Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ssissi
1. jún 2009

Bubli, tak to vie vytočiť taká dovolenka 😒.
Mne je moc sympatické Chorvátsko, zbaliť do auta a cez noc ísť, je to Európa, aj ľudia tam sú fajn, krásne more, cítim sa tam tak "doma". Najradšej by som toto leto tam. Len to počasie je také nevyspytateľné, je tam (hlavne hore) také počasie ako u nás, a už sa aj stalo, že keď sme boli, bolo studené more a chladnejšie. Preto zvažujeme Grécko - tam je leta až až, len nevieme kam 😅.

Baby, boli sme dnes v tej Pizzérii - La Vita - je moc fajn, s detským kútikom.

petaba
1. jún 2009

my sa dnes chystame vybehnut do auparku nieco nakupit... nejake supravky ... 🙂

bambi09
1. jún 2009

ssissi,s deťmi v pohode,my sme mali obe,len malá zaspala v aute,tak ju Paťo strážil a my sme zbierali,inak by behala po poli...došli sme k autu potom a malá sa škerí...bola už pol hodinu hore a sami zblajzli celé Be-Be keksy veľké balenie 😀 😀 😀 Paťo ju kŕmil... 😀
to je pri ceste taký stánok,kde Ti odvážia košíky alebo kýble a ideš na pole zbierať,do 18:45 môžeš zbierať,my sa ešte chystáme cez týždeň,lebo potom už asi končia,aj čerešne sú tam ďalej v dedine sady,len sme nestihli,tak aj to skúsime,bublaninu čerešňovú,mňam,my môžeme 😀 😀

capy
1. jún 2009

petaba super fotecky 🙂 🙂 🙂

chorvatsko aj ja milujem. boli sme tam uz velakrat a narok pojdeme asi tiez. naposledy sme boli v sibeniku http://tatratour.sk/index.php?d=8&s=600&u=245 my sme este hore neboli a nastastie nam pocko vzdy vyslo. ci sme boli v juny alebo cez prazdniny 😉

bambi09
1. jún 2009

petaba,fakt krásne fotky,aj tortičku ste mali krásnu,si piekla??som myslela,že to bábenko na deke je bábika 🙂
to je Tvojej sestry???kočice ste obe 😉
aj to MDD vyzerá fajn,len počasie sa zbláznilo 😒
naša malá sa nám rozkecala,rozpráva,kričí,len škoda,že jej nerozumieme 😀 😀 😀 ale je to podarené 😅
behá po byte a kričí...
hmmmm,my k moru tak najskôr o rok ☹ 😒

zuzitka
1. jún 2009

bambi ... to bude asi Zuky s tým miminkom na deke ... ona je Petina kamoška, bývajú niekde blízko seba 😉

inak ja som tiež myslela, že to je bábika 😅 😅 😅 a to je malá Laura 😀

bambi09
1. jún 2009

zuzitka,ale ako sa podobajú...som fakt myslela,že je to jej sestra 😝 😀

petaba
1. jún 2009

tak tak zuzitka ma pravdu to je Laurinka 🙂 s Rajkom

dakujeme za pochvaly, tortu som dala piect jednej babulke z MMB z malaciek vysla 50 € torta + cca 10 € postavicky macko pooh.... bola sice dost draha, ale vyborna... ona nam piekla aj minuly rok 😎

bambi09
1. jún 2009

petaba,tak sorry,že som Ti sestru prirobila 😅
ale tá torta podľa mňa stála za to,ja som skúšala robiť tú s tou poťahovanou MM hmotou,ale tá hmota sa nepodarila,korpus mramorovaný áno,aj plnky z ľadových gaštanov,tak sme ju zblajzli až po oslave,Katke sme dali upiecť v cukrárni Lorinz a bola dobrá aj pekná,majú tam dobré koláče 🙂
ale môžeš hodiť link ak chceš na tú babenku,šikovná je...to je fakt piplačka s takou tortou...

petaba
1. jún 2009

tato babena uz chodi do prace, ona pecie uz len raz za cas, ale sikovna je to je fakt 🙂

bambi09
1. jún 2009

hm,tak nič,ale pekná torta,že by sme jej kšeftík spravili 😀 syn má v júli 14 rokov,ale skúsim niečo sama spichnúť,prinajhoršom poistku mám,tú cukráreň 🙂 🙂 😉
a to ste mali z čoho poťah na tortičke,ak sa môžem spýtať??
myslím,že aj zuzitka,aj capy mali také pekné tortičky 🙂 🙂 😉
ssissi,a prečo nemáte žiadne fotečky?? ☹
nechceš nejaké hodiť??nech mrkneme aj vaše Slniečko 🙂 🙂

zuzitka
1. jún 2009

bambi ... ano, my sme mali tiež suprovú tortu, bola obrovská, chutná a stála len 1200sk myslím 😉
a robila to cukrárka, ktorá býva v okolí Malaciek 🙂

torta mc queen
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a torta na sv.prijimanie
http://4.bp.blogspot.com/_fup5__gCP2o/Shqehlw9v...

😀 😀

bambi09
1. jún 2009

zuzitka,ďakujéééééém... 🙂 🙂 🙂 😉

jana.hcsba
1. jún 2009

jeje, nepiste o torte 😠 , tak by som si dala !!!

my sme boli na svadbe a bola hrozna - a ani poriadne zakusky.
inakmozte kuky fotky malej 🙂

http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid...

http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid...

capy
1. jún 2009

ssissi mala jeden cas fotky. aj z atelieru 😉

janka-paulinka je zlata v tych fialkovych satach 🙂 🙂 🙂

ssissi
1. jún 2009

Ahojte,
jana.hcsba, tie fotky mi nejak nejdú 😕
A tie torty.. krásne. Hneď by som si šupla 😀. Včera ma taká kríza chytla, že som rýchlo večer šúlala také guľky, že bebe puding prášok + cukor + kakao + mlieko + maslo + kokos. No ale od dnes sa už fakt krotím 😝 .

ssissi
1. jún 2009

bambi, mala som už strašne staré tie fotky, tak som zmazala, veď už je iná aj malá, aj ja 😀, a nejak to nestíham vešať na picassa (rodina), facebook (kamoši) a ešte aj sem, nejak je toho veľa už tých registrácií 😀 😀

ssissi
1. jún 2009

Ale hodím video (vo fotkách už fakt neprehlad)

https://www.youtube.com/watch?v=JXxm3Yuzp0M

vlastne ani to už nie je aktuálne až tak. Bordel prosím ignorovať 😀

bambi09
1. jún 2009

všetko popozerám,potom okomentujem 😀 🙂 😉
zuzitka,moc ďakujem za IP 🙂 🙂 😉

bublinaz
1. jún 2009

aj by som napisala, ako sa ten hotel v turecku vola, ale neviem si spomenut :o ale bolo to v alanya.

petaba, ta torta fakt nemala chybu 🙂 pekne fotecky.

bambi, tak to mate super, ze uz mate doma maleho kecalka 🙂 a aky ma hlasok? ja som velmi zvedava, aky hlas bude mat nasa mala 😵

guga
1. jún 2009

tak vy ste toho zasa popísali 😀 😀 😀 😀

bambi - cen a tých jahôdiek je v poho veď normálne stojí 1 kg 3 €.

bubli - tak ako písala bambi - nepamätáš si presne ako sa ten hotel volal, aby sme sa mu vyhýbali? 😉 😉 😉 😉

peta - tá torta bola vážne úžasná - krásna

bublinaz
1. jún 2009

dokonca ani fotky neviem najst v compe. asi su u manzela, tak presondujem.

capy
1. jún 2009

ssissi kuk som tvoje videjka. nataska je podarena. 🙂 🙂 🙂

guga
1. jún 2009

ssissi - video je super 😉 😉 😉 , mne sa strašne páči ako si deti všetko všímajú a zapamätajú, ako napr. že kde sa púšťa hudba a ako sa drží myška 😀 😀 😀 😀

bublinaz
1. jún 2009

ssissi, tanecnice v let´s dance sa mozu schovat 🙂

ssissi
1. jún 2009

Guga, presne 😀
Počítač vypnúť/zapnúť, dať hlasnejšie hudbu, to vedela skôr, ako hovoriť 😀 😀 😀 . Tuším všetky deti sú maniaci do mobilov, dialkolkových ovládačov a PC.

capy
1. jún 2009

ssissi ako keby si hovorila o mojich detoch 😀 😀 😀

guga
1. jún 2009

oni sú tie deti asi cez kopirák 😀 😀 😀

ssissi
1. jún 2009

a že dialkolkových - ja neviem už ani písať 😀

môžeme dať najbližšie stretko niekde v internet kaviarni, či pc herni - deti sa nám pohrajú a my stihneme aj hodiť reč 😀 😀

bambi09
1. jún 2009

bože,hodinu píšem a oni ma odhlásia 😠 😠 😠 všetko v prd..i 😠
tak idem znova... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre