Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ssissi
2. jún 2009

Kili, niekde som také čítala, že tie zvyšné kilá idú ťažko, lebo človek ostáva na tej istej diéte. Napr. strelím - zjem denne čojaviem 300 kalórií (teda neviem koľko je normál), a tak schudnem 11 kg. Tak to moje telo prijme -teda pri 300 kaloriach je maximálny úbytok 11, 12... kg pre daného konkrétneho človeka. Ale ak chcem schudnúť viac, musia sa tie kalórie znížiť ešte viac. Ževraj. Neviem, čo je na tom pravdy, neviem diétovať tak účelovo.

ssissi
2. jún 2009

Baby, všímate, že väčšinou varíme len kvôli polovičkám?
Preto moc nemusím vetu, že "pomáha", ak práve niečo muž robí v kuchyni, lebo to robí v 99%tách aj tak pre seba 😝

ssissi
2. jún 2009

No ale prajem dobrú noc, idem do kúpelne a pomaly sa šuchtať do postele.
dobrú noc všetkým

kili
2. jún 2009

ssissi, môže byť 🙂
ale je to možno aj tým, že tie posledné tukové zásoby si telo drží omnoho precíznejšie, nevzdá sa ich tak ľahko, toto by som brala skôr ako teóriu. tiež to je často taký prirodzený tuk, ktorý žena má mať, len to nie je moc IN v dnešnej dobe

petaba
2. jún 2009

bud znizit kalorie alebo zvysit vydaj energie... zacat sa este viac hybat...

ja som predtym nemala problem so svojou vahou, som sa citila dobre, ani prstom som nepohla pre to.... ale teraz mi to nejak zacalo vadit 🙂

kili
2. jún 2009

mne vždy vadila, som mala minimálne tie 4kg na vyše, a teda aj viac. Ale akosi som nedokázala nič pre to robiť.

kili
2. jún 2009

peta, ale s radosťou sa ti teraz kupujú nové šaty, čo? 🙂
a akú máš vlastne výšku a teraz váhu?

petaba
2. jún 2009

mam 165 cm a 68 kg... ja som bola na presnych meraniach u mojej esndokrinologicky (stitnu zlazu mam nefunkcnu) a ta my vyslo ze moja najnizsia vaha by mala byt 65 kg... ale ked pojdem na dalsie meranie, tak uvidim ci my to neklesla svalova hmota... potom by sa mohla trochu zmenit aj vaha

saty si este nekupujem .... este nejake mam co nevisia az tak hrozne na mne 😀 ale uz sa chystam, ked odidu aj tie posledne 3 kilecka 😎

kili
2. jún 2009

peta, to musíš mať nejakú min. váhu? a čo ak klesneš?

petaba
2. jún 2009

nie, to je minimalna odporucana... mozes mat aj menej, ale to uz moze ubudat aj viac zo svalov

petaba
2. jún 2009

to je taky moj ideal... v pomere mojho mnozstva svalstva a tuku... napriklad vaha mojho tela (kosti, organy, krv...) je 49,7 kg a ostatne je tuk, ktory je zevraj potrebny 😀

kili
2. jún 2009

tak to je blbé.
a tak sa chceš zastaviť na tých 65?
ešte furt diétuješ?
teraz som si pozrela album a som pochopila, kto si :D že sme vtedy spolu hovorili. som ťa vôbec nezaradila podľa pasovej fotky 😅

kili
2. jún 2009

no jo, žena by mala mať tuk tuším nejakých 15%

kili
2. jún 2009

ja mám tuk podľa výpočtu 26% 😝

kili
2. jún 2009

tak nie 15, ale asi aj viac, keď som si do výpočtu dala ideálnu váhu, tak tuk mi vyšlo 22%

petaba
2. jún 2009

ja uz jem normalne... v poslednej dobe mam skoro kazdy den aj sladke, pretoze vacsina deti je narodenych v maji v mojoch okolo, tak len po oslavach beham a torty jem....

hmm a ci ist aj nizsie ako 65... tak to uvidim asi podla nalady, citim sa dobre, len este stehna by som trosku mala doriesit... inak som naozaj spokojna s vysledkom... by som nikdy neverila, ze to dokazem 😅

kolko mas ty cm/kg?
ty chces ist az na aku vahu?

kili
2. jún 2009

ja mám 162cm a váha 69,8kg a chcela by som ísť na tých 55kg +-

petaba
2. jún 2009

ja mam podla vypoctu 24 % tuku a idealnu vahu 57 kg, ale kedze moje samotne telo bez tuku vazi skoro 50 kg tak je to nerealny vypocet 😀 nastastie, tolko by sa mi asi uz chudnut nechcelo

petaba
2. jún 2009

fiha tak to mas teda este dlhu cestu pred sebou... ale ty to zvladnes lavou zadnou 😎

kili
2. jún 2009

a jak vieš, koľko má tvoje telo bez tuku? 😕

kili
2. jún 2009

peta, tak neviem, či ľavou, ale hádam zvládnem, cítim sa na to 🙂 uvidím.
ale neponáhľam to, keby som sa na tú váhu dostala o rok, som spokojnááááá 🙂
ale teraz súrne potrebujem schudnúť kôli tým veciam 😀 fakt nemám prachy kupovať zas nové 😝

petaba
2. jún 2009

to som bola na takom nejakom specialnom stroji u svojem lekarky

kili
2. jún 2009

to ťa nejak zoskenovalo? 😅

kili
2. jún 2009

a jak to, že si sa dala na chudnutie, keď si bola spokojná? 🙂

petaba
2. jún 2009

ono napriklad my tam meralo ze kolko mi vazi ktora ruka, noha, trup... ci mi telo zadrziava vodu v bunkach.... napriklad byt podla nejakych vypoctou zena v urcitom veku mala denne prijat cca 2000-2500 kcal a mne nameralo ze mi telo spali samostatne bez cvicenia a tak... 1442 kcal denne co je teda dost velky rozdiel v odajoch... keby som sa ja riadila podla takych vypoctou tak priberiem a nie ze schudnem... no musim povedat ze ten stroj ma velmi potesil... vsetko my podrobne o tele vypocital

kili
2. jún 2009

ju a to z čoho teda žiješ? to musíš asi dosť málo jesť, nie?

petaba
2. jún 2009

neviem 1.1 ma tak napadlo ze zacnem chudnut 😀 ja som strasny extremista... ked si nieco vymyslim tak to musi byt hned... napr. fajcit som prestala z minuty na minutu a to som bola silny fajciar, vymyslela som si vodicak tak som zacala snad prvy kurz ktory nasledoval, doteraz som nikdy vodicak nechcela... ale vsak sa snad zide... takze asi tak 😀

kili
2. jún 2009

tak to si fakt dobrá 🙂

petaba
2. jún 2009

nie prave by som povedala ze niekedy sa nedostane ani na 1000 denne ked som si to este pocitala... s to nejem malo... ale zalezi co... napriklad kupovala som si activiu co ma cca 120 kcal a potom som si nasla activiu light a ta ma uz len 65... a mnozstvo je to iste... 🙂

petaba
2. jún 2009

ja som chora ked si nieco vymyslim a nejde to zrealizovat hned.... napriklad ked ma chce mama podstrihnut musi mat noznicky vzdy pri sebe, lebo ked nema tak zasa caka, niekedy aj rok kym budem mat naladu strihat... 😅 no tazke je to so mnou 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre