• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
tak ešte raz...jani,tie fotky z FB mi neidú otvoriť :frowning2: stále ma to hádže na registráciu :confused:
ssissi,malá je bombová,ako keby som našu videla,behá,stratí rovnováhu,vyrovná a letí ďalej alebo nevyrovná a bacne na riťku...vstane a ide ďalej,keď počuje hudbu,hneď sa vrtí,minule na práčku,ako žmýkala,tak sa kývala do rytmu :grinning: :grinning: :grinning: a o akom bordeli si to...???mala by si občas prísť k nám,keď malá robí "poriadky",šuflíky z linky,ktoré dočiahne komplet vyhádzané,okrem nožov,tak už máme poistku,tatino ostatné nestihol :stuck_out_tongue_closed_eyes: stierku na okne už robí dva týždne :grinning: :grinning: malá najnovšie každému asistuje na WC,búcha na dvere a kričí dovtedy,kým jej neotvoríme :grinning: potom každému odkrúca papier z rolky :sweat_smile: :sweat_smile:
a páčilo sa mi aj video Rozhovor s Natálkou,také grimasky super tam hádže,také vnímavé očičká,rozkošné bábenko...a aj my máme takú včielku z Tesca,keď sme išli k našim na východ,púšťala som jej to do zblbnutia,až zaspala :grinning: :grinning: aj keď sme išli do Prahy a už jej bolo dlho,len my sme z toho skoro zmagorili :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ešte raz ja... :grinning: :grinning: :grinning:
bubli,hlas má malá ako mamina,keď kričí...hromový :grinning: otvorí linku a kričí do nej,alebo zoberie telefón-hračku,dá si k uchu a volá-ače :grinning: :grinning: haló ešte nevie,ale Kaka vie,ako Katka,ale to K tak super povie,neviem to ani napodobniť a dosť už opakuje,len namiesto mama povie stále ba-ba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale počuť ju všade,je ako ja,mňa nevidno :grinning: ale počuť ma je vždy :slight_smile: :slight_smile: :wink:
1. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambi, Katarínka je šikuľka, keď už dancuje :grinning:. A to s tým bordelom nekonečným a záchodom, to akokeby si o našej domácnosti písala. Už sa ani nezatváram dvere na wecku, keď idem, načo. Najlepšie, keď mi tam vojde krpec a odtiaľ kričí ešte aj na nášho psa, nech príde :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
1. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tie fotky na FB isli otvorit ... asi tam treba byt zaregistrovany, aby to fungovalo. ja som na FB :sunglasses: :sunglasses:
1. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi09 : ozaj, tak neva - mozes si ich pozriet aj tu v albume, tusim posledne 3 - v takych satockach
:slight_smile:

no, tak som vas precitala a idem spinkat. :slight_smile: dobru noc vam !
1. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ešte som zabudla,že potom vyhádže šuflíky u Paťa a v našich skriniach ponožky a spodné prádlo :grinning: :grinning: :grinning:
zuzitka,asi... :frowning2:
1. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning: :grinning: :grinning: oki :slight_smile: :slight_smile: :wink: veď Ty máš na MK albumčeky :slight_smile: :wink:
ssissi nemá,už som dopletená :sweat_smile: :sweat_smile:
dobrú noc :slight_smile: :wink:
1. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ja som na FB, a aj tak nešlo :confused: . Ale kukla som tu,
jana.hcsba, krásne. Nevesta mala ťažkú konkurenciu :slight_smile: .
Bambi, oni sú fakt tie deti vo vystrájaní rovnaké. Mne už to aj prestalo byť trápne, že máme stále bielizeň v spálni po zemi, už ma to nebaví stále dokola triediť a dávať naspäť, lebo ako upracem, tak v tej istej sekunde vyhádže všetky šuflíky naraz a "preberá tovar", tak to máme "upratané" na zemi :grinning:.
1. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak deti mi uz spia asi hodinku. dala som si zavinaca a idem hodit sprchu :wink:

vsetkym co idu haji dobru :pensive: :pensive: :pensive:
1. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. tak mi sme uz odviezli vikina do skolky. zledli sme puding a siniminisi a pomaly pojdeme von. :wink:
2. jún 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, tak posli pls. tvoje inicialy, nech ta odhalim na FB :slight_smile:

u nas to s mojim pobytom na wc vyzera tiez rovnako. dvere uz nezatvaram a niekedy sa zabudnem, ked je u nas aj navsteva :sunglasses:

my ideme o chvilu plavat, tak idem este nieco zlupnut.
2. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubli

najdes ma ako zuza vallova na FB :slight_smile:
2. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - hlásim sa tiež k FB - moje meno Jana Jahnova :wink: :wink: :wink:

u nás je to podobné na WC - tiež otvorené dvere ja sedím na WC a malá si prinesie svoj nočník a sedí predomnou :grinning: :grinning: :grinning: Ale aj tak stále ani len nekaká do nočníku, už som ju skúšala aj uplácať čokoládkou, ale nepomohlo. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne chodi tomino na zachod :grinning: :grinning: :grinning: tusim su tie deti uplne rovnake :sweat_smile:
2. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy asi hej :dizzy_face: u nas to funguje podobne :grinning:
2. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme na tom podobne :grinning:
2. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
teda,pekne sa nám tá WC-ková téma rozbehla... :grinning: :grinning: :grinning:
aspoň vidíme,že je to všade rovnaké :slight_smile: :wink: a bubli,aj mne sa to už stalo,keď bola u nás návšteva,ale som sa rýchlo zbadala a zavrela dvere :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani,malá je zlatunká,taká bacuľka,zlaté dievčatko :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčatá,,,,tak to je asi prto, lebo aj na tom vecku, človek má obavy čo sa deje , leb nikedy stačí sekunda a je galiba :slight_smile:
2. jún 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
net to je pravda... nebezpecenstvo ciha vsade na tie nase deturence :angry:
2. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťa,,veru tak, , a ked vidím ked sa už dakde šplhá tak mam dosť,,doteraz vonku sme boli a momentál je M a hrá hockej, hoci ho križe bolia,,ale na MD či ma boli či ma pichá som furt v pohotovosti,,tak nech má predstavu o tom :grinning:
2. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

konečne sa nám oteplilo :dizzy_face:.
Jeho ešte WC - téma? :grinning:

bambi09, hodíš mi prosím ťa bližšie infošky k tým jahodovým poliam? Že kde, za koľko, čím sa platí (či môžu byť eurá) a kedy je to vlastne. Dakujem
2. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FB baby, dakujem, uz som vyziadala akceptaciu, pride od zuzana scherhaufer betkova :slight_smile: jani, ale naslo mi iba JJ czech republic, bez foto. to si ty??

dnes som bola na kozmetike, juhuuu, to bola paradicka. ziaden plac, iba ticho, veget, pohodicka
:grinning:
2. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - nie, to nie som ja :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale už som ti poslala pozvánku :wink: :wink:

booože, ako rada by som ja išla na kozmetiku :slight_smile: :dizzy_face:
2. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti mi uz haji tak mam konecne volno a ticho :slight_smile:

bubli to muselo byt fajn aj ja by som prijala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga, vyriesene :slight_smile:

ano, baby, fakt som si celkom uzila. utekajte, ak sa vam da. este by som potrebovala kadernicku, lebo chodim ako diva bara :angry:
2. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - mne je kaderníčka na nič :grinning: :grinning: :grinning: idem k nej a chystám sa na zmenu a nakoniec aj tak skončím pri gumičke na vlasy :grinning: :grinning: :grinning: tak tam chodím len na skracovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam idem vacsinou s tym, ze ved ona sa ma na mna pozriet a povedat mi, co mi ide, ale skonci to tak, ze ja musim vysvetlovat a nepochopime sa, tak odchadzam natentovana, doma natahujem, fukam... :unamused:
2. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééj,ale ste sa rozpísali :slight_smile: :slight_smile: :wink:
tak aj ja trošku,ssissi,sú tam každý deň od 8:00- 19:00,aktuálna cena bola v sobotu 1,5 eura za kg a je to za hraničným prechodom kúsok,teda nie že to vidíš priamo od hraníc,míňaš železničnú stanicu a popri ceste bude odstavených kopec áut hlavne so značkou BA :grinning: :grinning: :grinning: ,je tam pri ceste aj ceduľa,že jahody,parkovať môžeš pri ceste alebo dole pri stánku,tam Ti prevážia kýble a potom to odrátajú od váhy jahôd,dajú Ti papierik z RP,nestrať :wink: nazbieraš,odvážia Ti,zaplatíš a ideš pá,my sme vôbec forinty nemali,len eurá,mali sme 1 obrovský kýbel od Arielu s vekom+ 2 malé z Billa jabĺk a platili sme 16 eur,asi ešte v sobotu zabehneme,lebo potom už asi končia,max.ešte 1 týždeň okrem tohto,ale to nemám overené,len podľa stavu toho poľa si myslím :slight_smile: :wink:
a na kozmetiku idem konečne aj ja,kamoška už robí,tak budúci týždeň vypadnem z domu :grinning: :grinning: :grinning: ako bubli píše,žiaden plač,len pohodička,nech si tatko užije detičiek :slight_smile: :wink: :grinning:
a u kaderníčky to mám podobné ako bublinka,nakoniec vždy nakrátko,ale teraz som celkom spokojná,len ofinu pôjdem podstrihnúť a napatlám farbu :slight_smile: :slight_smile:
guga,ale veď Tebe to pasuje,tá gumička... :wink:
2. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - ďakujem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: moje telo a všetko sa tomu už asi prispôsobilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , lebo to mám rovnako už X rokov. Už ani neviem koľko, ale určite ešte na ZŠ som nosila cop :astonished:
2. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambi, moc ti ďakujem za infošky.
Vidíš, ale ešte jedna otázka - (ešte som s malinkou nikdy nebola "vonku") - nemá pas - vadí moc?

A tá kozmetička, bubli, ticho závidím :grinning:. Ale priznám sa, ešte som u kozmetičky nikdy nebola :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Len kozmetická lymfodrenáž tváre + dekoltu, v rámci takého wellness pobytu "že dajte ma dokopy" :grinning: :grinning:. A robil to nejaký hypnotizér, či čo to bolo, úúúúúúžas.

Guga, gumička ti sekne :wink:. Mňa podstriháva muž :grinning:.
2. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok