Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kili
2. jún 2009

1000 denne? čoho? KJ?
ja čo som si počítala, tak že zjem asi 3000, či 3500kj denne

petaba
2. jún 2009

nie KJ... ale kcal, 1 KJ je 4,2 kcal... kili ty jes ale strasne mala... alebo dost zeleniny a takych lahkych potravin?

kili
2. jún 2009

tak je to 833kcl asi
ja jem ráno bagetu s maslom a čo je, niekedy len maslo alebo tuniaka, šalát, reťkovky, rajčinu. cez deň také 2 banány, jablká, jahody a večer uhorku a rajčinu, alebo len polku uhorky, karelábu, proste čo je. k tomu niekedy mäso, keď sa mi chce robiť, ale často som na to lenivá. a poslednú dobu ani nevečeriam, lebo... No a cez deň ešte takých 20g čokolády. dnes tuším 40g. Ale často denne zhreším kofolou 🙂

kili
2. jún 2009

teda ráno polku 150g bagety, t.j. 75g 🙂

kili
2. jún 2009

a viem, mala by som jesť viac, ale akosi sa mi nechce 😅

petaba
2. jún 2009

no ono da sa tak jest, ale vydrzis tak stale?... lebo ked zacnes zvysovat napr. v zime davku, ked sa budes doma nudit, tak je mozne ze si telo zacne rychlejsie vytvarat zasoby, nie? ze vlastne nebudes uz mat z coho uberat... 😒

petaba
2. jún 2009

ale ked ti to tak vyhovuje, tak je to v pohode, ty poznas svoje telo, ako na co reaguje 😉

kili
2. jún 2009

no práve mám teraz pocit, že takto vydržím. lebo fakt sa nesnažím nejesť, skôr sa mi nechce jesť. a nudím sa aj tak a nič 😅

petaba
2. jún 2009

tak to je potom dobre 😎

petaba
2. jún 2009

idem uz do sprchy a do hajan... pri chudnuti je dobre vela spat... ale to sa nejako nedari... aj tak chodim spavat az o nejakej 2 ... a to mala vstava o pol 8 🙄 ale zatial to zvladam 😀

Drzim palce v chudnuti vsetkym babule.... uz by sme mali spravit to stretko, nech sa mozme pochvalit aj v reale 😀

kili
2. jún 2009

no, len aby som potom nezmysla 😀
ale do toho je ešte ďalekooooo, tak to ma bude trápiť až potom 😀

kili
2. jún 2009

stretko berieeem 😀

aj počasie sa už má tušim vylepšiť.

tak dobrú, aj ja už idem

petaba
2. jún 2009

Dobruuuu noc 😎

ena
3. jún 2009

ssissi; vcera som vas necitala, tak est ek tym jahodovym poliam, oplati sa zmenit forinty a tymi platit, je to vyhodnejsie.. a pas si radsej vybavv alebo dajk zapisat malu do manzelovho.. U nas je to s pasom ako u teba, moj skoncil platnost a aj tak uz bol neplatny kvoli zmene priezviska, deti ma v pase manzel. JA nemam vodicak, tak mi je to aj tak jedno, lebo ked ideme za hranice, tak vsetci.. ale sice do hainburgu chodi mhd, tak by sa uz mozno aj mne novy pas zisiel 🙂

sissi: vy uz mate odstavku teplej vod? my az od 8.6.

guga; ja som na zaciatku sedem "na chvilu" zavrela oci, takze som nakoniec nevidela nic.. zapnem si to na nete pri najblizsom zehleni 🙂))

kili: a ja som tvoju foto nestihla :(

kili
3. jún 2009

ena, si tu? môžem pridať 🙂

ena
3. jún 2009

kili: tak davaj 🙂)

kili
3. jún 2009

tak idem 🙂

kili
3. jún 2009

už je

ssissi
3. jún 2009

ahojte,

dnes som uplne off, migréna ☹ ☹ .

ena, a načo pas do hainburgu? Tam stačí OP, nie?
Naša malá nechodí nikam bez nás, ale aj tak jej dám urobiť vlastný pas, do mužovho už by nebolo kam zapísať - potrebuje nový, a môj neplatný, tak nebudem robiť nám dvom pasy za 2000,- sk spolu + doplatky za dopísanie malej, radšej malej pas samostatný za 200,-- sk a je to. Chcela som ísť dnes, ale sprostá migréna.

ssissi
3. jún 2009

Ena, nemáme odstávku TEPLEJ vody, ALE VODY 😠 😒 ☹ .

Havária na verejnom potrubí, museli preto odstaviť náš dom, tak opravujú, ak pôjdeš okolo, tak uvidíš 😝 . Ale bola tu aj cisterna, tak by som si mohla pre vodu do kýblika 😝 😝 😀 , ak by to bolo nutné. Toto bolo plánované - tak som sa pripravila, ale predminulý týždeň sa to doondilo (neplánovane), tak len prišli, vypli a boli sme vyše pol dňa bez vody 😔.

ssissi
3. jún 2009

Kili, ozaj, a čo hovorí na premenu polovička?

ena
3. jún 2009

kili: tak to teda, klobuk dolu 🙂

ssissi: ved aj hainburg je za hranicami 🙂

ssissi
3. jún 2009

hej, je, ale nestačí občiansky?

ena
3. jún 2009

sissi: ale pre deti, tie treba do pasu 🙂)

kili
3. jún 2009

sakra, decko mi vyplo počítač, prečo rastú do výšky skôr, ako dostanú rozum? 😠

kili
3. jún 2009

ssissi, nič, ja už nemám polovičku 😉

petaba
3. jún 2009

ssissi staci ale nie pre deti 😀

ssissi
3. jún 2009

ale deťom môžeš urobiť samostatné pasy, mne to tak vyjde lacnejšie. Zápis dieťata 100 + nový pas 1000. Nový pas pre dieťa 200,--

petaba
3. jún 2009

kili coooo? a co sa stalo?

kili
3. jún 2009

petaba, rozvádzame sa. teda by sme sa, keby som konečne podala návrh. ale to už je len otázka pár dní, keď sa do toho dokopem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre