Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
1. jún 2009

tak ešte raz...jani,tie fotky z FB mi neidú otvoriť ☹ stále ma to hádže na registráciu 😕
ssissi,malá je bombová,ako keby som našu videla,behá,stratí rovnováhu,vyrovná a letí ďalej alebo nevyrovná a bacne na riťku...vstane a ide ďalej,keď počuje hudbu,hneď sa vrtí,minule na práčku,ako žmýkala,tak sa kývala do rytmu 😀 😀 😀 a o akom bordeli si to...???mala by si občas prísť k nám,keď malá robí "poriadky",šuflíky z linky,ktoré dočiahne komplet vyhádzané,okrem nožov,tak už máme poistku,tatino ostatné nestihol 😝 stierku na okne už robí dva týždne 😀 😀 malá najnovšie každému asistuje na WC,búcha na dvere a kričí dovtedy,kým jej neotvoríme 😀 potom každému odkrúca papier z rolky 😅 😅
a páčilo sa mi aj video Rozhovor s Natálkou,také grimasky super tam hádže,také vnímavé očičká,rozkošné bábenko...a aj my máme takú včielku z Tesca,keď sme išli k našim na východ,púšťala som jej to do zblbnutia,až zaspala 😀 😀 aj keď sme išli do Prahy a už jej bolo dlho,len my sme z toho skoro zmagorili 😀 😀 😀

bambi09
1. jún 2009

no a ešte raz ja... 😀 😀 😀
bubli,hlas má malá ako mamina,keď kričí...hromový 😀 otvorí linku a kričí do nej,alebo zoberie telefón-hračku,dá si k uchu a volá-ače 😀 😀 haló ešte nevie,ale Kaka vie,ako Katka,ale to K tak super povie,neviem to ani napodobniť a dosť už opakuje,len namiesto mama povie stále ba-ba 😝 😀
ale počuť ju všade,je ako ja,mňa nevidno 😀 ale počuť ma je vždy 🙂 🙂 😉

ssissi
1. jún 2009

Bambi, Katarínka je šikuľka, keď už dancuje 😀. A to s tým bordelom nekonečným a záchodom, to akokeby si o našej domácnosti písala. Už sa ani nezatváram dvere na wecku, keď idem, načo. Najlepšie, keď mi tam vojde krpec a odtiaľ kričí ešte aj na nášho psa, nech príde 😀 😀 😝 .

zuzitka
1. jún 2009

mne tie fotky na FB isli otvorit ... asi tam treba byt zaregistrovany, aby to fungovalo. ja som na FB 😎 😎

jana.hcsba
1. jún 2009

bambi09 : ozaj, tak neva - mozes si ich pozriet aj tu v albume, tusim posledne 3 - v takych satockach
🙂

no, tak som vas precitala a idem spinkat. 🙂 dobru noc vam !

bambi09
1. jún 2009

ssissi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ešte som zabudla,že potom vyhádže šuflíky u Paťa a v našich skriniach ponožky a spodné prádlo 😀 😀 😀
zuzitka,asi... ☹

bambi09
1. jún 2009

jani 😀 😀 😀 oki 🙂 🙂 😉 veď Ty máš na MK albumčeky 🙂 😉
ssissi nemá,už som dopletená 😅 😅
dobrú noc 🙂 😉

ssissi
1. jún 2009

Zuzi, ja som na FB, a aj tak nešlo 😕 . Ale kukla som tu,
jana.hcsba, krásne. Nevesta mala ťažkú konkurenciu 🙂 .
Bambi, oni sú fakt tie deti vo vystrájaní rovnaké. Mne už to aj prestalo byť trápne, že máme stále bielizeň v spálni po zemi, už ma to nebaví stále dokola triediť a dávať naspäť, lebo ako upracem, tak v tej istej sekunde vyhádže všetky šuflíky naraz a "preberá tovar", tak to máme "upratané" na zemi 😀.

capy
1. jún 2009

tak deti mi uz spia asi hodinku. dala som si zavinaca a idem hodit sprchu 😉

vsetkym co idu haji dobru 😔 😔 😔

capy
2. jún 2009

dobre ranko. tak mi sme uz odviezli vikina do skolky. zledli sme puding a siniminisi a pomaly pojdeme von. 😉

bublinaz
2. jún 2009

zuzitka, tak posli pls. tvoje inicialy, nech ta odhalim na FB 🙂

u nas to s mojim pobytom na wc vyzera tiez rovnako. dvere uz nezatvaram a niekedy sa zabudnem, ked je u nas aj navsteva 😎

my ideme o chvilu plavat, tak idem este nieco zlupnut.

zuzitka
2. jún 2009

ahoj bubli

najdes ma ako zuza vallova na FB 🙂

guga
2. jún 2009

bubli - hlásim sa tiež k FB - moje meno Jana Jahnova 😉 😉 😉

u nás je to podobné na WC - tiež otvorené dvere ja sedím na WC a malá si prinesie svoj nočník a sedí predomnou 😀 😀 😀 Ale aj tak stále ani len nekaká do nočníku, už som ju skúšala aj uplácať čokoládkou, ale nepomohlo. ☹ ☹ ☹

capy
2. jún 2009

aj mne chodi tomino na zachod 😀 😀 😀 tusim su tie deti uplne rovnake 😅

emogeon
2. jún 2009

capy asi hej 😵 u nas to funguje podobne 😀

petaba
2. jún 2009

my sme na tom podobne 😀

bambi09
2. jún 2009

ahojte 🙂
teda,pekne sa nám tá WC-ková téma rozbehla... 😀 😀 😀
aspoň vidíme,že je to všade rovnaké 🙂 😉 a bubli,aj mne sa to už stalo,keď bola u nás návšteva,ale som sa rýchlo zbadala a zavrela dvere 😀 😀 😝
jani,malá je zlatunká,taká bacuľka,zlaté dievčatko 🙂 🙂 😉

netmona
2. jún 2009

no dievčatá,,,,tak to je asi prto, lebo aj na tom vecku, človek má obavy čo sa deje , leb nikedy stačí sekunda a je galiba 🙂

petaba
2. jún 2009

net to je pravda... nebezpecenstvo ciha vsade na tie nase deturence 😠

netmona
2. jún 2009

peťa,,veru tak, , a ked vidím ked sa už dakde šplhá tak mam dosť,,doteraz vonku sme boli a momentál je M a hrá hockej, hoci ho križe bolia,,ale na MD či ma boli či ma pichá som furt v pohotovosti,,tak nech má predstavu o tom 😀

ssissi
2. jún 2009

Ahojte,

konečne sa nám oteplilo 😵.
Jeho ešte WC - téma? 😀

bambi09, hodíš mi prosím ťa bližšie infošky k tým jahodovým poliam? Že kde, za koľko, čím sa platí (či môžu byť eurá) a kedy je to vlastne. Dakujem

bublinaz
2. jún 2009

FB baby, dakujem, uz som vyziadala akceptaciu, pride od zuzana scherhaufer betkova 🙂 jani, ale naslo mi iba JJ czech republic, bez foto. to si ty??

dnes som bola na kozmetike, juhuuu, to bola paradicka. ziaden plac, iba ticho, veget, pohodicka
😀

guga
2. jún 2009

bubli - nie, to nie som ja ☹ ☹ ☹ ale už som ti poslala pozvánku 😉 😉

booože, ako rada by som ja išla na kozmetiku 🙂 😵

capy
2. jún 2009

deti mi uz haji tak mam konecne volno a ticho 🙂

bubli to muselo byt fajn aj ja by som prijala 🙂 🙂 🙂

bublinaz
2. jún 2009

guga, vyriesene 🙂

ano, baby, fakt som si celkom uzila. utekajte, ak sa vam da. este by som potrebovala kadernicku, lebo chodim ako diva bara 😠

guga
2. jún 2009

bubli - mne je kaderníčka na nič 😀 😀 😀 idem k nej a chystám sa na zmenu a nakoniec aj tak skončím pri gumičke na vlasy 😀 😀 😀 tak tam chodím len na skracovanie 😝

bublinaz
2. jún 2009

ja tam idem vacsinou s tym, ze ved ona sa ma na mna pozriet a povedat mi, co mi ide, ale skonci to tak, ze ja musim vysvetlovat a nepochopime sa, tak odchadzam natentovana, doma natahujem, fukam... 😒

bambi09
2. jún 2009

jéééééj,ale ste sa rozpísali 🙂 🙂 😉
tak aj ja trošku,ssissi,sú tam každý deň od 8:00- 19:00,aktuálna cena bola v sobotu 1,5 eura za kg a je to za hraničným prechodom kúsok,teda nie že to vidíš priamo od hraníc,míňaš železničnú stanicu a popri ceste bude odstavených kopec áut hlavne so značkou BA 😀 😀 😀 ,je tam pri ceste aj ceduľa,že jahody,parkovať môžeš pri ceste alebo dole pri stánku,tam Ti prevážia kýble a potom to odrátajú od váhy jahôd,dajú Ti papierik z RP,nestrať 😉 nazbieraš,odvážia Ti,zaplatíš a ideš pá,my sme vôbec forinty nemali,len eurá,mali sme 1 obrovský kýbel od Arielu s vekom+ 2 malé z Billa jabĺk a platili sme 16 eur,asi ešte v sobotu zabehneme,lebo potom už asi končia,max.ešte 1 týždeň okrem tohto,ale to nemám overené,len podľa stavu toho poľa si myslím 🙂 😉
a na kozmetiku idem konečne aj ja,kamoška už robí,tak budúci týždeň vypadnem z domu 😀 😀 😀 ako bubli píše,žiaden plač,len pohodička,nech si tatko užije detičiek 🙂 😉 😀
a u kaderníčky to mám podobné ako bublinka,nakoniec vždy nakrátko,ale teraz som celkom spokojná,len ofinu pôjdem podstrihnúť a napatlám farbu 🙂 🙂
guga,ale veď Tebe to pasuje,tá gumička... 😉

guga
2. jún 2009

bambi - ďakujem 😉 😵 😵 moje telo a všetko sa tomu už asi prispôsobilo 😀 😀 😀 😀 , lebo to mám rovnako už X rokov. Už ani neviem koľko, ale určite ešte na ZŠ som nosila cop 😲

ssissi
2. jún 2009

Bambi, moc ti ďakujem za infošky.
Vidíš, ale ešte jedna otázka - (ešte som s malinkou nikdy nebola "vonku") - nemá pas - vadí moc?

A tá kozmetička, bubli, ticho závidím 😀. Ale priznám sa, ešte som u kozmetičky nikdy nebola 😅 😝 .
Len kozmetická lymfodrenáž tváre + dekoltu, v rámci takého wellness pobytu "že dajte ma dokopy" 😀 😀. A robil to nejaký hypnotizér, či čo to bolo, úúúúúúžas.

Guga, gumička ti sekne 😉. Mňa podstriháva muž 😀.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre