• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ssissi nie si sama neboj :grinning:
ked my zeny sa nevieme tak rychlo zbavit veci co nepotrebujeme :grinning:
28. máj 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež chcela chodiť niekam cvičiť, ale už som sa rozhýbala aspoň na domáce brušáky - donútila ma blížiaca sa dovolenka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon ja sa zasa rychlo zbavim veci co nepotrebujem a kupim nieco nove :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ,,balule aj my máme vešiak doma stacionárny :grinning:
28. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež doma neskladujem nič ... napríklad oblečenie ... jak to nemám oblečené vyše roka, už to aj ide preč :grinning:
našťastie mám to komu dávať :slight_smile:

šak ja som sa konečne v januári odhodlala chudnúť, cvičila som doma na takom stroji, upravila som si stravu .... a šup šup ... v marci som otehotnela :grinning: :grinning: :grinning:

netmona ... ty kde bývaš v BA? :wink:
28. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,,ja vrakuňa,,a ty?
no tie veci ,,? že schudnem , že schudnem a všetko tam stojí a ľúto vyhodiť :unamused:
28. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja darujem ďalej, nevyhadzujem ..... lebo zbytočne to bude v skrini, keď sa neterky možu ešte parádiť v tom :wink:

ja som kramáre, ale pýtam sa preto, lebo si nevedela do auparku trafiť :slight_smile: do sadu janka krála .... si písala asi 4 strany dozadu :slight_smile:
28. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,,ale viem trafiť len, som tam nebola tak neviem ako,,a to by som musela isť busom,,,ale bobak málo spal a ked je mrzutý tak najradšej len kol bytovky
28. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :slight_smile:

moj samko už vôbec nespí po obede a cestujeme najprv trolejbusom a potom busom /83, 84, 93/ na moste vystúpim a hotovka :slight_smile:
28. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute tak dnes som bola na velkej ture, totiz zacinam naozaj s chudnutim lebo dovolenka sa blizi :grinning:
asi 6 km som presla a mam dobry pocit teraz :dizzy_face:

to je fakt ak sa veci nedotknem aspon rok treba to vyhodit alebo posunut dalej... :fearful:
28. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak k tým veciam,ja sa chystám vytriediť hračky a oblečenie a zanesieme do nejakého krízového centra,tiež mám prepchatý byt aj skrine,tak musím vyprázdniť,aj keď veľa vecí,ako píše netmona mám,že do nich schudnem,aj do nich už vojdem :slight_smile: :wink: ,tak sa" šetím",ako Polepetko :grinning: :grinning:
a k tým kilám,aj ja mám dobrý pocit,keď si zacvičím,ale ešte lepší,keď sa môžem pozrieť do zrkadla a nemať pocit,že som mrcha a "svině prolhaná",mám čisté svedomie...
dnes som chcela ísť s deckami na detskú omšu,len Paťa hrozne pália oči z alergie,tak ho nakvapkám a nech leží,zbehnem s malou na poštu a do Líščaku
tak zhodeným kilám a zdar :grinning: :grinning:
a zuzitka,Ty nám už ťaháš 4-tý mesiac,ani sa nenazdáme a budeme Ti držať palce k pôrodu... :slight_smile: :wink:
ozaj,držte teraz nám,máme záujemcu o byt aj auto,tatino nám blbne,že chce lepšie,tak predávame a kupujeme :grinning: :grinning: :grinning: chlapi sú fakt veľké deti...
28. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi drzime :dizzy_face:
btw aj byt predavate ?
28. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,hlavne byt,veď si tu šlapeme po nohách... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 4 kusy v dvojizbáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dík...
28. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi nech sa podari spracovat zaujemcov :wink: :dizzy_face:
tak to hej to je malo miesta a kde sa budete stahovat ci zostane na DD ? :fearful:
28. máj 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... veru, už som sa prehupla do 2.trimestra :dizzy_face:
vraj by mi mali nevolnosti ustúpiť, tak to čakám každým dňom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tak drzime palce nech sa rychlo podari predat a kupit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zuzitka uz sa to blizi neboj :wink:

tomino uz haji od pol osmej tak idem kuki ordinaciu a panelak.
28. máj 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby, my sme dnes boli po dlhom case plavat. sonicke sa pacilo, ale uz zabudla signal, tak sme sa nepotapali :o skoda, lebo to jej vzdy islo velmi dobre.

ja patrim tiez do rodiny skreckov, ale moj manzel intenzivne pracuje na tom, aby sa to zmenilo. a celkom sa mu dari, najma kvoli tomu, ze mame v byte dost malo ulozneho priestoru, hehe. takze par veci som uz vyhodila, par podarovala a cuduj sa svete, nechybaju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bambi, tak drzime paste, nech to rychlo a hlavne k vasej spokojnosti vybavite.

zuzitka,neboj, tusim najdlhsie, co som pocula, bolo babam zle takmer az do porodu :astonished: prepac, len chaby pokus o zart :wink:
28. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ordinaciu nepozeram, ale zdravim panelak-zavislych :slight_smile:
28. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga, vy kedy idete do toho turecka? my do chorv koncom juna. takze asi by som uz tiez mala zacat brusakovat, co? :angry:
28. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu si tu pisem sama so sebou, ale tak hadam nevadi, ci? :grinning:
28. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ... ha ha! no toho sa obávam :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ze vsetky cumite do bedne :grinning:
28. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozerám predsa VKV na prime :wink:
28. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co tu robis ? :grinning:
28. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam na ten panelak. a ci niekto odprace tu kopu riadu :o
28. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog, a ty si po kerych kopcoch behala? az v tatrach si bola? :slight_smile:
28. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serialove maniacky :grinning:
no šak jedným okom kukám aj koníka :grinning:
zuzitka sedis pri PC a telka pred tebou ? :grinning:

bubli tak som bola v meste a naspat si predstav ze pesi uff ale som spokojna..zajtra pojdem do HP...
aj som pozrela v sekacoch a bud. tyzden bude detsky tovat za euro :dizzy_face:
28. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog, waaaw, 1* :slight_smile: za euro? faaakt? tak to nas musis pribalit. teda, my sa asi privezieme, hehe :slight_smile: v utorok by som chcela ist opat plavat, ale inak nemam nic fix.
28. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok