnes sme boli na zahradke kuki ako sa dari urode a uz vykuka zo zeme :slight_smile: a jahodky su mnamky mnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ai ja som opalena podla tricka, ked sa dam do plaviek tak budem vyzerat velmi komicky :grinning: :grinning: :grinning:

super ze mala bola dnes bez teploty a daj vediet ako ste dopadli u dr.
24. máj 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska vsetky spite? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2009 o 01:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja pomaly. dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
25. máj 2009 o 02:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy: uz si hore ? ci este dospavas ? :grinning:
25. máj 2009 o 09:40  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,,,ma výdrž :grinning:
25. máj 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ak bude pekne, nezbehneme do sadu janka krála? :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak zajtra ideme..povedz malej nech poslucha aby ste mohli dojst :grinning:
baby ak sa vam chce tak dojdite do sadu zajtra :wink:
25. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak nakoniec som k MUDr. s malou nešla,teplotu už vôbec nemá,tak som nechcela riskovať plnú čakáreň a nejakú pliagu chytiť tam :frowning2:
určite to boli tie zuby,keď mala rok a týždeň,tak isto hicovala,celú noc revala,bola neznesiteľná,skončili sme na pohotovosti aj na ORL sme boli a záver?zúbky-tak už len sa nescvoknúť :frowning2: :unamused:
dnes sme ešte preventívne doma,od rána nám tu robia randál-prerábajú tu byt-celý týždeň :angry: :angry: :angry: tak som na nervy aj z toho,vŕŕŕŕ :angry:
a ešte tá mrcha,po druhom pôrode je to fakt brutál,tak som rada,že sedím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
inak všetkým pekný deň :slight_smile:
25. máj 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - som rada, že už je malej lepšie :wink: u nás sa tiež znova ozvali zúbky - rastú nám posledné 4. Našťastie sme bez teploty, ale je stále mrzutá a nerózna.

a zajtra budete kedy v SJK? pred obedom alebo po obede? My máme pred obedom cvičenie :unamused: ale keby ste tam boli po obede, tak prídeme aj my :wink:
25. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tipujem, ze ak sa emog s malou vydaju na svoj maraton rano, tak do obeda do sjk hadam aj dorazia :slight_smile: emog, fakt ta obdivujem, klobuk dole, ze sa na to chystas :slight_smile: tak kedy vas tam mame cakat?
25. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som prišla tiež až po obede ... možno až okolo 15h ... snáď tam ešte budete :wink:

som dnes stretla emogeon, ja so samkom sme robili prechádzku a emog práve išla do MC v horskom parku, tak mi prezradila, že plánuje ísť zajtra do SJK :grinning: s tebou bubli :slight_smile:
25. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby..
bubli to je v poho cesta tak na hodinu nic extra boli aj horsie :grinning:
do mesta chodim pravidlene a odtial len kusok....alebo myslis ze o 7 rano vyrazame :grinning:
urcite tam budeme poobede..guga prid jasne :wink:
25. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra to vyzera na velku stretavku :slight_smile: super, tesime sa :sunglasses:
25. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda meeting?sme tam od rana tak bubli potok volaj :wink:
25. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena to sme boli uz davno vonku :wink: stavam o siedmej. veziem vikina do skolky a sup s tominom von :grinning: :grinning: :grinning:

netmona :grinning: :grinning: :grinning:

tak kedy a kde v SJK? ked po obede tak ja idem o tretej pre vikina a potom by sme mohli a ked skor tak dajte vediet :wink:
25. máj 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz haji. papa a dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
26. máj 2009 o 03:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy ... ako nás vždy pekne upozorníš, kedy ideš spinkať :grinning: :grinning: :grinning:

emogeon ... už si vyrazila na tú túru smer Aupark? :sunglasses: :sunglasses:

ja sa dostavím fakt asi až o 15h :slight_smile:
26. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zvyk. lebo tak sa lucime aj v marcovkach. uz nebudem :wink:
26. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy ... to bol fór :grinning: :grinning: :grinning: môžeš ... len ten čas :pensive: :pensive: :grinning:
26. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes stretko?
Bude tam niekto ešte okolo 16-tej? Ak hej, pridám sa.
Malá mi ešte len pôjde spinkať a skôr sa nedotrepem od dostišky a busom, ani autom sa mi nechce :grinning:.

Bambi, aj u nás zúbky :pensive:. Nervóznejšia je, inak ale fajn, hryzie, v noci stále hore, sopel a ešte má aj takú háklivú kaku.. ako vždy, keď trápia zúbky :frowning2:.

Capy, pekný zvyk to lúčenie :slight_smile:
26. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj devi,,dufam že, sa stretnete,,ja ani dobre neviem kde to je tak rdšej nie,,,bo sa stratím :sweat_smile: ,,,jepravda že, dnes mam bolehlav ,,, :unamused:
26. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona ... vieš kde je Aupark? bus 83,84 na most snp, kde je hore UFO :wink:

no a prejdeš vnútri auparkom okolo tých fontan a výťahov dozadu, tam je zadný východ ... no a tam už vidíš pobehovať detičky :wink:
26. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
stretkujúcim prajem príjemné stretko :slight_smile: :wink:
ssissi,aj naša včera 3x po sebe také mala,ale bolo vidno,že sa jej uľavilo,hneď ožila a prestala revať,takže ono ich pri tom ešte asi aj bruško trápi,ako keby ostatné nestačilo :frowning2: :unamused: :confounded:
my dnes len na sídlisku sa potúlame,ešte je mrzutá na nejaké dlhšie túry :wink: a ja som tiež ako vypľutá,tak stačí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekný deň všetkým :slight_smile:
capy,ako to robíš,že chodíš neskoro spať,ráno vstávate do škôlky a funguješ??na čom fičíš?? :grinning: :grinning:
prosím,ber to ako fór,neuraz sa :wink:
26. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... ale budúce stretko snáď stihneš :wink:
tuším ste jak na potvoru vždy chorý :frowning2:

budúci týždeň by sme mohli teda na železnú skočiť, tak si to doma naplánujte :wink: :wink:
26. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,radšej nič neplánujem a neteším sa dopredu,ale ani nevieš,ako rada by som vás už konečne spoznala osobne a vypadla niekam na celý deň,čo je malá teraz taká "zlá"-blbé slovo,tak som už z nej fakt vyčerpaná... :frowning2:
tak sa budem fakt tešiť,ak to nabudúce už konečne vyjde aj nám :slight_smile: :wink:
26. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, tak aké bolo stretko??
My sme sa nakoniec motkali do banky a tak... aj spánok bol nejaký dlhší dnes, no nestihli za vami.
Verím, že bolo super :slight_smile:
26. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok