Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
29. máj 2009

veru veru, aj ja som na balkone zazrela cosi ako krupy 😕

ani do obchodu som sa nevedela dostat 😒 sme so samkom vystihli, ked prestalo prsat, utekali sme na postu a do potravin ... a potom sme sa polhodinu nevedeli z obchodu dostat, co lialo jak vadne 😠 😠

a odvtedy vlastne furt prsi ☹ to je des 😠

guga
29. máj 2009

capy - veď preto sme tam chceli ísť aj my - všetci tam boli spokojní a všetci chvália 😉 ale bojím sa toho lietania na záchod

emogeon - súhlasím s tebou. Nech sa to v noci vyprší a ráno nech už svieti slniečko 😉 😉

vôbec ale vôbec nevyšlo toto počasie 😠 jednak bude pršať cez víkend a navyše bude ešte aj deň detí. Aj keby sme nešli na nejakú zaľudnenú akciu, ktorú robia pre deti, tak by sme išli aspoň na záhradu. Ale takto.... 😠 😠 😠

ssissi
29. máj 2009

čaute baby,
o počasí?
No nič moc, ale nezúfajme, veď deň detí je až v pondelok, a dovtedy sa snáď počasie umúdri.
Dnes sme ani nos nevystrčili z domu, radšej som na obed vymyslela zemiakový prívarok a na večeru zemiakové placky, samé zemiaky, ale jediné jedlo, čo sme doma mali 😀.

bambi09
29. máj 2009

ssissi,ale veď zemiaky sú mňam 😀
a kam sa babulky chystáte na MDD na víkend???ja brúzdam po nete a nejako ma nič až tak neoslovilo 😒
hlavne niečo pod strechou,keďže aj na zajtra hlásia dážď ☹ 😒 😖
hoďte nejaké tipy...

ssissi
29. máj 2009

hej bambi, sú mňam 🙂
my na víkend nikam, len tak súkromne zajtra na návštevu k priateľom, cez víkend nechodievam na nejaké akcie v našom meste, s mužom nemusíme tie davy, radšej sa im zďaleka vyhýbame, ak je to možné.
Ak bude trocha pekne v nedeľu, tak prechádzka vonku.

V pondelok dostane malinká vyšetrenie u kožnej k MDD (hlúpy žart, no ale navtedy sme objednaní), potom obed v pizzérke (Emog., dík za tip na tú "detskú" pizzériu) , nejaký darček, výlet.... - MDD bereme za taký väčší sviatok u nás doma, tak sme sa rozhodli, keďže naša malinká je narodená 2. sviatok vianočný a meniny má 3 týždne na to, no všetko veľké pokope.

A ozajstné MDD bude o týždeň, firemné, s pekným programom pre deti, s kolegami... tešíme.

Bambi, ty to máš asi dosť náročné, vymyslieť fajn program pre 13-ročného a ročnú, že? Či pubertiaka už také MDD akcie nechytajú?

ssissi
29. máj 2009

A Bambi, tu sa dosť píše o akciách MDD v BA, možno niečo zaujme
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ssissi
29. máj 2009

No idem, dobrú, dnes tu tuším zastupujem Capy 😀
tak idem si užiť postel sama pre seba, tata nášho máme preč, dobrúú

bambi09
29. máj 2009

ssissi,on sa rád prispôsobí,je to fakt superbrat 😉 🙂 😉
a ja teda davy tiež nemusím,ale niekam by som s nimi zašla,možno až v nedeľu a zajtra budeme mať lenivú sobotu,len navariť,upratané mám,vaňa,umývadlo,WC vydrhnuté-obhliadka bola šup-šup 😀 😀 😝
ešte tak práčku nahodiť,zas mi moji chlapi natrepali kôš 😝 😖
uvidím podľa počasia,ak nebude liať,tak chlapi pôjdu nazbierať jahody a mám o "zábavu" postarané 😀 😀 😀
a dík za tipy na MDD...my tento rok firemné ee,šetria,sviňuchy jedny,minulý rok sme mali v Devíne v Jazdeckom klube a bolo super,len malá bola ešte bábo...tento rok budú mať športový deň,MDD vrchnosť škrtla 😒 😠 😖
ale o týždeň máme z Paťovej školy pod Kamzíkom,tak dúfam,že sa počasie umúdri 😝
a vy taký vianočný darček máte doma??na Vianoce si bola v pôrodnici,och... 🙂

capy
29. máj 2009

ssissi diky ze si ma zastupila 😀 😀 😀

dobruuu noc ti prajem 😔 😔 😔

bambi09
29. máj 2009

ssissi,capy aj ostatné...dobrú noc...brú,brú 😔 😔 😔

capy
29. máj 2009

bambi dobruuu 😔 😔 😔

ssissi
30. máj 2009

Ahojte, to čo je za lejak? Ja fakt už musím s malou do obchodu 😒 😠 .

Capy, nemáš za čo 😀
Bambi, tak to je fakt moc super, že je Patrik taký skvelý bráško. A tie firemné akcie aj u nás nejak porušili všetko, okrem MDD a mikuláša, vďaka, že aspoň to, zatiaľ. U nás je MDD spojené so športovým dňom 😀 - aj tak sa dá ušetriť - mohli by sa inšpirovať tí vaši 😵.
Hej, hej, máme vianočné bábätko 😵, malinká sa poponáhľala, aby stihla zažiť vianočnú atmošku, ale bola zlatá, lebo nenechala maminku trpieť 24/12 - všetko sa začalo 25/12 😉.

guga
30. máj 2009

ja keď idem spať, tak vy tuším práve zapínate PC 😀 😀 😀

my sme tiež mali z práce minulý rok akciu pre deti (bolo to v Smoleniciach) a tento rok nič ☹ ☹ ☹

Dnes sme sa rozhodli, že nepôjdeme na žiadnu zaľudnenú a zapršanú akciu na MDD a ideme do Rakúska 🙂

netmona
30. máj 2009

no baby ai tak,,ja chcela isť do Zoo ale MM sa nechcelo ,,ved gumaky náme 😵 ,,,trochu sprchlo ale, ináč je v pohode, pokial nieje búúúrka 🙂

bublinaz
30. máj 2009

ako som napisala vsetko, co som mala na srdci, prislo moje dieta a vyplo mi PC 😠

tak odznova 🙂 dnes dopoludnia sme boli v avione, ale netusim, ake atrakcie tam boli lebo mala chrnela, tak sme s kamosmi sedeli na kavicke 🙂

guga, plavame v zabiatku v istrocheme.

my sme boli v turecku pred 2 rokmi a obidvaja s MM sme mali behanicu :o ale co pocuvam, tak nie je vela ludi, kt. sa to prihodi. a v ten den sa nam ako naschval pokazila na izbe klima, takze sme trpeli vo vyhycovanej izbe. staznosti na recepcii priniesli vysledok az vecer, takze ani servis nic moc.

netmona
31. máj 2009

bubli,,,tak to aj môjmu bobakovy sa podarí, nariť by som mu dala za to ,,,lebo potom hľadam čo kde bolo 😵

no uvidím ako sa budeme mať my, v HR,,len nech je teplo normálne,,lebo sa pjerdolí to počasie 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
31. máj 2009

ahojte 🙂
tak my sme boli včera na jahôdkach,malá nám v aute zaspala,tak s ňou Paťo zostal v aute a my s drahým sme sa vrhli na pole 😀 😀 😀 za hodinku a niečo sme nazbierali 12 kíl,nažrali sme sa 😀 😝 a išli pá,ešte sme sa stavili v Petržalke,dobrej kamoške sme odniesli kýblik jahôd a hopsadlo,potom sme leteli do Rače,mala som tam rezervé klobúčik pre malú z Babybazaru,z Rače do Polusu-došli nám plienky 😝 a z pôvodného nákupu,kde sme chceli kúpiť asi 5 vecí bol plný vozík a 120 jurov v čudu 😅 😅 😅 niečo do kuchyne,niečo z drogérie,ja som si gate kúpila 3/4-ťáky na leto atď. a bolo 😀 😅
dnes sme len doma,máme pyžamový deň 🙂 ,len som navarila a urobila poriadok s jahodami...
ale včera sme mali doma jahodové orgie,lievance s jahodovou omáčkou a šľahačkou,jahody samotné a neskoro večer šampus a jahody... 😉 😉 😉
vy ste ako trávili víkend??

bambi09
31. máj 2009

bubli,a teda tá dovolenka-behanica,klíma pokazená síce asi nic moc,ale tak s ju aspoň pamätáš... 😝 😝 😀
a mali ste problémy celý pobyt,alebo len na začiatku??
netmona a vy sa kedy zberáte do Chorvátska??

guga
31. máj 2009

emogeon - boli sme len obehnúť obchody 🙂 boli sme aj so svokrom a so švagrom. Ale bolo STRŠNE veľa ľudí, asi sa všetci stiahli do nákupných centier keď bolo vonku tak škaredo.

bambi - mala si malý maratón 😀 😀 😀 Ja mám strašne rada jahody, musím si ísť aj ja nazbierať 😉 😉 to ste boli niekde u vás na záhradke alebo v maďarsku na tých jahodových poliach?

bubli - ja zapínam PC, keď malá spí, lebo inak mi stále berie myšku 🙂 už sme jej priniesli inú nefunkčnú, aby mala svoju, ale neoklamali sme ju 😀 😀 😀
vám tuším Turecko nevyšlo ☹

bambi09
31. máj 2009

guga,boli sme v Rajke,kúsok za hranicami,len som bola zhrozená,aký je ten hraničný prechod zdevastovaný,hanba pre Slovensko,aj cesta rozbitá,no otras,radšej by to mali zrovnať so zemou 😒 😒
guga,aktuálna cena je 1,5 eura za kg,na poli sa môžeš najesť,koľko chceš,ja radšej umyté,ale keďže pršalo,boli umyté 😀 😀 a volali na nás:tu sme,sme sladké,šťavnaté,tak sme neodolali 😀 😀 😀 😝
a naša potvorka má svoju myš,aj klávesnicu,ale babrať mne do notebooku ju baví viac 😀 😀

bublinaz
31. máj 2009

juuuj, bambi, tak to ste mali inu jahodovu party. mnami 🙂

turecko: no, obstastnila nas behanica a pokazena klima a trochu sme boli sklamani aj z neodhadnutej velkosti plaze ku kapacite hotela. nefungoval tam ani len system, kto rano prv pride, ten ma lehatko a slnecnik. tam sa nechavali uteraky na lehatkach celu noc 😀 teda, aj smiesne aj do placu nam z toho bolo. 😠 a casto vypadaval prud, takze bezne ludia ostavali par minut trcat vo vytahu :o a to bol 5* hotel. ale poznam kopec ludi, kt. na turecko nedaju dopustit. takze sme mali asi iba smolu. a ta vlastne zacala uz pri odlete: najprv sme mali letiet o 5 rano, den pred odletom posunuli na 10 a ked sme sa tam vsetci dotrepali o osmej, tak nam oznamili, ze letime az o druhej.

kati, novy look ti sekne 🙂

chasencha
31. máj 2009

zuzi dakujem 🙂 som ti poslala spravu inak na FB ze co s tou dekou kedze zajtra ideme na tyzden do ziliny tak si preciitaj 😉 😎

inak aj my sa chystame do tej rajky lebo jahody a ja to je skvela kombinacia 😀

my sme celyyy vikend az na vcerajsi vecer boli doma,lebo nas svojou pritomnostou obstastnovala tomasova mama,takze tak...zo zachodu sa dalo aj jest ale ona si nasla nejaku skvrnku na kuchynskej linike a uz mala poznamky a umyla to...akoze 100 certov vo mne ale nechala som to tak aspon tomas nieco povedal,ja sa nebudem hadat s nou aj tak sme len ticho ked sa nahodou ocitneme niekde same.. 🙄

ale to kino bolo super 😎

bambi09
31. máj 2009

bubli,tak to je fakt na porazenie,taká dovolenka ☹ 😒 aspoň napíš,kde ste boli,nech sa ostatné vyvarujú takého 5*hotela 😠 😠 😠 teda ak chceš 🙂
Kati,ja som tiež zažívala kedysi dávno podobné so svokrou,nič jej nebolo dosť dobré 😠 teraz mám už 7 rokov svätý pokoj,je pohnevaná,ani nevie,že sa malá narodila 😒 😠 😖 ale pochvaľujem si,môj muž má naopak super svokru,vždy sa zastane jeho,nie mňa,keď sa sťažujem 😀 😀 😝

jana.hcsba
1. jún 2009

dobre ranko ! 😎
tak som sem namal cas ani ist kuknut a nieco napisat 🙂 . tak idem pozriet, pisete o dovolenkach
🙂 .

jana.hcsba
1. jún 2009

a este pisem v muzskom rode 😀 !!

capy
1. jún 2009

ahojte tak my sme boli cez vikend u nasich. segra a jej frajer mali narodeniny. a jahody aj ja mozem. zatial som mala len zo zahradky ale tiez asi pojdeme do madarska 😉 mnamky mnam 😵 😵 😵

ssissi
1. jún 2009

Ahojte,
baby, do tej Rajky sa dá aj s deťmi? Akože či to je v pohode, nie ako napr. hlúpe Metro, kde deti nesmú, a preto tam nechodím ani ja. Asi od veci prirovnanie, ale netuším, ako to tam vyzerá 😀 .

petaba
1. jún 2009

Caute caute hlasim sa po dlhsej dobe, najprv sa mi pokazil nadobro pocitac, tak sme si kupili novy NB a tam som preistotu hned schytala virus, tak som bola bez pocitaca... ale nastastie je uz vsetko ok, takze tu uz som....

My sme boli vcera na MDD v starom meste, bolo celkom fajn az na to pocasie.... ale detom sa velmi pacilo 😎
Ak chcete, tK kuk fotky

z oslavy 2. narodenin
http://picasaweb.google.sk/peta.ba/Natalie2Naro...

a z MDD
http://picasaweb.google.sk/peta.ba/DenDeti2009#

ked sa umudri to pacasie, tak by sme uz mohli dat nejake stretko, a hlavne kym sa rozbehnete po dovolenkach...

my tento rok nepojdeme k moru, kedze stavame tak kazda korunka sa zide... pojdeme len na chatu (Kokava nad Rimavicou) a nejake vylety po zapadnom Slovensku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre