• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
emog presne ako pises. sedim pri notebuku a telka predomnou :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak my sme boli von na tom vetrisku,teda najprv na pošte pre balíček,potom v Bille a potom na ihrisku,ale nás teda vyfúkalo-tatina sme nechali upratovať a vysávať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak byt prídu mrknúť zajtra,ale veľké nádeje tomu nedávam,ak sa podarí,chceme ísť do Karlovky alebo do Dúbravky,kvôli synovej škole,nech to nemá ďaleko,ešte 2 roky a ide na strednú... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty kokso
auto-máme vážneho záujemcu,ale byt je priorita,tak uvidíme,máme aj pôžičku vybavenú,keby sa zadarilo s bytom,aby sa dal kúpiť väčší,snáď konečne budem mať spálňu a spať na posteli,čo sme si s drahým kúpili v Ikea-taká kovová,pekná,stačí ju spoza skrine vytiahnuť :grinning: :grinning: :grinning:
tak vďaka,že držíte palčeky :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a zuzitka,prajem Ti nech je to fakt pravda,ale ja som sa teda poriadne najedla až po pôrode :frowning2:
28. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stredu alebo stvrtok mozme ist uz bude pekne len dufam ze sa nam nieco ujde ale dnes som kupila v genesis na obchodnej nohavice Pauli ..su sice velke este za 1,49..tam maju vsetko...

capy este ze nezanedbavas MK :grinning:
28. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tak naozaj drzime place nech coskoro spite na nove posteli a vozite sa v novom aute :wink: :dizzy_face:
dubravka je super tam som byvala 17 rokov..tie dd su do kopca a bola som tam raz v zivote a hned sme tam ten lesik na konci objavili :sweat_smile:
28. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,veru,tie kopce mi už lezú na nervy,hlavne,čo chodíme s kočíkom,je to des :unamused: :angry:
a fakt vďaka,že nám prajete...mali sme blbé obdobie,ako Lucka Bílá hovorí,šedý pruh na zebre,ale po búrke vyšlo slniečko aj dúha,tak nech to pokračuje a ideme do bieleho pruhu-život je fakt zebra :wink:
a kde sú také dobré sekáče?poraď,ja som oplieskala dosť eur teraz na MMA,pre malú aj pre seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale už ma nebaví stále lietať na poštu :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na MMB nenakupujem to je len hltac penazi a zabera to cas tam sediet...
ja chodim do textil house su v centre mesta, obchodna, oproti hotel tatra, mickiewiczova, mytna, petrzka a este dalsie a bud. tyzden budu mat za euro vsetko....
28. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog ja zanedbavam konika len vtedy ked je mangel doma a moc mi do toho keca :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, viem, o com hovoris, my sme na kramaroch a tiez to nie je ziadna slava :o
28. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ako v inych castiach ba, ale tuto na kramaroch sa dnesna predpoved nakoniec naplnila a prsiiiii...
28. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v petrzalke prsi
28. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj manzel teraz urobil gulky s marhulami a makom jaj ale som sa nazrala :grinning:
tie kopce mi tu nevadia lebo da sa prechadzat v poho ale po rovine...
ze prsi bubli len tak mierne cika :grinning:

som to merala 7,6 km som presla dnes :confused:
capy a v noci o 3 spi ? :grinning:
28. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog, aj ty mas doma kuchara? to je parada, ze? :slight_smile: 7,6 km? to uz je pomaly na maraton :grinning:
no nic baby, idem ja pomaly do sprchy a potom kuk panelak. tak pekny vecer este prajem.
28. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj tu spŕchlo...emogeon,mňáááám,aj ja scééém,požičaj :grinning: :grinning: :grinning:
môj teda navarí,ale také dobroty nie,ja sa chystám zajtra robiť šúľance,keďže asi bude škaredo,budeme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda pekné km si našlapala,klobúk dole pred Tebou,ja šlapem na orbitreku toľko,ale tak to sa nedá porovnávať :slight_smile: :wink:
28. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rad vari ked sa mne nechce hlavne cez vikend ale toto boli kupene v rakusku super gulky a k tomu mak ale chystal to snazil sa veru :dizzy_face:
zajtra ides na nakup do hainburgu ?
28. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ze pekne naslapane a este chcem na orbitreku dnes hihi :grinning:
a sulance maju super v tescu s makom a k tomu zase orechy....
ideme tu chudnut a ja takto..prepacte babizne :fearful: :grinning:
28. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,veru-nedráždi... :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak veď jesť treba,aj chudnúť sa pri tom dá,len s rozumom-cica,nežer :grinning: :grinning: :grinning:
ja kojím,takže hladovať nemôžem...ani nechcem :wink:
28. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja by som sa neobmedzovala v jedle radsej sa budem potit :grinning:
bambi ty nie si taka serialova maniacka ako nase blavacky ? :grinning:
28. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc zelam a som zvedava kto tu bude ponocovat :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog on chodi okolo polnoci domov chvilu pokeca a ide haji. tak potom maju mysi raj :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes tu asi nebudem dlho. neako mi ide pomaly net. namiesto 10mbps idem len necele 4 a to ma fakt nebavi cakat :angry: :angry: :angry:
28. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to dnes asi uzavriem ja,aj keď spať ešte neidem... :wink: :wink:
ale tak nadnes tu všetkým dobrúúúúúúúúúúú noc...rýchlo do postieľok,veď už mesiac svieti,rozlúčte sa s Mackom Uškom,dobrú noc Vám -deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi :grinning: :grinning: ,,,,,,,,,,,,,no vidím že, nilen mňa postihla MD deformácia,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme si včera s MM a s mojou maminou "vyhodili z kopýtka" :slight_smile: Sestra nás pozvala na módnu prehliadku, ktorú organizovali z práce (uvádzal to Pyco :grinning: :grinning: :grinning: ). Po prehliadke bola malá recepcia. Svokra nám zatiaľ strážila malú. Neboli sme tam dlho, ale na zmenu stereotypu to bolo super :grinning: :grinning: :grinning:

bublinaz - ideme posledný júnový týždeň. Ideme ešte s jednou rodinkou a nevieme sa všetci dohodnúť na jednom hoteli, tak sa to každý deň mení. Už sme sa začali baviť aj o Grécku. Lebo z Turecka máme strach, že tam "prekakáme" celú dovolenku
- kam chovievaš s malinkou plávať?

capy - sme na tom rovnako - aj ja sedím pri PC a pri TV naraz :wink: :grinning:

bambi - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: na Macka Uška
29. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga aj ja by som do turecka ale tiez tam nemienim sediet na wc cely cas tak volime grecko :wink:
29. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga tak super cas ste mali vcera, troska zmena :dizzy_face:
29. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
netmona,guga :grinning: :grinning: :grinning:
a teda guga,super,také ja môžem,hneď sa ten stereotyp ľahšie znáša...a Pyca ja ešte môžem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no,my k moru tento rok ee,ja som teda ešte nebola pri mori,ani moje deti,muž bol s rodičmi v Juhoslávii a v Bulharsku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
možno budúce leto-posledné na MN by sa dalo,tento rok je prioritou byt a auto :unamused: :unamused: :confounded:
ale máme rezervé v Liptovskom Jáne o 2 týždne,tak Paťa vypýtame zo školy,dúfam,že decká budú zdravé a hor sa smer Nízke Tatry :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
potom máme rezervé týždeň na chalupe na Myjave v júli u super kamošov,tam je raj na zemi,tak sa opatrne teším,aby sa to nepototo chorobami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a potom máme v pláne také jednodňové výlety do Modry,Lednicko-Valtický areál atď. a budúce leto Tour de Južné Čechy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v turecku a super. boli sme v polke juna a tam bolo 40 stupnov. hotel aj strava vinikajuce. personal nenormalne ochotni. cistucke to tam bolo. ja sa nemozem stazovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ani my tento rok este nejdeme k moru. chceme kupit lepsie auto a narok ist uz vlastnym, ziadny autobus :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiez pobehame len tu po okoli.

to je zasa dnes pocasie. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale konecne prsalo viac nez 2 minuty :grinning: a tu aj krupy padali :fearful:
29. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,krúpy?? :confused: to vážne??,ty brďoooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej ale nech prsi cez tyzden a nie cez vikend :angry: nas tatino je potom z toho smutny. konecne ma volno a je skaredo :unamused:
29. máj 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok